Obozy 12-18 lat

Znaleziono ofert: 131

OBÓZ CHILLOUT NAD MORZEM – WAKACYJNY LUZ

11 - 18 lat

Wakacyjny luz! Tu nikt Was nie będzie poganiał, bo przecież lato nad morzem to leniwe ...

OBÓZ SPORT MIX – CZAPLINEK

12 - 18 lat

Wakacyjny wypoczynek na sportowo! Ośrodek z boiskami i bogatym zapleczem rekreacyjnym, w otoczeniu pięknej przyrody, ...

Czaplinek

nad jeziorem

WAKACYJNA STREFA CHILLOUT – OBÓZ NAD JEZIOREM DRAWSKO

12 - 18 lat

Leniwe wakacje i tylko przyjemności – na to zasłużyliście po całym roku w szkole. Plażowanie, ...

Czaplinek

nad jeziorem

WAKACYJNA STREFA CHILLOUT – OBÓZ NAD JEZIOREM DRAWSKO

12 - 18 lat

Leniwe wakacje i tylko przyjemności – na to zasłużyliście po całym roku w szkole. Plażowanie, ...

Czaplinek

nad jeziorem

SUMMER CAMP-ART & CHILL – OBÓZ NAD JEZIOREM DRAWSKO

12 - 18 lat

Leniwe wakacje, sztuka, artystyczne zajęcia i kreatywność – oto same przyjemności – na to zasłużyliście ...

Czaplinek

nad jeziorem

CZAPLINEK – CHILL DLA STUDENTÓW I LICEALISTÓW

18 - 25 lat

U nas wakacje się nie kończą! Kto tylko może, niech przedłuży lato – proponujemy Wam ...

Czaplinek

nad jeziorem

MŁODZIEŻOWY OBÓZ GITAROWY W CZAPLINKU

12 - 18 lat

Gitarowy wakacyjny zawrót głowy! Obóz przeznaczony dla miłośników gitary, od początkujących do zaawansowanych. Ciekawe warsztaty ...

Czaplinek

nad jeziorem

OBÓZ LATO I PRZYGODA W ŁAZACH

11 - 16 lat

Oto wakacje pełne wrażeń! Czeka na Was mnóstwo przygód ale nie zabraknie czasu na odpoczynek ...

OBÓZ Z ANGIELSKIM W ŁAZACH NAD MORZEM

11 - 16 lat

Oto wakacyjna przygoda z angielskim. Czekają Was codzienne warsztaty, ciekawe gry,   rozwijanie umiejętności mówienia,  tworzenie ...

OBÓZ OTAKU W CZAPLINKU

11 - 16 lat

Otaku, fani anime i mangi, tworzą własne społeczności, spotykają się na warsztatach kultury japońskiej, zlotach, ...

Czaplinek

nad jeziorem

OBÓZ ARTYSTYSTYCZNY “NADBAŁTYCKI PLENER”

11 - 16 lat

Plastyczne lato pełne kolorów i nowych wyzwań dla wszystkich! Lepienie, malowanie, wykonywanie dzieł z naturalnych ...

OBÓZ SPORTOWY – BALTIC CAMP

11 - 18 lat

Zapraszamy na świetny obóz sportowy nad morzem. Jeśli lubisz ruch i chcesz aktywnie spędzić wakacje ...

OBOZY

Kogis rozpoczął już sprzedaż obozów letnich 2020. Oferta obozów dla dzieci oraz obozów dla młodzieży jest naprawdę interesująca. Jak co roku dostępnych jest całe mnóstwo tematyk.  Każde dziecko czy też nastolatek znajdzie coś idealnego dla siebie.

Hitami zimowych obozów 2020 okazały się obozy narciarskie, snowboardowe, łyżwiarskie, a także wiele tematycznych jak obóz detektywistyczny, kryminalny, LEGO, z językiem angielskim, OTAKU i inne. Jak co roku, w zimę największym zainteresowaniem klientów cieszyły się obozy narciarskie i snowboardowe. Nie zabrakło też chętnych na łyżwy - jednak jazda po lodzie to ponadczasowa atrakcja, dostępna niemal dla każdego. Jazda na łyżwach nie jest trudna, a człowiek może czerpać z niej wiele, wiele korzyści. Zimową porą nasi uczestnicy brali też udział w obozach tematycznych - zimą jest ich zawsze mniej, niż latem, ale też dzieci znajdą coś dla siebie - uwielbine przez Was obozy LEGO czy detektywistyczne cieszyły się sporym powodzeniem, starsi spotykali się na obozach kryminalistycznych i otaku. Były też ogólne obozy wypoczynkowe, dla młodszych i starszych. Zima dopisała - w Tatrach co roku podziwiamy ogromne ilości śniegu i piękną, zimową aurę, której nie sposób doświadczyć w miastach.

Obozy letnie KOGIS to gwarancja udanych wakacji! Bogaty program, wycieczki, mnóstwo aktywności, ciekawe atrakcje, zabawy, wykwalifikowana i doświadczona kadra, malownicze lokalizacje, komfortowe zakwaterowanie – to tylko kilka elementów tworzących niezapomniany wypoczynek. Obozy lato 2020 realizowane będą nad morzem, nad jeziorami, w górach oraz zagranicą. KOGIS poleca w szczególności obozy letnie realizowane w Czaplinku, Hartowcu oraz Łazach, to tu będzie najwięcej tematyk i najnowsze obozy 2020. Artystyczne dusze, młodzież sportowa oraz dzieci uwielbiające fantastykę odnajdą swoje najlepsze obozy letnie właśnie tutaj. Liczba miejsc na wszystkie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, a ponieważ zapisy już trwają - to polecamy nie przegapić okazji i rezerwować jak najszybciej. Jeszcze w kwietniu i maju najczęściej można znaleźć wymarzony obóz w wybranym terminie i miejscu, ale z każdym dniem maja tych miejsc ubywa i w okolicy Dnia Dziecka sprzedawane są już naprawdę ostatnie miejsca, na niektóre, wybrane tematyki obozów, w niektórych terminach. Jeśli więc chcecie mieć wybór, najlepiej rezerwować jak najwcześniej.

Jakie obozy dla dzieci wybrać na wakacje 2020? Świetnym wyborem będą coroczne hity czyli obozy sportowe. Aktywność jest niezwykle ważna, a na obozach letnich to czyta przyjemność. Dostępne są obozy letnie piłkarskie, żeglarskie, windsurfingowe, fitness, crossfit, jeździeckie, taneczne i wiele więcej. Od lat praktykowane są też obozy nurkowe czy workoutowe, a także skatowe - czyli z rolkami, deskorolką czy hulajnogą. W tym sezonie możemy kupić też obozy fitness i odchudzające, a nawet obóz wspinaczkowy czy rowerowy. W ofercie są też rajdy - piesze i konne. Ze sportów drużynowych można zakupić obóz koszykarski, siatkarski, obóz lacrosse czy piłki nożnej. Istnieją też obozy pływackie i z nauką kitesurfingu. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka, a jeśli ktoś ma problem z wyborem, to zawsze zostają jeszcze obozy ogólnosportowe lub wędrowne.

Innymi chętnie wybieranymi obozami są obozy dla dzieci artystyczne, przygodowe, konstruktorskie, survivalowe, kulinarne, tylko dla dziewczyn, tylko dla chłopców, fantastyczne. Wśród nich znajdziemy całą gamę corocznych, ale także całkiem nowych tematyk. Na przykład obóz Harrego Pottera odbywa się corocznie w zupełnie nowych odsłonach, a nawet w połączeniu z językiem angielskim. Obóz LEGO można zakupić w wersji dla chłopców, ale także specjalny obóz artystyczno - konstruktiorski z LEGO Elves - to prawdziwa frajda dla młodszych dziewczynek. Ostatnio modne obozy Minecraft czy Star Wars nadal się odbywają, można też spotkać tematyki Indiana Jones lub nowy obóz 2020 - czyli Akademię Pana Kleksa. Nowością na rynku w tym roku są obozy terapeutyczne dla dzieci z rozmaitymi zaburzeniami (jak Zespół Aspergera czy ADHD).

Oferta obozów młodzieżowych również jest imponująca. Podobnie jak przy obozach dla dzieci 2020, młodzież ma do wyboru bardzo dużo obozów letnich sportowych.

Wśród artystycznych obozów młodzieżowych 2020 znalazły się obozy rękodzieła, malarstwa i rysunku, OTAKU, DIY, musicalowy, gitarowy i tym podobne. Ciekawymi propozycjami obozów letnich 2020 dla młodzieży są również: obóz dziennikarski, obóz motywacyjny, obóz literacki, obóz indiańskie lato, obozy survivalowe i militarne, obozy naukowe, obozy komputerowe, obozy językowe. Młodzież może się na obozach uczyć angielskiego, ale też niemieckiego czy nawet japońskiego.

Obozy zagraniczne 2020 kierowane są głównie do młodzieży. Popularnymi kierunkami niezmiennie są: Grecja, Hiszpania, Bułgaria, Czarnogóra, Chorwacja. Klienci chętnie kupują takie wyjazdy, aczkolwiek polecane są one dla starszej młodzieży, powyżej 13 lat. Młodsze dzieci mają lepszą opiekę i bardziej dostosowany do wieku wypoczynek na obozach w Polsce. Przecież nasz kraj jest tak urozmaicony, że podróżując po nim, nie sposób się znudzić - w Polsce można zobaczyć niemal wszystko, może z wyjątkiem wulkanów i gór lodowych. Mamy różnego typu piękne góry, wodospady, łąki i namiastkę pustyni, mamy przeróżne rzeki i jeziora, piękne, piaskowe, nadmorskie plaże, klify, wyspy, jaskinie, urokliwe różne krajobrazy zależnie od wybranego rejonu - od jurajskich skałek, przez mazowieckie lasy na wydmach, puszcze, aż do urokliwego Pojezierza Drawskiego, przypominającego małą Szwajcarię. U nas naprawdę jest co zwiedzać, dlatego dzieci i młodzież chętnie wybioerają właśnie obozy w Polsce. Odkrywają nowe rejony, zapoznają się z regionalną kulturą, bo przecież Polska to kraj niezwykle różnorodny. Śląsk, Kaszuby czy Małopolska to zupełnie inne krainy, które młodzi Polacy powinni koniecznie poznać.

Lato 2020 zapowiada się naprawdę interesująco. Oferta obozów letnich 2020 została odświeżona i wzbogacona. Wyjazd na taki obóz niesie za sobą mnóstwo korzyści. W domu nie sposób zapewnić swojemu dziecku aż tylu atrakcji, ile czeka na nie właśnie na obozie letnim. Obóz z KOGIS to udany wyjazd, który zapada uczestników na wiele lat w pamięć jako wspaniała wakacyjna przygoda, z niezwykłą kadrą, arcyciekawymi programami i w pełnym bezpieczeństwie.