PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

PARK LINOWY NA GÓRZE RÓWNICA – USTROŃ


O parku linowym w Ustroniu mówi się, że jest największym parkiem w południowej Polsce. Posiada on bowiem aż 6 tras które mają ok. 100 atrakcji.

  • Pierwsza trasa zielona o wysokości 1 m do 2 m nad ziemią, licząca 14 atrakcji. Czas przejścia trasy ok. 20 minut.
  • Druga trasa niebieska o wysokości od 0,5 m do 4 m na ziemią licząca nieco więcej bo aż 22 atrakcje. Nazywana jest także trasą średnią o poziomie 1, czas jej przejścia to ok. 40 minut.
  • Trasa numer 3, pomarańczowa składa się z 20 atrakcji, na niej jest najwięcej elementów jeżdżących. Jej wysokość to 2 – 10 metrów nad ziemią. Czas przejścia wynosi ok. 40 minut. Nazywana jest także trasą średnią o poziomie 2, czas jej przejścia to ok. 40 minut.
  • Trasa czwarta, żółta liczy 21 elementów. Na tej trasie jest najdłuższa tyrolka. Wysokość trasy od 2,5 do 12 metrów nad ziemią. Nazywana jest także trasą średnią o poziomie 3, czas jej przejścia to ok. 40 minut.
  • Piąta trasa, czerwona składa się z największej liczy elementów – 24 elementów.  Jej wysokość to 2 – 10 metrów nad ziemią. Nazywana jest także trasą średnią o poziomie 4, czas jej przejścia to ok. 40 minut.
  • Trasa 6, czarna jest to najtrudniejsza trasa. Liczy 22 elementy. Jej wysokość to 8 – 14 metrów nad ziemią. Nazywana jest trasą trudną, czas jej przejścia to ok. 40 minut.

Jak widać w tym parku linowym nie ma czasu na nudę. Jest bardzo dużo atrakcji, każdy na pewno coś znajdzie dla siebie. Parki linowy w Ustroniu ma bardzo ciekawe oferty dla grup zorganizowanych (obozy i kolonie)

Adres:
FUNTOUR Artur Ciszewski
ul. Równica 27
43-450 Ustroń

Kontakt:
tel. 33 854 27 28
http://www.parklinowy.pl/

 

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU