PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

ZIELONA SZKOŁA NAD MORZEM – DŹWIRZYNO

6-18 lat


Podczas tego wyjazdu uczestnicy przeżyją przygody, które na długo pozostaną w ich pamięci. To wszystko w pięknej nadmorskiej okolicy, z wyjątkowo dobrze wpływającym na zdrowie klimacie. W takiej scenerii przeżyjecie niezapomnianą przygodę. Czeka nas rejs, spotkanie z Indianami i hobbitami, cała masa gier i zabaw w gronie rówieśników w pięknych, nadmorskich krajobrazach! Tu przeżyjecie przygodę swojego życia. Zapraszamy!

Program

   • Dzień pierwszy
Wyjazd spod szkoły
Zakwaterowanie
Obiadokolacja
Na dobry początek: Morska Integracja 
– nic tak nie scala grupy i nie przełamuje pierwszych lodów jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie twórczych zadań. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach wzorowanych na Team Buildingu, pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. Wszystko ubrane w formę dobrej zabawy. Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników.

   • Dzień drugi
Śniadanie

Spacer po nadmorskim miasteczku – zwiedzanie Dźwirzyna.
Obiad
Olimpiada Bosmana – dzień dla ruchu i zdrowia. Będziemy musieli wykazać się umiejętnościami na miarę prawdziwego wilka morskiego! Specjalne konkurencje oceniał będzie fachowy bosman – a on ma swoje wymagania!
Kolacja w Formie Biesiady Przy Ognisku – dobra zabawa według sprawdzonego przepisu z domowego almanachu: trzeba wziąć piękną okolicę, dodać odrobinę nieba ozdobionego gwiazdami i dobrze wszystko wymieszać. Następnie serwujemy pyszne kiełbaski i opiekamy je tak jak lubimy, dodajemy garść innych ogniskowych przysmaków … Do tego dobra muzyka i kilka radosnych zabaw. Wszystko to doprawić dobrym humorem i mamy biesiadę jak się patrzy.
Tylko Dla Odważnych – na dobre zakończenie dnia: chodzenie po rozżarzonych węglach…

   • Dzień trzeci
Śniadanie
Wycieczka do Western City z mini zoo w Zieleniewie – Tuż pod Kołobrzegiem mieści się kraina niezapomnianej zabawy i westernu. Spotkacie tutaj prawdziwych kowboi, odwiedzicie saloon z kowbojskim jedzeniem, zobaczycie westernowe show, pokazy kaskaderskie i napad na bank. Możecie także udać się do wioski indiańskiej, odwiedzić indiański wigwam i posłuchać indiańskich opowieści, zobaczyć i ubrać egzotyczne stroje Indian i poznać ich barwne tańce, a także zapalić fajkę pokoju. Zobaczycie tu także strusie afrykańskie, byczka szkockiego, świnki wietnamskie, egzotyczne ptactwo, jelonka Bambi, kozły, wielbłąda, osiołki, lamy, daniele, owce, zebrę i wiele innych.
Obiad
Poszukiwacze skarbów czyli Score Drinko Lauf 
– czyli impreza na orientację w nietypowym stylu. W wyznaczonych punktach rozmieszczone są buteleczki z soczkami i smakołyki. Drużyny rywalizują nie tylko o zdobycie największej ilości punktów ale także o przysmaki rozstawione w lesie. Zabawa wymaga sprytu, intuicji oraz zdolności kojarzenia faktów. Co jest nagrodą za te cechy? Niecodzienna szansa skosztowania wszystkich napotkanych w lesie przysmaków. Jedyny kłopot to… pozostali zawodnicy, którzy chcą z oczywistych względów pierwsi zdobyć nasze smakołyki. Przednia zabawa dla zwolenników rywalizacji oraz świetna motywacja do zabawy w terenie. Zarazem doskonały test umiejętności kalkulowania ryzyka.
Kolacja
Świetlikowe harce – kiedy będziemy myśleli, że już po wszystkim i można odpocząć … to ruszymy do akcji! Wieczorna pogoń za sprytnym i zwinnym Świetlikiem podniesie adrenalinę przed snem i nie pozwoli nawet na chwilę nudy. Zabawa dostosowana do wieku uczestników.

   • Dzień czwarty
Śniadanie
Wioska Hobbitów – Jeśli chcesz wkroczyć w świat fantastyki, polecamy Ci tolkienowską wioskę hobbitów. Fabularna gra terenowa, a tam wyprawa śladami Bilbo Bagginsa, pokazy sztuki kowalskiej w kuźni krasnoludów, Palantir – czyli poznanie świata śródziemia. Czekają na Was też gry hobbistów i zabawy oparte na tolkienowskiej fabule, a wszystko to w magicznym otoczeniu bajkowej przyrody, lasu, wzgórz, bagien i łąk. Program można połączyć z zajęciami ceramicznymi „glina w średniowieczu”. Wioskę Hobbitów w Sierakowie Sławieńskim tworzą dwa wzajemnie uzupełniające się elementy – ludzie oraz infrastruktura. Ludzie to głównie członkowie Stowarzyszenia Hobbiton. Przygoda w Wiosce Hobbitów zaczyna się na centralnym placu. Uczestnicy przebierają się, zdobywają mapy, otrzymują zadanie i ruszają na trasę wokół wsi, pełną przygód i niebezpieczeństw. Po drodze napotykają postacie wprost z prozy Tolkiena, wykonują zadania, pokonują przeszkody, uciekają lub gonią, przenoszą informacje, zdobywają artefakty… po czym powracają na plac, by w cieniu gospody odpocząć po trudach przebytej trasy.
Obiad
Zostań kuglarzem czyli co wy wiecie o cyrku?
 – zajęcia pełne nowych wyzwań! Bo kto z Was umie żonglować? Albo chodzić na szczudłach? Pozornie proste czynności wymagają treningu zanim staną się efektywne! Nauczymy się utrzymać równowagę na linie, sprawdzimy iloma przedmiotami na raz można żonglować oraz dowiemy się czy tor przeszkód w szczudłach jest do przejścia!… A może spróbujemy również być lepsi od samego Houdiniego?!
Slackline i zabawy z liną: Kto zrobił choćby parę kroków na slacklinie? Wydaje się, że jest prosta sprawa? Zobaczycie sami!
Kolacja
Dyskoteka i pożegnalna zielona noc 
– Francja – Elegancja? Podwodna Kraina? Kicz Party? DiscoKosmos? Sami zadecydujecie czy impreza ma mieć charakter klasyczny, czy może przyprószony odrobiną szaleństwa? Przygotujemy salę, stroje i muzykę – dla każdego coś miłego! Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach!

   • Dzień piąty
Śniadanie

Wykwaterowanie
Pożegnanie z morzem – rejs statkiem żeglarskim
Posiłek na drogę w postaci suchego prowiantu
Uroczyste zakończenie zielonej szkoły
Wyjazd do domu
Powrót

Możliwe są zmiany w programie i dostosowanie go do życzeń klientów.

Zakwaterowanie

Obiekt przystosowany do przyjmowania grup szkolnych. Zakwaterowanie w pokojach 2-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Terminy i ceny

Cena:  do ustalenia, zależna jest od wybranych opcji programowych, liczby uczestników, liczby dni, lokalizacji itp. W celu ustalenia ceny i przygotowania oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Uwaga: zapraszamy również grupy większe i mniejsze, wówczas cena oferty kalkulowana jest indywidualnie.
Cena zawiera: 
opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu, wszystkie koszty związane z realizacją programu zawartego w ofercie, bilety wstępu, usługi przewodnickie, zakwaterowanie, wyżywienie, zdjęcia cyfrowe dla klasy, 1 opiekuna na 15 uczestników gratis, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kosztów transportu.
Grupa wiekowa: zielona szkoła dla dzieci i młodzieży. Charakter poszczególnych zajęć dostosowujemy do wieku uczestników.
Terminy : zielona szkoła może się odbyć w dowolnie wybranym terminie pod warunkiem wcześniejszego potwierdzenia jego dostępności.
Czas trwania : 5 dni.

Dojazdy

Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca wyjazdu grupy i czasu trwania imprezy.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Hanna N.

Dzien dobry! Chce podziekowac KOGIS.pl za zorganizowanie udanego pobytu na obozie mojego dziecka. Moj syn ...

Maciek Bielawski i Małgorzata Moczarna...

Dzień dobry, dziewczynki wróciły wczoraj z kolonii – Wodnych Wakacji nad jeziorem Drawskim. Są bardzo ...

Jacek Kuźnicki

Dzieci były na obozie snowboardowym i wróciły tak zadowolone, że planujemy je wysłać w lipcu.

Renata Stasik

Dzień dobry, Tomek był zachwycony i nie miał żadnych zastrzeżeń, także w przyszłym roku zapisujemy ...

Agnieszka Sławuta

Szanowni Państwo, Dziecko jest bardzo zadowolone z pobytu na obozie. Deklaruje chęć wzięcia udziału w ...

Anna Nowak

Super kolonia, dziękuję!