PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

MIASTECZKO WESTERNOWE MRONGOVILLE W MRĄGOWIE


To atrakcja z wieloma już tradycjami i z wieloma odznaczeniami. Tradycyjne już Miasteczko Westernowe w Mrągowie jest zawsze nieodłączną częścią festiwalu muzyki country, który odbywa się w tym mieście. 

Atrakcja jest często odwiedzana zarówno przez turystów indywidualnych, jak też kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe czy wycieczki.

Czekają Was tu profesjonalne pokazy walk kowbojów, napadów na bank, westernowe jazdy konnej, a wszystko przy dźwiękach muzyki country z tamtych lat. Pokazy multimedialne są jednak na miarę naszych współczesnych czasów, bardzo ciekawe i nowatorskie. Czekają tu Was niezapomniane wrażenia i przeżycia związane z dzikim zachodem.

 

Zobaczycie biuro szeryfa, spotkacie rewolwerowców, zobaczycie piękne konie i będziecie mogli postrzelać na strzelnicy odpustowej oraz zdobyć tam nagrody.

Warto przyjechać tu z grupą szkolną czy obozami letnimi, bo miasteczko Mrongoville przygotowało też specjalną ścieżkę edukacyjną. Organizatorzy proponują też tematyczne pikniki, zabawy, festyny, integracje w duchu westernu i zabawy dla najmłodszych pociech (dmuchańce, plac zabaw, gry, strzelanie z łuku). Chętni mogą też nauczyć się płukania złota.

Działa tu także Mexico Bar – tu możecie po dniu pełnym wrażeń nabyć posiłek.

Adres:
Miasteczko Westernowe MRONGOVILLE
11-700 Mrągowo, Młynowa 50

Kontakt:
tel. 790 600 761,
www.mrongoville.pl

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU