PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

WYPRAWA DO WŁADYSŁAWOWA

6-18 lat


Proponujemy rewelacyjny wyjazd do Władysławowa, czyli jednej z nadmorskich stolic Polski. Kto nie był, musi zobaczyć. Kto był, powróci z przyjemnością. Zaplanowaliśmy program aktywny, z wieloma atrakcjami i bez grama nudy. Sami się przekonajcie, zapraszamy!

Program

   • Dzień pierwszy
Wyjazd spod szkoły
Zakwaterowanie
Obiadokolacja
Na dobry początek: Morska Integracja – nic tak nie scala grupy i nie przełamuje pierwszych lodów jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie twórczych zadań. Uczestnicy wezmą udział w zajęciach wzorowanych na Team Buildingu, pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach. Gry i zabawy integracyjne wspomagają komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. Wszystko ubrane w formę dobrej zabawy. Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników.

   • Dzień drugi
Śniadanie
Ach ten Władek – okiem z morza i lądu 
– Port we Władysławowie był świadkiem wielu historii rybaków. Wybierzemy się w rejs statkiem, by poczuć atmosferę nadmorskich klimatów. Wejdziemy na wielką 45-metrową wieżę widokową w Domu Rybaka we Władysławowie, by z jej szczytu zobaczyć nie tylko morski horyzont, latarnię w Rozewiu i panoramę miasta, ale też cały piękny Półwysep Helski, który widać stąd doskonale. A potem – obowiązkowy spacer szeroką, piaszczystą plażą.
Obiad
Poszukiwacze skarbów czyli Score Drinko Lauf 
– czyli impreza na orientację w nietypowym stylu. W wyznaczonych punktach rozmieszczone są buteleczki z soczkami i smakołyki. Drużyny rywalizują nie tylko o zdobycie największej ilości punktów ale także o przysmaki rozstawione w lesie. Zabawa wymaga sprytu, intuicji oraz zdolności kojarzenia faktów. Co jest nagrodą za te cechy? Niecodzienna szansa skosztowania wszystkich napotkanych w lesie przysmaków. Jedyny kłopot to… pozostali zawodnicy, którzy chcą z oczywistych względów pierwsi zdobyć nasze smakołyki. Przednia zabawa dla zwolenników rywalizacji oraz świetna motywacja do zabawy w terenie. Zarazem doskonały test umiejętności kalkulowania ryzyka.
Kolacja w Formie Biesiady Przy Ognisku – dobra zabawa według sprawdzonego przepisu z domowego almanachu: trzeba wziąć piękną okolicę, dodać odrobinę nieba ozdobionego gwiazdami i dobrze wszystko wymieszać. Następnie serwujemy pyszne kiełbaski i opiekamy je tak jak lubimy, dodajemy garść innych ogniskowych przysmaków … Do tego dobra muzyka i kilka radosnych zabaw. Wszystko to doprawić dobrym humorem i mamy biesiadę jak się patrzy.

    • Dzień trzeci
Śniadanie
Podróż po dnie oceanu 
– Prawdziwy spacer po dnie oceanu – to nie fantastyka! Nowy park tematyczny da Wam możliwość podziwiania m.in. wieloryba, delfina i płetwala błękitnego w ich naturalnych wymiarach! Przerażające rekiny, zabawne morsy, wielkie żółwie morskie. Opiekun Waszej grupy opowie niesamowite ciekawostki o tych wszystkich ciekawych stworzeniach, a więc dowiecie się w szczegółach co naprawdę kryją morza i oceany. Na terenie parku są profesjonalne ścianki wspinaczkowe o różnym stopniu trudności, największy w Polsce plac zabaw, bungee, kule zorbingowe, „wyspa skarbów”, trampoliny i labirynty.
Obiad
Olimpiada Bosmana – dzień dla ruchu i zdrowia. Będziemy musieli wykazać się umiejętnościami na miarę prawdziwego wilka morskiego! Specjalne konkurencje oceniał będzie fachowy bosman – a on ma swoje wymagania! Będziemy musieli wykazać się umiejętnościami żeglarskimi!
Kolacja
Karaoke – nie chcecie śpiewać? Nie potraficie? Nie szkodzi, my Was nauczymy. I to jak! W naszym karaoke nikt nie stoi z boku – wspólnie musimy walczyć o wygraną – prawdziwa Bitwa na Głosy!

   • Dzień czwarty
Śniadanie
Wycieczka do Trójmiasta 
– W Gdańsku przejedziemy autokarem przez miasto, a także odbędziemy niezapomniany spacer po Starówce, zobaczymy fontannę Neptuna, ratusz i słynny Długi Targ z Dworem Artusa, zwiedzimy Centralne Muzeum Morskie w żurawiu, a także zwiedzimy sklepiki i kafejki nad Motławą. Następnie czeka nas wizyta w Sopocie – zobaczymy słynny deptak Monte Cassino przechodzący w molo. Wejdziemy na molo, aby podziwiać panoramę Sopotu od strony morza. W Gdyni odwiedzimy port z zacumowanymi słynnymi okrętami, m.in. wojenną „Błyskawicą” czy szkoleniowym wielkim jachtem „Darem Pomorza”.
Obiadokolacja
Dyskoteka i pożegnalna zielona noc 
– Francja – Elegancja? Podwodna Kraina? Kicz Party? DiscoKosmos? Sami zadecydujecie czy impreza ma mieć charakter klasyczny, czy może przyprószony odrobiną szaleństwa? Przygotujemy salę, stroje i muzykę – dla każdego coś miłego! Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach!

   • Dzień piąty
Śniadanie

Wykwaterowanie
Pożegnanie z morzem – spiszemy wspólny list, i wedle starego, legendarnego zwyczaju zamkniemy go w butelce by niósł wieści o naszym pobycie po całym Bałtyku. I pewnie nie tylko…
Posiłek na drogę w postaci suchego prowiantu
Uroczyste zakończenie zielonej szkoły
Wyjazd do domu
Powrót

Możliwe są zmiany w programie i dostosowanie go do życzeń klientów.

Fakultety

Malbork – historycznie i aktywnie Historyczne miasto Malbork kojarzy się nam z majestatycznym zamkiem krzyżackim, który jest ikoną północy naszego kraju. Podczas naszej wycieczki zwiedzimy to niezwykłe miejsce i poznamy jego tajemnice. A zaraz potem udamy się do Dinoparku gdzie na swojej drodze spotkacie czterdzieści ruchomych dinozaurów, które w otoczeniu pięknej zieleni lasu przeprowadzą Was przez poszczególne okresy w dziejach ziemi. Na ścieżce edukacyjnej o długości 1350 metrów zobaczycie jak wyglądały setki milionów lat temu. Jest to wspaniały zbiór informacji wraz z realistycznie wyglądającymi dinozaurami w skali 1:1. Ale to nie koniec atrakcji! Na sam koniec zapraszamy do wspaniałej zabawy w malborskim Parku Linowym gdzie pod czujnym okiem instruktorów aktywnie spędzimy czas na świetnej zabawie!

Terminy i ceny

Cena:  do ustalenia, zależna jest od wybranych opcji programowych, liczby uczestników, liczby dni, lokalizacji itp. W celu ustalenia ceny i przygotowania oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Uwaga: zapraszamy również grupy większe i mniejsze, wówczas cena oferty kalkulowana jest indywidualnie.
Cena zawiera: 
opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu, wszystkie koszty związane z realizacją programu zawartego w ofercie, bilety wstępu, usługi przewodnickie, zakwaterowanie, wyżywienie, zdjęcia cyfrowe dla klasy, 1 opiekuna na 15 uczestników gratis, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kosztów transportu.
Grupa wiekowa: zielona szkoła dla dzieci i młodzieży. Charakter poszczególnych zajęć dostosowujemy do wieku uczestników.
Terminy : zielona szkoła może się odbyć w dowolnie wybranym terminie pod warunkiem wcześniejszego potwierdzenia jego dostępności.
Czas trwania : 5 dni.

Dojazdy

Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca wyjazdu grupy i czasu trwania imprezy.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Przemysław Kasza

Szanowni Państwo Szymon jest bardzo zadowolony z pobytu na obozie w Czaplinku. Planujemy ferie zimowe ...

Agnieszka Namysł

Witam ! Chciałabym bardzo podziękować za wspaniale zorganizowany obóz dla moich dzieci. Chłopcy Jaś i ...

Joanna Sławuta

Dziękujemy za wspaniałe ferie.

Mayra Wróblewska

Dziękujemy za super ferie-Kuba bardzo zadowolony !

Dorota Nowicka

Dzień Dobry, mój syn Krzysztof został wczoraj odebrany przez nas – rodziców  z obozu w ...

Kamila Kozińska

Dzień dobry, obóz przetrwania bardzo się udał. Myślę, ze najlepszym dowodem na to będzie cytat ...