Współpraca

Zapraszamy do współpracy!

OFERTY PRACY:

Rekrutacja trwa cały czas!

Zapraszamy do współpracy młode, zaangażowane i odpowiedzialne osoby posiadające uprawnienia na stanowiska wychowawców i kierowników placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracę u nas mogą też podjąć ratownicy i instruktorzy wszystkich specjalności. Prowadzimy rekrutację na obozy o rozmaitych profilach – sportowych, artystycznych, fabularnych, maluszkowych, survivalowych, paintballowych, motywacyjnych, kultoroznawczych, muzycznych i innych.

Prosimy przesyłać swoje zgłoszenia na adres: praca@kogis.pl

Zgłoszenie w tytule powinno zawierać stanowisko, którego dotyczy i sezon np. ZIMA.

Jako załącznik proszę dodać CV z aktualnym zdjęciem, mile widziany będzie też krótki opis Twojej osoby i terminy dyspozycyjności.

INNE FORMY WSPÓŁPRACY Z PORTALEM KOGIS

Jeśli chcesz być naszym agentem i sprzedawać nasze oferty w zamian za prowizję – napisz do nas, a my wyślemy Ci umowę agencyjną i warunki współpracy.

Jeśli jesteś organizatorem turystyki i chciałbyś sprzedawać swoje usługi poprzez nasz portal – jest taka możliwość po wcześniejszych uzgodnieniach co do kształtu umowy agencyjnej.

Jeśli jesteś właścicielem obiektu noclegowego, sportowego lub innego, związanego z turystyką i chciałbyś zaprezentować u nas swoje propozycje dla turystów – zapraszamy gorąco, wystarczy przesłać do nas zgłoszenie obiektu, a my zajmiemy się resztą i dodamy Twój obiekt do działu WCZASY.

Jeśli chcesz zamieścić u nas reklamę – oczywiście jest to możliwe. Prosimy o kontakt, wówczas wyślemy informacje o formach, miejscu i cenach reklam. Zastrzegamy sobie prawo wyboru tematyki reklam (z uwagi na profil portalu nie wszystkie reklamy możemy zamieścić).

Patronat medialny. Chcemy promować wartościowe imprezy, pikniki, spotkania, wydawnictwa – chętnie obejmiemy patronat medialny nad ciekawym przedsięwzięciem. Napisz do nas – zgłoś imprezę lub wydarzenie!

Jeśli masz inne propozycje dla nas – chętnie się z nimi zapoznamy, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i niestandardową współpracę.

Już dziś zadzwoń lub napisz: kontakt@kogis.pl