PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

Pensjonat Reymontówka


Chcemy dać możliwość zmęczonym pracą rodzicom na spędzenie czasu ze swoimi dziećmi w sposób, który pozwoli im odpocząć, ale także aktywnie integrować się wzajemnie. Stąd w ofercie słynne pakiety, animujące dzieci indywidualnie oraz  atrakcje dla całych rodzin, gdzie podczas wesołej zabawy są blisko siebie.

Zadaniem pensjonatu ma być maksymalne ułatwienie Państwu pobytu pod Tatrami, zapewnienie bezpieczeństwa, 3* komfortu, merytorycznej wiedzy, ciepłej atmosfery, smacznej kuchni i rzetelnej obsługi.

W myśl uknutej przez nas zasady wynikającej z prostej logiki – dla nas kolejny dzień, jest tylko kolejnym, i jeśli dziś nie ma słońca na pewno będzie za kilka dni. Dla Państwa każdy dzień, jest dniem długo planowanego i wymarzonego  urlopu, zatem brak przysłowiowej pogody kładzie cień na Państwa oczekiwaniach i potrzebach. Do naszych zadań należy więc, niedopuszczenie do powstania nawet najmniejszej rysy na planach i wyobrażeniach dotyczących pobytu u nas.

 

Zakwaterowanie

Pensjonat oferuje 16 przestronnych, jasnych pokoi z łazienkami wyposażonymi w kabiny prysznicowe.  W sumie ok. 45 miejsc do spania. W pokojach łoża drewniane oraz sofy rozkładane, stoły z  krzesłami i gustowne szafy. Wszystkie meble wykonane z litego drzewa na zamówienie wg projektu dedykowanego Reymontówce. W pokojach TV(LCD 32”), telefony, chłodziarki- mini lodówki oraz czajniki bezprzewodowe a w łazienkach suszarki do włosów. Wykończenie pokoju spójne estetycznie z meblami wg stylizacji plastycznej utrzymanej w jednym stylu.

Wszystkie pokoje posiadają centralnie sterowany system wentylacji, czujniki dymu, drzwi przeciwpożarowe, a  wyposażenie posiada certyfikaty niepalności.

Większość z pokoi posiada wspaniały  widok na Giewont i masyw Czerwonych Wierchów oraz tarasy lub balkony.

Cały obiekt, w tym oczywiście poje posiada kategoryzację 3*, w związku z tym  wszystkie pomieszczenia spełniają zarówno  wymogi formalne ( wielkość, wyposażenie) jak i estetyczne( disigne i komfort), oraz bezpieczeństwa ( jakość materiałów procedury utrzymania czystości).

Rodzaje pokoi:

1)      przykładowy pokój standardowy:  usytuowany na pierwszym lub czwartym piętrze, przytulny, z łożem małżeńskim. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową łazienkę z prysznicem, wyposażoną w suszarkę do włosów. Min 15m2. Mozliwy z balkonem i widokiem na Tatry.

2)      przykładowy pokój powiększony:  usytuowany na pierwszym, drugim lub trzecim  piętrze, przestronny, jasny, z łożem małżeńskim oraz  dwuosobową, rozkładaną kanapą. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów. W pokoju istnieje możliwość wstawienia tzw dostawki. Min 21m2. Możliwy z balkonem i widokiem na Tatry

3)      przykładowy pokój rodzinny:  usytuowany na pierwszym do czwartego  piętra, składający się z dwóch osobnych pomieszczeń – przytulnej sypialni z łożem małżeńskim oraz wygodnego saloniku z dwuosobową, rozkładaną kanapą. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową, jasną łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów. Z części wypoczynkowej wyjście na balkon/taras. Min 22m2. Możliwy z widokiem na Tatary.

4)      przykładowy apartament: usytuowany na drugim, trzecim lub piątym piętrze, przestronny, składający się z dwóch osobnych pomieszczeń – przestronnej  sypialni z łożem małżeńskim i łóżkiem pojedynczym oraz wygodnego saloniku z dwuosobową, rozkładaną kanapą. Wyposażony w TV(LCD 32”), lodówkę, czajnik bezprzewodowy. Posiada komfortową łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów. Z części wypoczynkowej wyjście na balkon/loggie ze wspaniałym widokiem na całe Tatry Zachodnie ( od Giewontu poczynając, przez masyw Czerwonych Wierchów, Bystre na Słowacji po Kominiarski Wierch). Min 30 m2.

5)      pokój studio: usytuowany na trzecim lub czwartym piętrze, przestronny, z dwoma łożami małżeńskimi oraz dwiema kanapami jednoosobowymi. W pokoju znajduje się aneks kuchenny ( lodówka, zlewozmywak, kuchenka elektryczna dwu palnikowa, czajnik bezprzewodowy, zastawa kuchenna, kpl naczyń) Ponadto wyposażony jest w TV(LCD 32”). Posiada przestronną, komfortową łazienkę z prysznicem wyposażoną w suszarkę do włosów. Widok z dużego okna szczytowego na Tatry Zach., pobliski lasek oraz plac zabaw. 43m2.

Są również dwa pokoje przygotowane do przyjmowania Gości ze zwierzętami domowymi. Pokoje te nie różnią się niczym od pozostałych po za tym, że są objęte odrębną procedurą konserwatorską oraz  utrzymania czystości i higieny.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Grzegorz Rogowski

Dzień dobry, Dziękujemy za super obóz. Po raz kolejny okazało się, że Wasze wyjazdy to ...

Monika Śmietana

Witam syn jest bardzo zadowolony z pobytu w Jastrzębie  Górze.  My również dziękujemy za świetnie ...

Jacek Kuźnicki

Dzieci były na obozie snowboardowym i wróciły tak zadowolone, że planujemy je wysłać w lipcu.

Agnieszka Namysł

Witam ! Chciałabym bardzo podziękować za wspaniale zorganizowany obóz dla moich dzieci. Chłopcy Jaś i ...

Maciek Bielawski i Małgorzata Moczarna...

Dzień dobry, dziewczynki wróciły wczoraj z kolonii – Wodnych Wakacji nad jeziorem Drawskim. Są bardzo ...

Anna Marcoń

Witam! Nasza córka Natalia  jest zadowolona z pobytu w Czaplinku. Choć pierwsze dni były dla ...