Kolonie 6-11 lat

Znaleziono ofert: 72

OBÓZ WYCIECZKOWY – ŁEBA NA WYPASIE

10 - 14 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Oto wakacyjna wielka ...

OBÓZ FUN – PARKI ROZRYWKI – ŁEBA

10 - 14 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Tu będzie EKSTREMALNIE ...

OBÓZ SPORTOWY DLA DZIECI – JUNIOR

8 - 12 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Wakacyjny wypoczynek dla ...

Czaplinek

nad jeziorem

KOLONIA ARTYSTYCZNA W CZAPLINKU

8 - 11 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Niezwykłe warsztaty nad ...

Czaplinek

nad jeziorem

MEGA ZABAWA – OBÓZ ŁEBA POWER MAX

10 - 14 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Wakacyjna zabawa nad ...

OBÓZ PAINTBALLOWY DLA DZIECI

8 - 12 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Wakacje z paintballem? ...

Czaplinek

nad jeziorem

KOLONIA Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

8 - 11 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Obóz dla dzieci ...

KOLONIA EKOLOGICZNO – ARTYSTYCZNA NAD MORZEM

7 - 12 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Wszystkich miłośników przyrody, ...

OBÓZ MINECRAFT NAD MORZEM

7 - 13 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Na tym obozie ...

SPORT MIX KIDS – AKTYWNY OBÓZ SPORTOWY NAD MORZEM

8 - 13 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły. Jeśli lubisz ruch ...

OBÓZ KULINARNY SMAKUŚ NA MAZURACH

8 - 13 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Uwielbiasz gotowanie i ...

Hartowiec

nad jeziorem

OBÓZ NADMORSKI LUZIK

7 - 13 lat

KUP OBÓZ BEZ RYZYKA! MOŻLIWOŚĆ REZYGNACJI DO 5 CZERWCA 2020. Sprawdź szczegóły.  Luzik to obóz ...

Kolonie

Nie ważne, czy mają być pierwsze czy kolejne w życiu. Wyjazd na kolonie zawsze wywołuje duże emocje u dzieci. Na szczęście dawno minęły czasy, gdy program kolonijny sprowadzał się tylko do gier i zabaw na terenie ośrodka wypoczynkowego, ewentualnie wzbogacony o 1-2 sztampowe wycieczki. Dziś stawiamy na kreatywność, bo tego oczekują od nas koloniści. W ofercie Kogis znajdziecie mnóstwo bardzo atrakcyjnych pakietów kolonijnych i z pewnością znajdziecie taki, który w 100% odpowiada Waszemu dziecku.

Kolonie nad morzem? Oczywisty wybór

Kolonie nad morzem cieszą się bardzo dużą popularnością od wielu lat i trudno się temu dziwić. Nadmorskie kurorty, ale i mniejsze miejscowości, stwarzają idealne warunki do wypoczynku. Zwykle to właśnie rodzimy Bałtyk jest naturalnym wyborem dla rodziców szukających kolonii dla dziecka. Warto jednak wiedzieć, że to wcale nie jest jedyna opcja.

Kolonie na Mazurach? Czemu nie!

Mazury kojarzą się wyłącznie z żeglarstwem, a to przecież tylko jedna z możliwości spędzania wolnego czasu. Jeśli w tym roku chcecie wysłać swoje dziecko na kolonie nad jeziorem, to kierunek mazurski będzie z pewnością świetnym wyborem.

W ofercie Kogis znajdziecie również kolonie nad jeziorem, ale nie na Mazurach. Bardzo ciekawą opcją, wyraźnie zyskującą na popularności, jest Czaplinek oraz całe Pojezierze Drawskie. Organizujemy tam chociażby kolonie żeglarskie, które są przeznaczone również dla dzieci, które nigdy wcześniej nie postawiły stopy na pokładzie żaglówki.

Kolonie w górach, czyli aktywność na pierwszym miejscu!

Kolonie w górach to wręcz oczywista propozycja dla dzieci, które nie potrafią usiedzieć w miejscu. Wędrówki po górskich szlakach dadzą im mnóstwo frajdy, a także zagospodarują nadmiar energii, co na koloniach bardzo często się przydaje. Nie musicie się przy tym martwić o bezpieczeństwo pociechy: kolonie w górach z Kogis to gwarancja fachowej opieki i dostosowywania tras wędrówek do wieku oraz możliwości uczestników wyjazdu.

Kolonie tematyczne, czyli coś dla małych pasjonatów

Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się organizowane przez nas kolonie tematyczne. Na czym to polega? Cały program wypoczynku jest podporządkowany wybranemu tematowi, który interesuje uczestników lub wręcz jest dla nich całym życiem. W ofercie Kogis znajdziecie między innymi kolonie taneczne, kolonie plastyczne czy kolonie artystyczne.

Bardzo interesującą propozycją są kolonie survivalowe, z których młody człowiek wróci uzbrojony w przydatną, a coraz rzadszą wiedzę. Z kolei jednym z hitów naszej oferty są kolonie Harry Potter, czyli osadzone w świecie kultowej serii powieści dla dzieci i młodzieży.

Kolonie sportowe: wypoczynek połączony z treningami

Kolonie sportowe niezmiennie cieszą się ogromną popularnością, co nas bardzo cieszy. W końcu przyjemnie jest obserwować, jak pod skrzydłami naszych instruktorów rosną kolejne pokolenia polskich mistrzów. Kogis oferuje przeróżne kolonie sportowe, dlatego z pewnością znajdziecie imprezę, która odpowiada zainteresowaniom czy talentom Waszej pociechy. Oczywiście numerem jeden od lat są kolonie piłkarskie. Sami się czasami zastanawiamy, ilu nowych Robertów Lewandowskich gościliśmy już na naszych imprezach.

Kolonie z rodzicami: idealna propozycja dla nieśmiałych

Kolonie z rodzicami to nietypowa, ale ciesząca się coraz większym zainteresowaniem forma spędzania wakacji. Taka impreza jest przeznaczona głównie dla najmłodszych dzieci oraz tych, które po raz pierwszy mają wziąć udział w zorganizowanym wyjeździe i troszeczkę się boją. Mama i tata z pewnością nie będą się nudzić, a w razie potrzeby zawsze mogą pocieszyć i dodać otuchy!

Kolonie językowe: połączyć przyjemne z pożytecznym

W ofercie Kogis znajdziecie również kolonie językowe, które są doskonałym wyborem dla dzieci uczących się języka obcego – bez względu na poziom zaawansowania. Kolonie językowe organizujemy zarówno w kraju, jak i za granicą. Szeroki wybór tego typu imprez pozwoli Wam znaleźć idealny wyjazd dla dziecka mieszczący się w Waszym budżecie – tutaj szczególnie polecamy kolonie z angielskim.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić na kolonie z Kogis! Zapoznajcie się z całą naszą ofertą.