Nasza kadra

Przede wszystkim: bezpieczeństwo.

Nasza kadra to sprawdzone, kompetentne osoby o wysokiej kulturze osobistej, które mają wszystkie wymagane uprawnienia i doświadczenie. Zatrudniamy wyłącznie wyselekcjonowanych wychowawców z odpowiednimi kursami oraz instruktorów o kwalifikacjach potwierdzonych ukończonymi kursami specjalistycznymi. Każda osoba posiada aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Większość naszych wychowawców ma dodatkowe uprawnienia i umiejętności, jak ukończone kursy pierwszej pomocy, ratownictwa, pracy z dziećmi z zaburzeniami. Dzięki temu nawet najtrudniejsze sytuacje są rozwiązywane w profesjonalny sposób. Przykładamy wagę do tego, by pracujące z dziećmi osoby były dojrzałe i odpowiedzialne.

Pasja i zaangażowanie. 

Nie ma wśród naszej kadry osób przypadkowych. Są za to prawdziwi pasjonaci wakacyjnych eskapad, survivalu, sportów. Są artyści uwielbiający pracę z młodzieżą. Wszyscy wychowawcy to osoby o wszechstronnych zainteresowaniach i wykształceniu. Pracują u nas tylko najlepsi i naprawdę zaangażowani w swoją pracę.

Kadra ma doskonały kontakt z uczestnikami obozów, z ogromnym staraniem wspólnie z wychowawcami przygotowujemy programy imprez, a realizacja to największa nagroda i radość dla wszystkich. Dlatego dzieci tak często wracają na nasze obozy ponownie i polecają je znajomym.

Realizacja programu.

Nasze wyjazdy cechuje brak czasu na nudę, nie ma tzw. czasu wolnego. Często nie ma czasu nawet na dzwonienie do rodziców – po prostu cały czas coś się dzieje. Programy zostają przygotowane tak, by każde dziecko mogło się w nich odnaleźć. Zaangażowanie opiekunów, wesoła atmosfera, niepowtarzalne zajęcia i poczucie humoru – to recepta na udane wakacje.

Nasze programy zostają przygotowywane wspólnie z kadrą – a więc dobra realizacja programu to nasz wspólny punkt honoru i wspólna satysfakcja. Bardzo ważnym aspektem na naszych obozach jest indywidualne podejście do każdego dziecka, tak, aby każdy czuł się dobrze. Wiele zabaw ma charakter integracyjny – aby uczestnicy kolonii mogli się nawzajem poznać i nauczyć wzajemnie wspierać. Procentuje to podczas całego pobytu i daje poczucie bezpieczeństwa wszystkim dzieciom.