PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

ZBÓJECKA PRZYGODA W TATRACH

6-18 lat


Zapraszamy na zbójecką przygodę u podnóża Polskich Tatr! Podczas naszej wycieczki odwiedzimy najpiękniejsze zakątki Tatr i podhala. Zaliczymy kilka przyjemnych spacerów malowniczymi szlakami, ponapawamy się pięknymi pejzażami i zwiedzimy najsłynniejszą, góska stolicę – Zakopane. Zero nudy, zwiedzanie połączymy z atrakcjami i przygodami, piękne górskie widoki przeplatać się będą z integracją i masą zabaw. A to jeszcze nie wszystko – na naszej drodze napotkamy prawdziwych zbójców! Nie ma na co czekać! Czas ruszać w trasę!

Program

   ● Dzień pierwszy
Wyjazd spod szkoły
Zakwaterowanie
Obiadokolacja
Zbójecka Gra Terenowa czyli Akcja integracja 
– nic tak nie integruje na początku wymarzonej wycieczki jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Aby móc lepiej wczuć się w klimat właśnie rozpoczętej zbójeckiej przygody uczestnicy będą musieli rozwiązać zadania przygotowane przez Zbójców! Gra odbywać się będzie na terenie Poronina – uczestnicy poznają teren gdzie spędzą najbliższe dni. A wszystko w formie zajęć Team Building – pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach.Tak poprowadzona gra wspomaga komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. Zajęcia dopasowane do wieku i możliwości uczestników.

  ● Dzień drugi
Śniadanie
Dolina Kościeliska i Wąwóz Kraków – Jest to dobra propozycja wycieczki zarówno dla osób lubiących spokojne spacery (Dolina Kościeliska), jak i tych, którzy lubią przypływ adrenaliny (1,5- kilometrowy Wąwóz Kraków i zwiedzanie Smoczej Jamy). Wąwóz Kraków powszechnie jest uznawany za najpiękniejszy wąwóz skalny w Tatrach Zachodnich. Ponadto był także „przedmiotem” zainteresowania poszukiwaczy skarbów i do dziś można znaleźć pozostawione przez nich znaki na skałach w miejscach trudno osiągalnych.
Podróż w głąb ziemi – jaskinia Raptawicka i jaskinia Mylna – zwiedzimy aż dwie groty znajdujące się przy dolinie Kościeliskiej. Z każdą wiąże się osobna historia i legenda. Nazwa jaskini Mylnej nie jest przypadkowa – czy nam uda się znaleźć drogę wyjścia z czeluści?
Obiad
Zakopane: Zapoznanie – odwiedzimy stolicę polskich Tatr. Przejdziemy się najbardziej znaną ulicą, czyli Krupówkami oraz zwiedzimy Muzeum Tatrzańskie (lub tajemniczy Dom Do Góry Nogami). Zwiedzimy tajemniczy i zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzysku i zobaczymy skocznię narciarską czyli Wielką Krokiew. Na końcu z pewnością zostanie chwila czasu na zakup góralskiej ciupaski lub ciepłych, wełnianych skarpet na pamiątkę!
Kolacja w Formie Biesiady Przy Ognisku – dobra zabawa według sprawdzonego przepisu z domowego almanachu: trzeba wziąć piękną okolicę, dodać odrobinę nieba ozdobionego gwiazdami i dobrze wszystko wymieszać. Następnie serwujemy pyszne kiełbaski i opiekamy je tak jak lubimy, dodajemy garść innych ogniskowych przysmaków … Do tego dobra muzyka i kilka radosnych zabaw. Wszystko to doprawić dobrym humorem i mamy biesiadę jak się patrzy.
Gawęda góralska – a przy ognisku wieczór folkloru i muzyki góralskiej.

   ● Dzień trzeci
Śniadanie
Morskie Oko – jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego. To największe jezioro w Tatrach leży w Dolinie Rybiego Potoku w odległości około 25 km od Zakopanego. Miejsce to zawdzięcza swoją popularność niesamowitym widokom, jakie rozciągają się na Tatry Wysokie i szczyt Rysy. Nad Morskim Okiem znajduje się też schronisko górskie.
Obiadokolacja
Podhalańskie Karaoke – nie chcecie śpiewać? Nie potraficie? Nie szkodzi, my Was nauczymy. I to jak! W naszym karaoke nikt nie stoi z boku – wspólnie musimy walczyć o wygraną – prawdziwa Bitwa na Głosy!

   ● Dzień czwarty
Śniadanie
Kolejka na Gubałówkę i szczypta Zakopanego raz jeszcze – Gubałówka jest jednym z głównych celów wycieczek wielu turystów, przyjeżdżających do Zakopanego. Szczyt Gubałówki góruje nad Zakopanem i jest strażnikiem miasta. Oglądając szeroka panoramę Tatr będziemy mogli sprawdzić naszą wiedzę nabyta podczas górskich zmagań. Tylko tu oglądana panorama Tatr pozwala na zapoznanie się topografią i układem roślinności całego łańcucha, ponadto jest to znakomity teren do wypoczynku, zabawy i opalania się. Ale to nie wszystko! Schodząc z Gubałówki ląduje się na wprost Krupówek – najlepsza okazja na jeszcze chwilę pobuszowania po tym atrakcyjnym deptaku.
Obiad
Góralskie Igrzyska – jeszcze nie macie dość? Chcecie więcej? Teraz będziecie mogli poczuć się jak mistrzowie olimpijscy! A wszystko to w góralskim klimacie.
Kolacja
Dyskoteka i pożegnalna zielona noc – Francja – Elegancja? Podwodna Kraina? Kicz Party? DiscoKosmos? Sami zadecydujecie czy impreza ma mieć charakter klasyczny, czy może przyprószony odrobiną szaleństwa? Przygotujemy salę, stroje i muzykę – dla każdego coś miłego! Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach!

   ● Dzień piąty
Śniadanie

Wykwaterowanie
Zakopiański Aquapark – jeszcze nie macie dosyć zakopiańskich klimatów? Teraz chwila wodnego szaleństwa – baseny zewnętrzne i wewnętrzne, zjeżdżalnie, dzika rzeka, jacuzzi, tarasy widokowe i cała masa innych atrakcji! Szaleństwo czy relaks – wybór należy do Was!
Posiłek na drogę w postaci suchego prowiantu
Uroczyste zakończenie zielonej szkoły
Wyjazd do domu
Powrót

Możliwe są zmiany w programie i dostosowanie go do życzeń klientów.

Zakwaterowanie

Obiekt przystosowany do przyjmowania grup szkolnych. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Terminy i ceny

Cena:  do ustalenia, zależna jest od wybranych opcji programowych, liczby uczestników, liczby dni, lokalizacji itp. W celu ustalenia ceny i przygotowania oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Uwaga: zapraszamy również grupy większe i mniejsze, wówczas cena oferty kalkulowana jest indywidualnie.
Cena zawiera: 
opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu, wszystkie koszty związane z realizacją programu zawartego w ofercie, bilety wstępu, usługi przewodnickie, zakwaterowanie, wyżywienie, zdjęcia cyfrowe dla klasy, 1 opiekuna na 15 uczestników gratis, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kosztów transportu.
Grupa wiekowa: zielona szkoła dla dzieci i młodzieży. Charakter poszczególnych zajęć dostosowujemy do wieku uczestników.
Terminy : zielona szkoła może się odbyć w dowolnie wybranym terminie pod warunkiem wcześniejszego potwierdzenia jego dostępności.
Czas trwania : 5 dni.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Hanna N.

Dzien dobry! Chce podziekowac KOGIS.pl za zorganizowanie udanego pobytu na obozie mojego dziecka. Moj syn ...

Karolina v Beek

Dzień dobry. W imieniu Alexa i Veroniki informuję, iż obóz w Czaplinku był bardzo udany. ...

Dorota i Sławomir Matyjaszczyk

Dzień dobry, Chcieliśmy serdecznie podziękować za super organizacje i bardzo czujną opiekę( szczególnie pani Roksanie) ...

Małgorzata Culak

Witam Państwa! Bardzo dziękuję za udany wypoczynek córki, która – jak zawsze – wraca z ...

Rodzice Filipa

Chciałam podziękować za wspaniały czas jaki mój syn Filip spędził na obozie w Bukowinie. Był ...

Joanna Brzezińska

witam Państwa! mój syn Filip Brzeziński jest zachwycony obozem, chce jechać na następny, na zimowiska ...