PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

CENTRUM WODNE „LAGUNA” GRYFINO


Centrum Wodne „Laguna” w Gryfinie jest podzielone na dwie główne hale. W jednej z nich znajduje się basen sportowy o długości 25 m. Jego atutem jest trybuna dla publiczności na 150 osób. Basen spełnia wszelkie kryteria i normy dotyczące organizacji zawodów sportowych (także wysokiej rangi) oraz imprez masowych.

W hali basenów rekreacyjnych znajduje się m.in. basen z falą morską, basen ze sztuczną dziką rzeką, basen z masażami, trzy ośmioosobowe wanny jacuzzi z masażem wodno-powietrznym, dwie zjeżdżalnie wodne oraz brodziki o głębokości od 30 do 90 cm z zainstalowaną małą zjeżdżalnią i gejzerem wodnym.

Do dyspozycji klientów jest również obiekt otwarty – basen ze słoną wodą tzw. solanka.Wszystko to zapewnia wypoczynek i sprawia, że poczujecie się Państwo zrelaksowani, odzyskacie energię, zredukujecie stres i poprawicie swoje samopoczucie. Wodna terapia (hydroterapia i hydromasaże) jest od lat uznaną metodą na odmłodzenie organizmu i zwiększenie jego odporności.

Poza atrakcjami wodnymi do dyspozycji gości są solaria oraz sauny. Na terenie obiektu można skorzystać z gabinetu masażu, komnaty solnej i sali zabaw dla dzieci. Cały obiekt jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Adres
CENTRUM WODNE „LAGUNA”
ul. Wodnika 1, 74-100 Gryfino

Kontakt
strona internetowa: www.cwlaguna.pl
tel. tel. +48 91 415 32 55 lub  +48 91 415 32 43
e-mail: rezerwacje@cwlaguna.pl