PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

CENTRUM REKREACYJNO-SPORTOWE W ZIELONEJ-GÓRZE


Basen w Centrum Rekreacyjno-Sportowe to park wodny  o powierzchni ok. 5 200 m2. W największej niecce basenu rekreacyjnego znajdą się takie atrakcje jak: balon wodny o średnicy 15 m, piłka wywołująca fale, tzw. „wave ball”, dzika rzeka, leżanki wodne, ścianka wspinaczkowa, różnego rodzaju masaże wodne, mostek, zjeżdżalnia – tzw. cebula, półotwarta zjeżdżalnia salamandra, podwójna zjeżdżalnia szerokotorowa, mały basen do nauki pływania, 8-torowy basen o długości 25 m.

Dodatkowo na terenie basenu rekreacyjnego znajduje się najdłuższa w Polsce zjeżdżalnia rurowa o długości 210 m, 90-metrowa zjeżdżalnia rurowa, cztery hydromasaże (w tym dwa z solanką) oraz brodzik dla małych dzieci ze zjeżdżalnią – zwierzątkiem. W pobliżu brodzika usytuowano pomieszczenie dla matki z dzieckiem.

Do części basenowej przylega strefa spa. Na piętrze, gdzie dostać się można schodami bezpośrednio z hali basenowej, znajduje się strefa wypoczynku z leżakami oraz „mokra” część gastronomiczna, do której przylega restauracja, dostępna ze wszystkich pozostałych stref Centrum.

Adres
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Sulechowska 41
65-022 Zielona Góra

Kontakt
strona internetowa: www.mosir.zgora.pl
tel. 68 412 50 01

Godziny otwarcia
od poniedziałku do piątku od godziny 6.00 do 22.00,
sobota, niedziela i święta od godziny 7.00 do 22.00