Zielone szkoły

ZBÓJECKA PRZYGODA W TATRACH 5 DNI

6 - 18 lat

Zapraszamy na zbójecką przygodę u podnóża Polskich Tatr! Podczas naszej wycieczki odwiedzimy najpiękniejsze zakątki Tatr ...

Zakopane

w górach

ZIELONA SZKOŁA PRZYGODY CZAPLINEK 5 DNI

6 - 18 lat

Pojezierze Drawskie to takie mniejsze Mazury. Zapraszamy więc do magicznego Czaplinka – będącego nieoficjalną stolicą ...

Czaplinek

nad jeziorem

ZIELONA SZKOŁA PRZYGODY CZAPLINEK 3 DNI

6 - 18 lat

Pojezierze Drawskie to takie mniejsze Mazury. Zapraszamy więc do magicznego Czaplinka – będącego nieoficjalną stolicą ...

Czaplinek

nad jeziorem

AKTYWNA ZIELONA SZKOŁA NA JURZE 5 DNI

6 - 18 lat

Jura to jeden z najpiękniejszych rejonów Polski. To miejsce jest wielką atrakcją dla wszystkich, którzy ...

Podlesice

w górach

AKTYWNA ZIELONA SZKOŁA NA JURZE 3 DNI

6 - 18 lat

Jura to niezwykle piękna i urozmaicona historycznie, przyrodniczo oraz kulturowo część Polski. To prawdziwy raj ...

Jura Krakowsko - Częstochowska

w górach

KŁODZKA PRZYGODA

6 - 18 lat

Czy wiecie, że region Kotliny Kłodzkiej i Gór Sowich to jeden z najbardziej tajemniczych zakątków ...

Kolina Kłodzka

w górach

TAJEMNICE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PRZYGODY (5 DNI)

6 - 18 lat

Jeśli zżera Cię w domu nuda, pakuj się i zapraszamy na zieloną szkołę w Góry ...

Góry Świętokrzyskie

w górach

W KRAINIE LATAJĄCYCH CZAROWNIC

6 - 18 lat

Góry Świętokrzyskie to najstarsze polskie góry. A tam Łysogóra z Łycicą i Łyścem – czyli ...

Nowa Słupia

w górach

ZIELONA SZKOŁA NAD MORZEM – DŹWIRZYNO 5 DNI

6 - 18 lat

Podczas tego wyjazdu uczestnicy przeżyją przygody, które na długo pozostaną w ich pamięci. To wszystko ...

Dźwirzyno

nad morzem

WYPRAWA DO WŁADYSŁAWOWA 5 DNI

6 - 18 lat

Proponujemy rewelacyjny wyjazd do Władysławowa, czyli jednej z nadmorskich stolic Polski. Kto nie był, musi ...

Władysławowo

nad morzem

PRZYGODA NA TATRZAŃSKIM SZLAKU 5 DNI

6 - 18 lat

Kilka magicznych dni w zbójeckiej krainie! Przygoda na górskich szlakach! Podczas naszej wycieczki odwiedzimy najpiękniejsze ...

Zakopane

w górach

ZIELONA SZKOŁA WE FRANCJI – LAZUROWE WYBRZEŻE

6 - 18 lat

Lazurowe Wybrzeże  najsłynniejsza i najpiękniejsza część francuskiego wybrzeża Morza Śródziemnego. To tutaj właśnie położone są ...

Nicea, Francja

zagranica

Zielone szkoły

Zielona szkoła to rewelacyjny pomysł na wakacje dla dzieci i młodzieży w każdym wieku! Zielone szkoły od zawsze były okazją do bliższego zapoznania się z przyrodą, zawarcia nowych znajomości, poczucia dużej swobody i uzupełnienia swojej wiedzy o otaczającym świecie. Kolejne wakacje na nudnym, szarym podwórku? Nie w tym roku! Zapraszamy na zielone szkoły z Kogis!

Zielone szkoły Czaplinek: coś dla szukających odmiany

Góry, morze, ewentualnie Mazury – to standardowe kierunki wypoczynku dzieci i młodzieży. Po co się jednak ograniczać, skoro w Polsce jest jeszcze tyle do odkrycia? Tym razem zapraszamy do miejscowości Czaplinek, w której organizujemy zielone szkoły dla osób aktywnych, ciekawskich, lubiących poznawać nowe miejsca, kochających przyrodę i unikalne zabytki.

Wszystko to zapewni zielona szkoła w Czaplinku w wariancie 5-dniowym. Jest to idealne rozwiązanie dla szkół, które szukają atrakcyjnego i nieoczywistego miejsca na krótki wypoczynek dla uczniów. Co warto wiedzieć o Czaplinku? To miejscowość położona na Pojezierzu Drawskim, często nazywanym małymi Mazurami. Bez wątpienia jest to miejsce, które warto odwiedzić – i to nie tylko przy okazji zielonej szkoły z Kogis!

Czaplinek jest położony w otoczeniu czterech jezior. W pobliżu biegną liczne szlaki turystyczne i kajakowe, w tym jeden szczególnie popularny – Szlak Karola Wojtyły. Nie brakuje zabytków architektury i przyrody, okolica jest zielona, bardzo czysta i unikalna przyrodniczo, co zostało potwierdzone utworzeniem kilku rezerwatów przyrody.

Dzieci i młodzież biorące udział w zielonej szkole w Czaplinku z pewnością nie będą się nudzić. Planujemy dla nich mnóstwo atrakcji, a szczegóły można poznać zapoznając się z programem poszczególnych imprez.

Mamy coś dla fanów morza!

Zielone szkoły nad morzem to wielka atrakcja dla uczniów i świetna nagroda za całoroczny trud nauki. Nadmorska destynacja ma liczne zalety: przede wszystkim gwarantuje, że nikt nie będzie kręcił nosem na brak atrakcji. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia nauczycieli, którzy też mają prawo do chwili odpoczynku.

Nasze zielone szkoły nad morzem to gwarancja doskonałej zabawy, poznania nieodkrytych miejsc i spojrzenia na Bałtyk z nieco innej perspektywy – nie tylko typowo plażowej, ale też… Więcej nie zdradzimy – zachęcamy do zapoznania się z programami poszczególnych imprez.

A może zielone szkoły w górach?

Góry to także świetny kierunek na zieloną szkołę. Ta propozycja przypadnie do gustu uczniom, którzy nie lubią siedzieć w miejscu i chcą odkryć w sobie naturę zdobywców. W ofercie Kogis znajdziecie zielone szkoły w Tatrach oraz Górach Sowich. Bardzo ciekawym wyborem może być również wyjazd do malowniczej Kotliny Kłodzkiej oraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej, która powoli staje się jednym z turystycznych hitów naszego kraju.

Zielone szkoły za granicą

Budżet nie jest problemem? W takim razie koniecznie weźcie pod uwagę możliwość zabrania dzieci i młodzieży na zieloną szkołę na Lazurowym Wybrzeżu. To jeden z najbardziej urokliwych zakątków Francji, słynący z przepięknych plaż, doskonałego jedzenia i klimatu dolce vita. Jest to szczególnie dobry wybór dla klas z językiem francuskim – młodzi ludzie będą mieli możliwość podszlifowania swoich umiejętności językowych i sprawdzenia ich w realnych sytuacjach.

To nadal nie wszystko

Kogis organizuje zielone szkoły od wielu lat i dobrze wiemy, jak stworzyć program, który zachwyci nauczycieli oraz uczniów. W naszej ofercie znajdują się też tematyczne zielone szkoły, wśród których szczególnie dużą popularnością cieszy się program „W krainie latających czarownic” – zabierzemy Was w Góry Świętokrzyskie, gdzie nikt nie będzie się nudzić!

Zielone szkoły z Kogis to gwarancja:

  • Doskonałej zabawy połączonej z nauką
  • Najwyższego poziomu bezpieczeństwa
  • Opieki ze strony wykwalifikowanej kadry
  • Atrakcyjnego programu dostosowanego do potrzeb i oczekiwań uczestników

Bez względu na to, czy preferujecie zielone szkoły w górach, nad morzem, nad jeziorem czy za granicą, najlepsze programy znajdziecie w Kogis! Mamy coś i dla aktywnych, i dla szukających niezmąconego wypoczynku.