PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

PRZYGODA NA TATRZAŃSKIM SZLAKU

6-18 lat


Kilka magicznych dni w zbójeckiej krainie! Przygoda na górskich szlakach! Podczas naszej wycieczki odwiedzimy najpiękniejsze zakątki Tatr i podhala. Zobaczymy Dolinę Kościeliską i Morskie Oko, Giewont z bliska i Sarnią Skałę. Do tego Zakopane, Krupówki i Gubałówka. Zero nudy, zwiedzanie połączymy z atrakcjami i przygodami, piękne górskie widoki przeplatać się będą z integracją i masą zabaw. A to jeszcze nie wszystko – na naszej drodze napotkamy prawdziwych zbójców! Nie ma na co czekać! Czas ruszać w trasę!

Program

  • Dzień pierwszy
Wyjazd spod szkoły
Zakwaterowanie
Obiadokolacja
Zbójecka Gra Terenowa czyli Akcja integracja 
– nic tak nie integruje na początku wymarzonej wycieczki jak wspólne rozwiązywanie problemów i wykonywanie zadań. Aby móc lepiej wczuć się w klimat właśnie rozpoczętej zbójeckiej przygody uczestnicy będą musieli rozwiązać zadania przygotowane przez Zbójców! Gra odbywać się będzie na terenie Poronina – uczestnicy poznają teren gdzie spędzą najbliższe dni. A wszystko w formie zajęć Team Building – pierwotnie wykorzystywanych do budowania świetnie rozumiejących się zespołów w zachodnich korporacjach.Tak poprowadzona gra wspomaga komunikację w grupie i współdziałanie, skłaniają do interakcji i twórczego myślenia. Zajęcia dopasowane do wieku i możliwości uczestników.

   • Dzień drugi
Śniadanie
W góry! Wodospad Siklawa i Sarnia Skała – prosty i krótki szlak z niebywałymi efektami krajobrazowymi! Przyjemny spacerek Doliną Strążyską, aż do wodospadu Siklawa. Po drodze pyszne oscypki prosto z bacówki! Stamtąd wyruszymy bardziej wymagającą trasą by zdobyć szczyt Sarniej Skały. Niesamowity widok na północna ścianę Giewontu! Ma się wrażenie, że wystarczy wyciągnąć dłoń i można dotknąć zimnej skały. A za plecami – widok na Zakopane i całe Podhale. Spokojnym spacerkiem zejdziemy malowniczą Dolina Białego. Idąc ścieżką Pod Reglami mijać będziemy liczne bacówki i owcze zagrody. Zajrzymy jeszcze do Doliny ku Dziurze i do znajdującej się tam niewielkiej jaskini. Tatry w pigułce!
Obiad
Zakopane – Zakopane to miasto, w którym czeka mnóstwo atrakcji. Zarówno zimą jak i latem, każdy znajdzie coś dla siebie. Słynne Krupówki są wizytówką Podhala na cały kraj, a nawet Europę. Spacerując urokliwą uliczką zwiedzimy kościół Świętej Rodziny, dowiemy się paru ciekawostek o regionie w Muzeum Tatrzańskim, a jak już zakręci nam się w głowach od atrakcji – zajrzymy do Odwróconego Domku. Podhale to bogata kultura góralska, której przejawy widać w ciekawym budownictwie. Odwiedzimy stary kościółek i cmentarz na Pęksowym Brzyzku. A u stóp majestatycznego Śpiącego Rycerza dowiemy się o tajemnicach sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej. Zakopane to zdecydowanie magiczne miasteczko, do którego chce się wracać!
Kolacja
Karaoke – nie chcecie śpiewać? Nie potraficie? Nie szkodzi, my Was nauczymy. I to jak! W naszym karaoke nikt nie stoi z boku – wspólnie musimy walczyć o wygraną – prawdziwa Bitwa na Głosy!

   • Dzień trzeci
Śniadanie
Dolina Kościeliska i Wąwóz Kraków
Jest to dobra propozycja wycieczki zarówno dla osób lubiących spokojne spacery (Dolina Kościeliska), jak i tych, którzy lubią przypływ adrenaliny (1,5- kilometrowy Wąwóz Kraków i zwiedzanie Smoczej Jamy). Wąwóz Kraków powszechnie jest uznawany za najpiękniejszy wąwóz skalny w Tatrach Zachodnich. Ponadto był także „przedmiotem” zainteresowania poszukiwaczy skarbów i do dziś można znaleźć pozostawione przez nich znaki na skałach w miejscach trudno osiągalnych.
Podróż w głąb ziemi – jaskinia Raptawicka i jaskinia Mylna – zwiedzimy aż dwie groty znajdujące się przy dolinie Kościeliskiej. Z każdą wiąże się osobna historia i legenda. Nazwa jaskini Mylnej nie jest przypadkowa – czy nam uda się znaleźć drogę wyjścia z czeluści?
Obiad
Kolejka na Gubałówkę i szczypta Zakopanego raz jeszcze 
– Gubałówka jest jednym z głównych celów wycieczek wielu turystów, przyjeżdżających do Zakopanego. Szczyt Gubałówki góruje nad Zakopanem i jest strażnikiem miasta. Oglądając szeroka panoramę Tatr będziemy mogli sprawdzić naszą wiedzę nabyta podczas górskich zmagań. Tylko tu oglądana panorama Tatr pozwala na zapoznanie się topografią i układem roślinności całego łańcucha, ponadto jest to znakomity teren do wypoczynku, zabawy i opalania się. Ale to nie wszystko! Schodząc z Gubałówki ląduje się na wprost Krupówek – najlepsza okazja na jeszcze chwilę pobuszowania po tym atrakcyjnym deptaku.
Kolacja w Formie Biesiady Przy Ognisku – dobra zabawa według sprawdzonego przepisu z domowego almanachu: trzeba wziąć piękną okolicę, dodać odrobinę nieba ozdobionego gwiazdami i dobrze wszystko wymieszać. Następnie serwujemy pyszne kiełbaski i opiekamy je tak jak lubimy, dodajemy garść innych ogniskowych przysmaków … Do tego dobra muzyka i kilka radosnych zabaw. Wszystko to doprawić dobrym humorem i mamy biesiadę jak się patrzy.
Gawęda góralska – a przy ognisku wieczór folkloru i muzyki góralskiej.

   • Dzień czwarty
Śniadanie
Morskie Oko – jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w okolicach Zakopanego. To największe jezioro w Tatrach leży w Dolinie Rybiego Potoku w odległości około 25 km od Zakopanego. Miejsce to zawdzięcza swoją popularność niesamowitym widokom, jakie rozciągają się na Tatry Wysokie i szczyt Rysy. Nad Morskim Okiem znajduje się też schronisko górskie.
Obiad
Zbójeckie Igrzyska – teraz będziecie mogli poczuć się jak mistrzowie olimpijscy! Będziecie rywalizowali ze sobą w siatkówce, piłce nożnej i koszykówce. Ale to nie wszystko. Będziecie mogli również spróbować swoich sił w grach i zabawach nieznanych lub zapomnianych: speedminton, boule, ringo, slackline, polteca itp
Kolacja
Dyskoteka i pożegnalna zielona noc – Francja – Elegancja? Podwodna Kraina? Kicz Party? DiscoKosmos? Sami zadecydujecie czy impreza ma mieć charakter klasyczny, czy może przyprószony odrobiną szaleństwa? Przygotujemy salę, stroje i muzykę – dla każdego coś miłego! Nauczymy się kilku szałowych ruchów i weźmiemy udział w tematycznych konkursach.

   • Dzień piąty
Śniadanie

Wykwaterowanie
Rabkoland – największy w Małopolsce park rozrywki dysponujący bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych, typowych dla wesołego miasteczka. W parku do dyspozycji gości są m.in. diabelski młyn i inne karuzele, gokarty, samochodziki, kolejki dla dzieci, ogromny zadaszony rurapark, pontony, konwój wodny, dom śmiechu, pałac strachu i wiele innych atrakcji. Ambicją właścicieli jest przekształcić go w Park Rozrywki i Edukacji. W tym celu na jego terenie znalazło się Muzeum Orderu Uśmiechu oraz Dom Rekordów, które stanowią zalążek części edukacyjnej. Czyż to nie brzmi zachęcająco?
Posiłek na drogę w postaci suchego prowiantu
Uroczyste zakończenie zielonej szkoły
Wyjazd do domu
Powrót

Możliwe są zmiany w programie i dostosowanie go do życzeń klientów.

Zakwaterowanie

Obiekt przystosowany do przyjmowania grup szkolnych. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Terminy i ceny

Cena:  do ustalenia, zależna jest od wybranych opcji programowych, liczby uczestników, liczby dni, lokalizacji itp. W celu ustalenia ceny i przygotowania oferty prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Uwaga: zapraszamy również grupy większe i mniejsze, wówczas cena oferty kalkulowana jest indywidualnie.
Cena zawiera: 
opiekę koordynatora przez cały czas trwania wyjazdu, wszystkie koszty związane z realizacją programu zawartego w ofercie, bilety wstępu, usługi przewodnickie, zakwaterowanie, wyżywienie, zdjęcia cyfrowe dla klasy, 1 opiekuna na 15 uczestników gratis, ubezpieczenie.
Cena nie zawiera: kosztów transportu.
Grupa wiekowa: zielona szkoła dla dzieci i młodzieży. Charakter poszczególnych zajęć dostosowujemy do wieku uczestników.
Terminy : zielona szkoła może się odbyć w dowolnie wybranym terminie pod warunkiem wcześniejszego potwierdzenia jego dostępności.
Czas trwania : 5 dni.

Dojazdy

Istnieje możliwość zorganizowania transportu dla grupy z dowolnego miejsca w Polsce. Ceny ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca wyjazdu grupy i czasu trwania imprezy.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Grzegorz Rogowski

Dzień dobry, Dziękujemy za super obóz. Po raz kolejny okazało się, że Wasze wyjazdy to ...

Kamila Kozińska

Dzień dobry, obóz przetrwania bardzo się udał. Myślę, ze najlepszym dowodem na to będzie cytat ...

A.Klimas

Witam Chciałam wyrazić najszczersze podziękowania za świetna organizacje i opiekę na turnusie Lego w Jastrzębiej ...

Joanna Sławuta

Dziękujemy za wspaniałe ferie.

Rodzice Nikodema i Poli

Witamy, Chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne dziękujemy. Dzieci przeżyły cudowne chwile wśród rówieśników. Czas opowiadań o ...

Rodzice Filipa Miksa

Bardzo dziękuję za wspaniałe ferie w imieniu mojego syna. Pierwszy raz nie chciał wracać do ...