O nas

Portal KOGIS.PL  powstał z myślą o dobrym wypoczynku rodzin i dzieci. Jego misją jest rozpowszechnianie najlepszych, ciekawych ofert z zakresu turystyki rodzinnej, dziecięcej i młodzieżowej w Polsce oraz najciekawszych propozycji z zagranicy.

Nasza firma jest organizatorem turystyki, szczególnie kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół i wycieczek szkolnych.

NASI KLIENCI ZOSTAJĄ NASZYMI PRZYJACIÓŁMI 🙂

Troszczymy się o najwyższą jakość usług, gdyż zależy nam na trwałych relacjach z Klientami i Partnerami w biznesie. Dlatego organizując obozy tematyczne letnie i zimowe dla dzieci oraz młodzieży, a także wycieczki szkolne i zielone szkoły, szczególną uwagę poświęcamy odpowiednim warunkom pobytu, atmosferze, bezpieczeństwu i wyżywieniu naszych podopiecznych. KOGIS-owa kadra to ludzie podchodzący z pasją do zajęć z dziećmi i młodzieżą, odpowiedzialni i obdarzeni umiejętnością integrowania grup od maluszków po licealistów.

Wiemy jak ważnego zadania się podjęliśmy – organizacji turystyki dla najmłodszych Klientów. Są nam bardzo drodzy, naszym marzeniem jest to, żeby jak najlepiej wspominali wyjazdy z KOGIS, chcemy pomóc im się rozwijać i zdobywać świat.

Najważniejsze rzeczy dla nas to świetna atmosfera wyjazdów, bezpieczeństwo i to coś, co zostanie w dzieciach na długo – nowe doświadczenia, kolejne kroki w budowaniu swojego miejsca w świecie.

Naszą wizytówką jest portal turystyczny, który w przejrzysty i prosty sposób pozwala na wyszukanie interesującej oferty wypoczynku. Atutem serwisu jest duża liczba i różnorodność propozycji zebranych w jednym miejscu. Zaletą chwaloną przez Klientów jest dobra wyszukiwarka, która pozwala na elastyczny i szybki sposób wybierania ofert.

Zdajemy sobie sprawę jak trudny jest wybór kolonii czy obozu dla dziecka – dlatego prezentujemy jak najwięcej zdjęć, szerokie opisy, programy zajęć i wszelkie potrzebne informacje. Nasza marka jest rozpoznawana i utożsamiana z liderami turystyki dziecięcej.

Zostaliśmy właśnie laureatem konkursu “Orły Turystyki 2020”. Relacje z Klientami opieramy na wzajemnym zaufaniu i najwyższej jakości usług z nastawieniem na zaspokojenie wszystkich wymogów związanych z dobrym wypoczynkiem.

W serwisie KOGIS.PL wśród spisu kolonii, obozów, szkolnych wycieczek i zielonych szkół są oferty głównie nasze, ale czasem też naszych przyjaciół – sprawdzonych, najlepszych organizatorów współpracujących z naszą firmą, posiadających uprawnienia do organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży.  Oferty do portalu KOGIS są sprawdzane pod wieloma względami, wybierane są też pod kątem różnorodności, oryginalności, atrakcyjności i bezpieczeństwa.

 

Informujemy, iż nasze imprezy dla dzieci i młodzieży są zgłaszane do właściwego Kuratora Oświaty.

Wszystkie wpłaty naszych klientów są chronione przez UFG.

 

 

Zobacz nasz Fun Page na Facebooku – dołącz do naszej społeczności!

Dbamy o każdy szczegół, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony Partnerów i Klientów. Zależy nam na tym, by każde dziecko i każda rodzina korzystająca z naszych usług były w pełni zadowolone z wypoczynku. Cenimy sobie wszelkie opinie Klientów, rady i pomysły. Chcemy zasłużyć na to, by nadal warto było polecać nas innym osobom. Cały czas pracujemy nad tym, by stać się lepsi i wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dziękujemy za okazane zaufanie i zapraszamy do korzystania z ofert KOGIS.

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty.
Firma posiada wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego nr 1319
oraz Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej Signal Iduna nr: 

M517742 (do 9 IV 2021)    M519449 (od 10 IV 2021) .