PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

SABAT KRAJNO – PARK ROZRYWKI I MINIATUR


Aleja Miniatur udostępnia podróż po całym świecie w zaledwie kilka godzin! Tutaj przeniesiesz się prawie na wszystkie kontynenty świata aby poznać kulturę i architekturę z najróżniejszych zakątków globu. W parku znajdują się miniatury najsłynniejszych budowli świata oraz niezwykłych miejsc stworzonych przez naturę. Prawie wszystkie miniatury zostały wykonane w skali 1:25. Szczególnym wyjątkiem jest Watykańska Bazylika Świętego Piotra, która jako jedyna w Europie została wykonana w skali 1:13. Na terenie Alei znajdują się również jedyne w Europie miniatury nieistniejących już wież World Trade Center mierzące z iglicą ok. 20 metrów wysokości (skala 1:25). Aleja Miniatur jest w ciągłej rozbudowie a jej zbiór to już ponad 50 budowli!

Lunapark zagwarantuje dobrą zabawę całej rodzinie. Na najmłodszych czekają takie atrakcje jak strefa dmuchanych zamków z 7 metrową zjeżdżalnią czy dmuchaną dżunglą, elektryczne łódeczki i bawialnia w postaci stacji kosmicznej. Autodrom, karuzela Crazy Yacht imitująca sztorm, Eurobungee oraz Rollercoaster Universal zadowolą miłośników mocniejszych wrażeń. A to jeszcze nie wszystko !

Jeden z największych parków linowych w Polsce, zbudowany w całości na palach. Cztery zróżnicowane poziomy trudności pozwolą na przetestowanie swoich umiejętności starszym jak i najmłodszym. Trasa dziecięca dostępna dla dzieci od 3 roku życia ! Zjazd tyrolski o długości prawie 100 metrów!

Adres:

Krajno Zagórze 43 C
26-008 Górno (Kielce), woj. świętokrzyskie

Kontakt:

TEL: +48 505 505 654
EMAIL: KONTAKT@SABATKRAJNO.PL

Strona internetowa:

http://sabatkrajno.pl/