PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

ZATORLAND – KOMPLEKS PARKÓW ROZRYWKI W ZATORZE


Zatorland to kompleks parków tematycznych w jednym miejscu. Jeśli jesteś na tyle odważny i nie boisz się wyzwań, stań oko w oko z największym drapieżnikiem wszech czasów! W Parku Ruchomych Dinozaurów będziecie mogli podziwiać ponad 100 okazów naturalnej wielkości prehistorycznych gadów, a kończąc spacer ścieżką edukacyjną  traficie do Muzeum Szkieletów i Skamieniałości, gdzie oprócz szkieletów dinozaurów, zobaczycie niezwykłe okazy skał magmowych, osadowych i metamorficznych.

W krainę relaksu przeniesie Was Park Mitologii usytuowany na zbiorniku wodnym, na którym tańczą fontanny, a który otoczony jest prze bajeczny ogród. Podczas rejsu tramwajem wodnym oderwiecie się od rzeczywistości, przenosząc się w świat bogów, herosów i bohaterów z mitologii greckiej.

Zwiedzanie Cię nie zmęczyło? W takim razie zapraszamy do Parku Bajek i Wodnych Stworzeń. Można tutaj zobaczyć naturalnej wielkości makiety stworzeń morskich – niektóre mierzą nawet 7 metrów. Przemieszczając się bajkową ścieżką zobaczysz  domki bohaterów z bajek, m.in. Królewny Śnieżki wraz z Siedmioma Krasnoludkami, Kopciuszka, a także spotkać Kota w Butach, Brzydkie Kaczątko czy Czerwonego Kapturka.

To jeszcze nie koniec.Interesuje Cię świat mikroskopijny? Od dzisiaj nie musisz go oglądać przez lupę. W Parku Owadów zobaczysz gigantyczne okazy stworzeń, które ciężko dostrzec gołym okiem. Na koniec “wisienka na torcie”. Zapraszamy do lunaparku, a w nim już tylko zabawa. Swoim gościom udostępniamy kolejki, karuzele, trampoliny, zjeżdżalnie i wiele innych atrakcji. Wystarczy, jeśli zabierzesz ze sobą dobry humor. Resztę zapewnia Park Rozrywki Zatorland.

Adres
ul. Parkowa 7
32-640 Zator, Małopolska

Kontakt
strona internetowa: www.zatorland.pl
Telefon: 667 979 220
Email: info@zatorland.pl
Rezerwacje
Telefon: 601 858 851
Email: rezerwacje@zatorland.pl

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU