PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

EXTREME PARK W USTRONIU


Górski Park Rozrywki położony jest u szczytu góry Równica o wysokości 885 m n.p.m w odgałęzieniu Pasma Wiślańskiego w Beskidzie Śląskim położony pomiędzy dolinami Wisły i Brennicy. Równica to góra od wielu lat owiana legendami, a starzy mieszkańcy Ustronia często nazywają ją Diablą Górą. Turystów przyciągają tutaj niezapomniane widoki, karczma biesiadna z regionalnym jadłem oraz wspaniałe atrakcje.

Emocje na rollercoasterze
Pierwszy w Beskidach tor saneczkowy w Parku Extreme to nowoczesna konstrukcja, która umożliwia korzystanie z niego przez cały rok, bez względu na upał, deszcz czy mróz. Tor ma 200-metrowy podjazd, 600 metrów zjazdów i sporo emocjonujących zakrętów, gwarantujących duże emocje. Sanki, wyposażone w hamulce, mogą jeździć z prędkością do 40km/godz.

Pontonem po górach
Tor pontonowy (czynny w okresie wiosenno-letnim), na którym zjazd nigdy nie jest taki sam, to również niesamowita frajda! Wjeżdżasz z pontonem na taśmie w górę, wsiadasz do pontonu i zjeżdżasz w igielitowej rynnie, na której nie brakuje zakrętów!

Kino w czterech wymiarach
Park Extreme to atrakcje, które wiążą się ze wzbudzaniem emocji. Te natomiast długo pozostają w Twojej pamięci. Takie emocje to także nowo otwarte kino 4D, tak tak to właśnie czwarty wymiar! Seanse są krótkie (więc i dzieci nie będą marudzić), a jednak na tyle emocjonujące, iż nawet na wszystkowiedzących dorosłych zrobią nie małe wrażenie.

Adrenalina na zamówienie
Inne atrakcje parku to batuty, ściana wspinaczkowa i quady, które dostępne są na zamówienie. Wystarczy zatelefonować, zarezerwować i przyjechać na miejsce!

Coś na ząb
Extreme Park nie zapomina także o głodomorach, bo przecież po tak ekstremalnych atrakcjach trzeba się posilić. W Karczmie Biesiadnej zakosztujesz w regionalnych specjałach lub zamówisz danie z dowozem do Kamratowa.

Adres
Górski Park Równica
Równica 20
43-450 Ustroń

Kontakt
tel. 33 856 48 48
tel. 33 856 48 00
e-mail: recepcja@rownica.pl
e-mail: biuro@rownica.pl
strona internetowa: www.rownica.pl lub www.ustron-rownica.pl