Kolonie dla dziewczyn / girls camp

OBÓZ HOBBY HORSES NAD MORZEM – ŁAZY

7 - 13 lat

Hobby horses to obóz dla tych, którzy kochają konie w każdej postaci. Dla tych, którzy ...

OBÓZ ANIME I MANGA DLA NAJMŁODSZYCH – NAD ZALEWEM K. WARSZAWY

7 - 12 lat

Miłośnicy komiksów, mangi, anime, sztuki i kultury japońskiej! Wspólnie wyruszymy w barwny świat komiksowych superbohaterów, ...

Zegrze k. Warszawy

nad jeziorem

OBÓZ DLA DZIEWCZYN – GIRLS CAMP NA JURZE

7 - 13 lat

Cześć dziewczyny! Już lato, nareszcie wspólnie odpoczniemy na obozie pełnym przygód i atrakcji. Typowo dziewczyńskie ...

Biskupice

w górach

OBÓZ KULINARNY NAD JEZIOREM OSTRZYCKIM

8 - 13 lat

Kaszubskie, wakacyjne gotowanie! Lubisz pichcić i zajadać pyszne potrawy? Uwielbiasz przygotowywanie ciekawych potraw i ciągle ...

Ostrzyce

nad jeziorem

EKIPA GWIAZD – WYSTRZAŁOWY OBÓZ DLA DZIEWCZYN

8 - 13 lat

Wakacyjny zjazd Gwiazd, na którym nie może Cię zabraknąć! Już lato, nareszcie wspólnie odpoczniemy na ...

Ostrzyce

nad jeziorem

OBÓZ HOBBY HORSE DLA DZIECI NAD JEZIOREM

7 - 13 lat

Wakacyjne wyzwanie z Waszymi ulubionymi konikami hobby horse! Doskonale wiecie, że w tym sporcie liczy ...

Ostrzyce

nad jeziorem

OBÓZ KULINARNY DLA DZIECI NAD MORZEM

9 - 13 lat

Lubisz pichcić i zajadać pyszne potrawy? Uwielbiasz przygotowywanie ciekawych potraw i ciągle szukasz nowinek kulinarnych? ...

Darłówko

nad morzem

OBÓZ AKTYWNY FIT & SPORT NAD MORZEM – DARŁÓWKO

9 - 14 lat

Witamy w strefie FIT – dla wszystkich, którzy chcą latem podnieść formę, uelastycznić ciało i ...

Darłówko

nad morzem

KOLONIA Z HOBBY HORSES NAD MORZEM

7 - 13 lat

Czy Twój świat też opanowały koniki? Nasz też! Dlatego zapraszamy Was na kolonię, gdzie przyjedziecie ...

Darłówko

nad morzem

Obóz dla dziewczyn, czyli girls camp. Od tańca, przez modę, aż po fitness i sport!

Choć coraz rzadziej dzieli się zainteresowania na te „dziewczęce” i „chłopięce”, to jednak każdy rodzic dobrze wie, że dziewczynki z reguły lubią zupełnie inne formy aktywności niż chłopcy. Dlatego w Kogis przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną ofertę obozów dla dziewczyn, czyli girls camp. Wybór jest tak duży, że na pewno znajdziesz odpowiednią imprezę dla Twojej córki. Chcesz zafundować jej niezapomniane wakacje, pełne wrażeń, kreatywnych zajęć i z dużą dawką ruchu? Nic prostszego: po prostu sprawdź obozy dla dziewczyn z naszej aktualnej oferty i wspólnie znajdźcie ten, który najlepiej wpisuje się w jej zainteresowania. Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji krótko opisujemy poszczególne imprezy.

Obóz kulinarny dla dzieci nad morzem

Nie kierujemy się tutaj stereotypem, ale własnymi doświadczeniami zebranymi w ciągu wielu lat organizowania obozów młodzieżowych. Wiemy, że wiele dziewczynek uwielbia gotować i piec, a zainteresowanie tą tematyką w ostatnich latach dodatkowo napędziły popularne programy telewizyjne. Jeśli Twoja córka często krząta się w kuchni i nie odpuści żadnego odcinka „Master Chefa”, to obóz kulinarny dla dzieci nad morzem (w Darłówku) jest właśnie dla niej.

Ten obóz jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 do 13 lat.

Obóz aktywny Fit & Sport nad morzem

Kolejny obóz dla dziewczyn, który organizujemy w pięknym Darłówku. Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a jego główną zaletą jest to, że gwarantuje uczestnikom mnóstwo ruchu na świeżym powietrzu. Jeśli Twoja córka właśnie tego teraz potrzebuje, lubi sport, ale z powodu natłoku obowiązków ma mało okazji do aktywności fizycznej w ciągu roku szkolnego, to ten obóz na pewno jej się spodoba.

Obóz aktywny Fit & Sport nad morzem jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat.

Kolonia z Hobby Horses nad morzem

Twoja córka jest zafascynowana światem koników? W takim razie trudno o lepszy pomysł na zorganizowane wakacje. To kolonia dla prawdziwych maniaczek Hobby Horses, którą organizujemy nad morzem, w urokliwym Darłówku.

Kolonia Hobby Horses jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

Pokemon Camp

Myślisz, że szał na szukanie Pokemonów już dawno minął? Nic z tego! Dzieci nadal uwielbiają tę zabawę, podobnie jak samą japońską kreskówkę. Jeśli Twoja córka również należy do fanów Pokemonów, to ta kolonia dla dzieci powinna Was zainteresować. Organizujemy ją nad morzem, ale tym razem w przepięknych Łazach.

Pokemon Camp to kolonia przeznaczona dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Fit kolonia z modą i stylem

Teraz znakomita propozycja dla każdej dziewczynki, którą fascynuje świat mody. Jeśli Twoja córka lubi się stroić, zaczyna szukać własnego stylu, chętnie eksperymentuje i nie waha się sięgnąć po nożyczki, by wyczarować jakąś kreatywną stylizację, to ta impreza będzie dla niej idealnym wyborem.

Fit kolonię z modą i stylem organizujemy w Łazach. Impreza jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

Obóz „Strefa Fit” na Kaszubach

Bajeczne Kaszuby to bardzo dobry wybór na obóz dla dziewczyn, a już na pewno, gdy Twoja córka kocha przyrodę i odkrywanie nowych miejsc. Tym razem zapraszamy na obóz „Strefa Fit”, czyli coś dla tych, którzy chcą poprawić swoją formę i zrzucić trochę zbędnych kilogramów.

Ten obóz organizujemy w miejscowości Ostrzyce nad samym jeziorem. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

Kaszubskie figle migle, czyli obóz aktywno-przygodowy dla dzieci

To z kolei bardzo ciekawa propozycja dla dziewczyn, które nie potrafią się nudzić. Dzięki zróżnicowanemu programowi, nastawionemu na atrakcyjne formy aktywności, Twoja córka zawsze znajdzie dla siebie jakieś kreatywne zajęcie.

Ten obóz organizujemy w urokliwych Ostrzycach na Kaszubach. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

Obóz taneczny na Kaszubach – Roztańczone Wakacje

Nietrudno się domyślić, że jest to obóz dla każdej fanki tańca – zarówno zupełnie początkującej, jak i mającej już pewne doświadczenie na parkiecie. Mnóstwo zajęć prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę oraz piękne okoliczności przyrody – to największe atuty tej imprezy.

Obóz jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

„Taniec, śpiew, plastyka” – kolonia dla dzieci nad morzem

Rewelacyjny obóz dla każdej dziewczyny o artystycznej duszy. Program obfituje w różnego rodzaju zajęcia plastyczne, taneczne czy wokalne, dlatego Twoja córka będzie mogła się rozwijać w różnych dziedzinach i kto wie – może znajdzie swoją prawdziwą pasję?

Tę kolonię organizujemy w Łazach. Impreza jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.

Obóz dla dziewczyn, czyli girls camp, to fantastyczny pomysł na zorganizowane wakacje bez nudy. Twoja córka będzie mieć okazję, by nieco się usamodzielnić, zawrzeć nowe znajomości i na pewno wróci do domu uśmiechnięta od ucha do ucha.