PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

LEGENDIA – ŚLĄSKIE WESOŁE MIASTECZKO


Dawne Wesołe Miasteczko znajdujące się w Parku Śląskim (Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie) to od niedawna Legendia – atrakcyjne miejsce zabaw dla dzieci, a przy tym najstarszy lunapark w Polsce!

To prawdziwy raj dla dzieci i młodzieży z karuzelami, dmuchańcami i wieloma innymi atrakcjami. Na uwagę zasługuje tu Legendia Flower (dawna Gawiazda Duża). To największa rodzinna karuzela w Polsce mieszcząca 216 osób w 36 tęczowych gondolach. Zobaczysz stąd jeden z najlepszych widoków w Chorzowie!

Jest tu również Dream Hunters Society – rollercoaster który zabierze Cię na szaloną przejażdżkę po zakręcanym, wielopoziomowym i długim na 335 metrów torze. Magical Lake Expedition to wielka bujająca się łódź.

Dla dużych i małych fantastyczne są Disco Cars – samochodziki elektryczne , którymi samodzielnie kierujesz.

Na namłodszych czeka Air Castle – dmuchana zjeżdżalnia dla najmłodszych amatorów wesołej zabawy, zaś na trochę starszych Game Room – dużo zabawy w jednym miejscu, m.in. wyścigi samochodowe, koszykówka, a do tego atrakcyjne nagrody do wygrania! Te i mnóstwo innych atrakcji czeka w Legendii!

Adres: Plac Atrakcji 1, 41-501 Chorzów

Kontakt:
strona internetowa: https://www.legendia.pl/
info@legendia.pl, tel. +48 666-031-196

ZWIEDZAJ Z KOGIS – ZOBACZ INNE ATRAKCJE W NASZYM PORTALU