Kolonie kulinarne

OBÓZ KULINARNY SMAKUŚ NA JURZE

6 - 13 lat

Uwielbiasz gotowanie i odkrywanie nowych smaków? My też! Mamy w głowie mnóstwo przepisów na smakołyki ...

Biskupice

w górach

Obóz kulinarny: odpoczynek w stylu Master Chefa!

W Polsce od wielu lat panuje moda na telewizyjne programy kulinarne. Również dzięki nim coraz więcej osób zaczyna gotować, choć wcześniej w ogóle nie ciągnęło ich do kuchni. Co ciekawe, dotyczy to także dzieci, w czym z pewnością duża zasługa ogromnego sukcesu polskiej edycji programu „Master Chef Junior”. Jeśli Twoje dziecko uwielbia go oglądać, a także samo garnie się do gotowania, to koniecznie rozważ wysłanie go na obóz kulinarny. Jakiś czas temu dodaliśmy taką imprezę do oferty Kogis i już widzimy, że to był strzał w dziesiątkę. Obóz kulinarny cieszy się niesamowitą popularnością, a wolne miejsca są rezerwowane w mgnieniu oka. To świadczy nie tylko o modzie na gotowanie, ale także o świetnym programie obozu – zwłaszcza, że niektórzy uczestnicy biorą w nim udział kilkakrotnie! Już teraz sprawdź szczegóły na temat obozu kulinarnego i przekonaj się, że to będą najlepsze wakacje w życiu Twojego dziecka.

Komu szczególnie polecamy obóz kulinarny?

Nie będziemy silić się na oryginalność. Obóz kulinarny to wręcz oczywista propozycja wakacyjna dla dzieci i młodzieży uwielbiających gotować! Nawet jeśli Twoja pociecha stawia dopiero pierwsze kroki w kuchni, ale już widać, że ją to pociąga, taki obóz z pewnością zapewni jej mnóstwo frajdy. Nie ma znaczenia, czy Twoje dziecko przyrządza dania godne restauracji z gwiazdką Michelin, czy póki co opanowało tylko sztukę robienia kanapek z serem i pomidorem – podczas naszego obozu będzie mogło rozwinąć swoje umiejętności i zaskoczyć Cię nimi po powrocie do domu.

Obóz kulinarny śmiało możemy polecić również tym dzieciom, które jeszcze nie gotują, ale być może odkryją w sobie duży talent do tej sztuki. Takie sytuacje już się zdarzały – nasi instruktorzy wynaleźli sporo perełek, które mają wszelkie podstawy, by w przyszłości stać się gwiazdami polskiej gastronomii.

Na obóz kulinarny warto również zapisać dziecko, które niespecjalnie odnajduje się w sporcie, nie przepada też za zajęciami plastycznymi i nie ma jakichś szczególnych pasji, za to lubi spędzać wolny czas w sposób kreatywny, bez chwili na nudę i w świetnym, bardzo pozytywnym towarzystwie. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja pociecha jest uśmiechnięta od rana do wieczora i rozpiera ją duma ze swoich pierwszych sukcesów w kuchni, to ten obóz z pewnością będzie bardzo dobrym wyborem. Zaufaj nam!

Obóz kulinarny nad jeziorem Hartowieckim

Naszych obozowiczów-kucharzy zabieramy nad jezioro Hartowieckie, a dokładnie do znakomitego ośrodka w miejscowości Hartowiec. To przedsionek malowniczych terenów Warmii i Mazur, który nie jest jeszcze tak popularny wśród turystów, ale dzięki temu możemy się wciąż cieszyć dziewiczą przyrodą, ciszą i spokojem. To się pewnie już wkrótce zmieni, dlatego jeśli jechać do Hartowca, to właśnie teraz!

Ten wyjątkowy obóz kulinarny dostarczy każdemu uczestnikowi niezapomnianych wrażeń. Oczywiście przede wszystkim będziemy gotować, ale nie zabraknie też innych form aktywności, dzięki czemu nawet dzieci, które nie odkryją w sobie pasji do patelni, na pewno nie będą narzekać na nudę.

Obóz kulinarny Smakuś nad Jeziorem Hartowieckim jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Jak zawsze zapewniamy profesjonalną, wykwalifikowaną kadrę opiekunów oraz małe grupy, co sprzyja integracji. Zajęcia kulinarne będą prowadzić instruktorzy, którzy zadbają o bezpieczeństwo obozowiczów, ale przede wszystkim wprowadzą ich do fascynującego świata kulinariów. Poznawanie nowych smaków i niezawodnych przepisów czas zacząć!

Dużo zajęć kulinarnych, bo o to tutaj chodzi!

Program obozu został przygotowany tak, aby dzieci miały stały kontakt z kulinariami. Dlatego zapewniamy codzienne zajęcia w kuchni, ale też – co jest jednym z największych atutów tego obozu – na świeżym powietrzu. Nieczęsto trafia się szansa upichcenia czegoś pysznego na łonie natury, a już tym bardziej, gdy jest się dzieckiem. Jedno jest pewne: będziesz tego zazdrościć swojej pociesze, gdy tylko opowie Ci o swoich wrażeniach po powrocie do domu!

To warto wiedzieć

Wiemy, że dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego dajemy gwarancję zapewnienia najwyższych standardów w zakresie kontrolowania obozowiczów w trakcie przygotowywania potraw. To zawsze jest nasz priorytet.

Nie samym gotowaniem obozowicz żyje

Każdy z naszych obozów tematycznych jest przygotowywany w taki sposób, aby zapewnić dzieciom i młodzieży mnóstwo atrakcji, w tym niezwiązanych bezpośrednio z tematem przewodnim. Chodzi przecież o to, by obozowicze zbyt szybko się nie znudzili i mogli korzystać z różnych rozrywek. Dokładnie tak samo jest z obozem kulinarnym Smakuś nad jeziorem Hartowieckim.

Przewidujemy różne formy aktywności fizycznej (bardzo wskazane po gotowaniu tylu pysznych rzeczy). Warto podkreślić, że ośrodek dysponuje własną plażą – bardzo zadbaną, bezpieczną i idealnie nadającą się do błogiego relaksu. Obozowicze będą mogli uprawiać sporty wodne, wśród atrakcji znajdą się Water Mat, tubing, Archery Tag i wiele, wiele innych. Nuda na pewno nam nie grozi!

Przeczytaj też:

https://www.kogis.pl/artykul/oboz-kulinarny-wspaniala-przygoda-nie-tylko-w-kuchni/