PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

GIBON PARK LINOWY


Park linowy w Ustroniu Morskim powstał wiosną w 2012r.  a jesienią tegoż roku został rozbudowany o kolejne 2 trasy co jednak nie było końcem rozbudowy. Jesienią 2015r park wzbogacił się o kolejna trasę.

     Obecnie PARK LINOWY GIBON w USTRONIU MORSKIM liczy 11 tras w tym 2 trasy szkoleniowe z łączna liczbą 142 przeszkód, położony w województwie zachodniopomorskim w miejscowości Ustronie Morskie przy ulicy Granicznej (tj 15 zejście na plaże) oddalony około 150m od wybrzeża Bałtyku z górnych tras widać morze.

Park linowy ma do zaoferowania bogatą różnorodność przeszkód i tras (każda trasa inna, park ten jako nieliczny w Polsce przejażdżkę GOKARTEM, Rowerem PO LINIE oraz jako jedyny skok na ziemie z 11m)

Trasy podzielone na rożne stopnie trudności od maluszków po dorosłych każdy z rodziny znajdzie coś dla siebie, zabawę można zacząć od tras niskich od 0,5m nad ziemią aż po trasy usytuowane w koronach drzew około 13m nad ziemią. Znajdziecie tu wszystkie przeszkody jakie są w parkach linowych w Polsce oraz wiele takich które powstały jako pierwsze i jedyne w parkach linowych typu GIBON na ŚWIECIE.

Wszystkie trasy to prawie 5km znakomitej zabawy urozmaiconej 419 przeszkodami są to jedne z największych parków linowych w Polsce. 

Adres:
78-111 Ustronie Morskie
ul. Graniczna (15 zejście na plażę)

Kontakt:
http://www.gibonpark.pl/
tel.608400727