PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

MIASTECZKO WESTERNOWE MRONGOVILLE


Tutaj czekają na Państwa: wspaniała zabawa, niezapomniane przeżycia i wiele atrakcji dla  wszystkich! 

Oprócz sprawdzonych pokazów artystycznych z udziałem profesjonalnych kowbojów, Western City oferuje pokazy iluzji oraz atrakcje multimedialne na miarę XXI w! Odwiedzając Western City, będziesz świadkiem mrożącego krew w żyłach napadu na bank i pojedynku rewolwerowców, z udziałem profesjonalnych kaskaderów konnych.  W biurze Szeryfa będzie można sprawdzić swoją celność i refleks, gdzie od ubiegłego sezonu została otwarta strzelnica odpustowa z super nagrodami. 

Nowością jest ścieżka edukacyjną. Miasteczko Mrongoville przygotowało dla szkół specjalną ofertę wycieczki, skierowaną zarówno dla całej szkoły np. w formie pikniku szkolnego, dnia integracyjnego, jak również dla indywidualnej klasy. Każda wycieczka niezależnie od długości trwania ma służyć integracji, nauce i wspaniałej zabawie.

Dla najmłodszych na terenie Mrongoville znajduje się duży plac zabaw, z dmuchańcem i huśtawkami oraz gry zręcznościowe: płukanie złota, rzuty podkową, strzelanie z łuku.

Ponadto na terenie Miasteczka znajduje się stylowy Saloon i Mexico Bar, gdzie można spróbować kuchni rodem z Dzikiego Zachodu.

W Mrongowille gwarantowana jest świetna zabawa, wyśmienita kuchnia i dużo humoru! Proponowane przez Miasteczko atrakcje przybliżą kultowe miejsca i zwyczaje panujące na Dzikim Zachodzie. Każdy może choć na chwilę przenieść się w świat szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota, znanych dotąd jedynie z westernów.

Piknik Country i Western City to Turystyczny Produkt 2008 roku. Certyfikat przyznała Polska Organizacja Turystyczna.

Adres:
Miasteczko Westernowe MRONGOVILLE
11-700 Mrągowo, Młynowa 50

Kontakt:
tel. 790 600 761,
email: biuro@mrongoville.eu
www.mrongoville.pl