PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

PARK REKREACJI PRUGAR


Park Rekreacji Prugar zaprasza tych małych i tych dużych do wspólnej rekreacji na rześkim nadmorskim powietrzu. Jest to idealne miejsce dla rodziców, którzy chcą spędzić ze swoimi dziećmi wolny czas na świeżym powietrzu w atmosferze sportowego ducha. Idealne miejsce, aby spotkać się grupą przyjaciół i przeżyć niezapomniane chwile podczas sportowej rywalizacji oraz przy okazji poznać nowych ciekawych ludzi.

Do dyspozycji jest  autorskie pola do minigolfa, których projekt cieszą się uznaniem w całej Polsce. Na stanowiskach tych corocznie odbywa się jeden turniej z cyklu Grand Prix Polski Minigolf. Ta ceniona dyscyplina sportu zasłużyła sobie na duże uznanie wśród osób lubiących bardziej odprężającą formę sportowej rekreacji. Na torach można spotkać reprezentantów Polski wszelakich międzynarodowych turniejów tej dyscypliny, ze szczególnym uwzględnieniem zawodników Klubu Sportowego Minigolf Kołobrzeg.

Park rekreacji posiada także kilka stołów bilardowych umożliwiających grę w snookera lub inną dowolną wariację tej dyscypliny. Stoły znajdują się pod zadaszeniem, umożliwiając rozgrywkę bez względu na warunki atmosferyczne, czy porę roku.

Do dyspozycji jest również miejsce do gry w plenerową odmianę szachów lub warcab, stoły do ping-ponga, czy air hockeya potocznie nazywanego cymbergajem. Automaty do darta znanego w Polsce jako rzutki i kort do gry w badmintona. Wszelkie te atrakcje oczywiście wraz z niezbędnymi do gry akcesoriami.

Adres:
Kasprowicza 13
78-100 Kołobrzeg

Kontakt:
strona internetowa: https://prugar.kolobrzeg.pl/
tel.+48 603 911 929

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU