Lokalizacje: Obozy Łazy

OBÓZ AKTORSKO – MUSICALOWY NAD MORZEM

Zapraszamy młodzież – oto mega musicalowo – aktorskie wakacje! Spędzimy je w Łazach k. Mielna – w towarzystwie pięknych plaż, lasów i oczywiście morza! Nasze obozy to doskonała okazja aby przeżyć aktywne ...

KOLONIA “TANIEC, ŚPIEW, PLASTYKA” NAD MORZE...

Bomba wakacyjnej energii – oto szalone, artystyczne lato – z tańcem, śpiewem, plastyką a nawet musicalem! To będzie zabawa! Bum bum rurki, muzyka, plenery artystyczne i my! Nasza wyobraźnia jest ...

OBÓZ MUSICALOWY “BRODWAY” DLA MŁODZIEŻY ...

Zapraszamy młodzież – oto mega roztańczone i rozśpiewane wakacje! Spędzimy je w Łazach k. Mielna – w towarzystwie pięknych plaż, lasów i oczywiście morza! Nasze obozy to doskonała okazja aby ...

OBÓZ HARRY POTTER Z ANGIELSKIM NAD MORZEM

Obóz z wielką dawką języka angielskiego w formie zabaw, gier i wypraw. Czy na dzikiej polanie powiedzie się spotkanie Czarodziejów? Czyja różdżka wskaże właściwe gwiazdy? Oto Harry Potter zaprosi Was ...

NAUKOWY OBÓZ EKOLOGICZNY DLA DZIECI – BALTIC EKO ...

Obóz skierowany jest do Wszystkich tych, którzy interesują się ekologią. Nauczysz się podczas niego jak żyć zgodne z naturą i jak zastosować to w dzisiejszym świecie. Do tego wycieczki i ...

KOLONIA MUSICALOWA “SOY LUNA” NAD MORZEM

Witajcie – oto musicalowe, muzyczne lato z tańcem, śpiewem i musicalem! To będzie zabawa! Bum bum rurki, muzyka, scenografia i my! Nasza wyobraźnia jest nieograniczona! Czy już znasz musical “Soy ...

OBÓZ STAR WARS – ŁAZY

Witajcie, młodzi Padawanie! Fascynuje Was kosmos i międzygalaktyczne pojedynki? Ciekawy, pełen wrażeń wyjazd w klimacie Star Wars. Nadmorskie przygody, fabularyzowane gry – tu na pewno nie będziesz się nudzić. Gwarantujemy dużo ...

OBÓZ RPG NAD MORZEM

Lato nad morzem! Idealne miejsce na sesje gier fabularnych, w których sami wymyślamy bohaterów i ich losy w wykreowanym świecie fantazji.  Tu znajdziesz unikalne warunki do prowadzenia sesji gier – ...

OBÓZ LEGO Z ANGIELSKIM NAD MORZEM

Co powiecie na wakacje podczas których przeżyjecie niesamowitą przygodę, stworzycie świetne budowle z LEGO, a przy okazji w formie zabawy podszkolicie swój angielski? Oto wakacje pełne konstruktorskich wyzwań z LEGO ...

Obozy Łazy, czyli najlepszy wybór dla fanów polskiego Bałtyku

Podobno ludzie dzielą się na tych, którzy wypoczywają nad morzem, w górach lub nad jeziorem. To zbyt daleko idące uproszczenie, ale jednak w Kogis jesteśmy od tego, aby spełniać oczekiwania wszystkich naszych obozowiczów. Dlatego od lat rozwijamy ofertę obozów nad polskim morzem, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie dziwi nas to i Ciebie też nie powinno. Gdy spojrzysz na szeroki wybór obozów w Łazach, to szybko zrozumiesz, dlaczego wolnych miejsc na turnusy wakacyjne zaczyna brakować już wczesną wiosną! Obozy w Łazach to doskonała propozycja dla dzieci i młodzieży zakochanej w Bałtyku, preferującej zarówno wypoczynek na sportowo, jak i artystycznie czy muzycznie. Sprawdź wszystkie nasze propozycje i zafunduj swojemu dziecku najlepsze wakacje w życiu!

Kilka słów o Łazach

Łazy to bez wątpienia jedna z najbardziej urokliwych nadmorskich miejscowości w naszym kraju. Nie są tak oblegane, jak chociażby Łeba czy Kołobrzeg, co stanowi ich duży atut. Spokojnie można tutaj wypocząć bez tłumów, napawając się pięknym widokiem Bałtyku, czystymi plażami i wydmowym krajobrazem. Łazy słyną właśnie z fantastycznych, szerokich plaż, które pozwalają każdemu znaleźć odrobinę wolnego miejsca dla siebie.

Ciekawostka

Łazy to świetny wybór nie tylko dla fanów morza, ale także jezior. W pobliżu znajdują się dwa jeziora – Jamno i Bukowo.

Sama miejscowość jest bardzo spokojna, co też tłumaczy, dlaczego jest jednym z ulubionych kierunków organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży. W Kogis nie mieliśmy wątpliwości, że nasze nadmorskie obozy muszą się odbywać właśnie tam. Pozytywne recenzje uczestników tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru. Obecnie organizujemy w Łazach kilkadziesiąt różnych obozów tematycznych, dla kilkuletnich dzieci i kilkunastoletniej młodzieży. Oferta z roku na rok jest coraz szersza, ale już teraz z pewnością znajdziecie taką imprezę, która w 100% spełni oczekiwania Twojej pociechy.

Kogis Camp w Łazach

Wielkim atutem naszej oferty obozów nad morzem jest właśnie Kogis Camp, czyli taka „kwatera główna” naszych obozowiczów. To nowoczesny kompleks zapewniający bezpośredni dostęp do mnóstwa atrakcji. Co najważniejsze, znajduje się przy samej plaży oraz blisko centrum Łazów. To idealna baza wypadowa do zwiedzania okolicy!

Kogis Camp to bardzo zadbany teren rekreacyjny z placem zabaw, profesjonalnymi boiskami wielofunkcyjnymi, placem do gry w giga szachy, krytą wiatą grillową, wieloma salami rekreacyjnymi, stołami do ping-ponga na świeżym powietrzu i innymi atrakcjami, od których trudno jest oderwać naszych obozowiczów. W pobliżu ośrodka znajduje się przepiękny las sosnowy.

Jeśli chodzi o plażę, to dla obozowiczów Kogis został wydzielony osobny sektor, dzięki czemu nikt nie musi walczyć o miejsce. Oczywiście nad bezpieczeństwem dzieci i młodzieży czuwa profesjonalny zespół ratowników.

Nie zapomnieliśmy również o zapewnieniu obozowiczom komfortowego zakwaterowania. Pokoje są trzyosobowe, z własnymi łazienkami, zadbane i nowocześnie urządzone. Z drugiej strony uwierz na słowo – nikt podczas naszych obozów i kolonii nie ma ochoty spędzać czasu w pokoju!

Dlaczego warto postawić na obóz w Łazach?

Nasze nadmorskie obozy szczególnie gorąco polecamy tym dzieciom, które nie wyobrażają sobie spędzania wakacji nigdzie indziej, jak właśnie nad Bałtykiem. Tradycyjnie gwarantujemy mnóstwo atrakcji i bogaty program, ściśle dopasowany do tematu przewodniego obozu. Ponadto atutem samym w sobie są urokliwe Łazy, do których – co też nie jest bez znaczenia, zwłaszcza dla rodziców – można szybko i wygodnie dojechać różnymi środkami lokomocji.

Jakie obozy w Łazach oferujemy?

Wybór jest naprawdę ogromny i trudno jest nam sobie wyobrazić, aby ktokolwiek nie mógł tutaj znaleźć czegoś dla siebie. Przygotowaliśmy obozy zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszych dzieci oraz dla nastolatków, dobierając programy i tematykę ściśle według preferencji uczestników z różnych kategorii wiekowych.

Aby ułatwić Ci zorientowanie się w naszej ofercie, wybraliśmy z niej kilka wyjątkowo interesujących i od lat cieszących się dużą popularnością obozów. Są to:

– Obóz dziennikarski – przeznaczony dla dzieci w wieku od 11 do 16 lat, które marzą o zrobieniu kariery w zawodzie dziennikarza.

– Obóz artystyczny Japonia i Korea w sztuce – znakomita propozycja dla artystycznych dusz, a już szczególnie tych, które są zakochane w poetyce anime i manga. Obóz jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 12 do 16 lat.

– Kolonia musicalowy „Soy Luna” – tym razem coś dla młodszych obozowiczów, bo na tę imprezę zapraszamy dzieci już od 7. roku życia. Fanom szalonej Luny nie musimy chyba wyjaśniać tematu przewodniego kolonii. Rodzicom zdradzimy natomiast, że będzie mnóstwo tańca, zabawy i śpiewów!

– Obóz Star Wars – Twoje dziecko kocha sagę Gwiezdne Wojny? Ta impreza jest zdecydowanie dla niego! Na obóz w klimacie Star Wars zapraszamy dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

To oczywiście tylko wybrane propozycje – mamy ich znacznie więcej! Sprawdź wszystkie i wspólnie wybierzcie obóz w Łazach dla Twojego dziecka!