PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

MEGA PARK – MIASTECZKO WESTERNOWE W GRUDZIĄDZU


Jeśli chcesz na własne oczy zobaczyć kowbojskie pokazy, dobrze trafiłeś. Miasteczko westernowe w Grudziądzu to prężnie działająca atrakcja doskonała dla wczasowiczów, ale też dla kolonii, obozów dla dzieci i wycieczek.

Tu poczujecie klimat Dzikiego Zachodu i spróbujecie wielu aktywności. Bufiaste sukienki dam, pokazy kowbojów, strzelanina prostu z saloonu, wszechobecne konie i dyliżanse sprawiają, że Goście Parku czują się tu jak na Dzikim Zachodzie wiele lat temu. Możecie zobaczyć tu nawet prawdziwą szubienicę, odbywa się tu codziennie w sezonie Western Show. Odwiedzicie też Mexico City, zobaczycie skoki koni przez ogień, tresurę koni i psów, a także zobaczycie na czym polega jazda konna w stylu westernowym.

W parku znajduje się też wioska indiańska, gdzie możecie podziwiać tipi, indiańskie przedmioty i poznać indiańskie stroje, tradycje i zwyczaje.

Park rozrywki w Grudziądzu ma też Krainę Bajek, Baśni i Legend – tutaj najmłodsi wraz z rodzicami przypomną sobie znane bajki i wykonają ciekawe zdjęcia z bajkowymi postaciami.

Ale to nie wszystko. Jest też dział z dinozaurami, Kraina Flinstonów i jaskiniowców. Poznaj życie człowieka pierwotnego!

Dla zabawy powstał też lunapark i zoo safari.

W parku nikt nie będzie się nudził, bilet podstawowy wprawdzie nie zawiera tych wszystkich atrakcji, ale każdy może dobrać je dla siebie i też dostosować do swojego budżetu. Na pewno to świetny punkt programu dla kolonii dla dzieci, obozów, wycieczek i rodzin.

Adres
Mega Park, ul.Południowa
86-300 Grudziądz

Kontakt
www.mega-park.pl
tel. +48 667-697-687

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU