PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

MALUSZKOWE WCZASY Z MAMĄ I TATĄ – STEGNA


Ten wyjazd to świetny wstęp do kolonijnego życia – specjalnie dla młodszych dzieci, które jeszcze nie wyjeżdżają same, przygotowaliśmy atrakcyjny program z wieloma atrakcjami. W dzień dziecko ma zabawy i animacje z rówieśnikami, a rodzic ma czas wolny lub przebywa w pobliżu zajęć. Po kolacji dzieci wracają do pokoju, gdzie śpią z rodzicami.

  • Obóz z rodzicem to podwójna radość!
  • Wycieczka do Trójmiasta i oceanarium 
  • Nowy, wygodny pensjonat o standardzie hotelowym
  • Codzienne zabawy, animacje i wyprawy w teren
  • Kąpiele i zabawy na plaży pod okiem ratownika

ZOBACZ

Program

PROGRAM DLA DZIECI I RODZICÓW – WSPÓLNY:

Wycieczka do Trójmiasta + Oceanarium – Stare Miasto, fontanna Neptuna – czas na zakup pamiątek, oceanarium, plaża i port w Gdyni. Na wycieczkę dzieci jadą wraz ze swoimi rodzicami.
Zwierzakowo, czyli ZOO w Jantarze – podczas wycieczki do Jantaru zobaczymy świetne ZOO, w którym możecie też przejechać się gokartami, zobaczyć wioskę indiańską, park owadów i stadninę koni.
Jedziemy kolejką wąskotorową – wolno jadący malutki pociąg – pojedziemy nim na wycieczkę po okolicy! Wesoła przejażdżka kolorową ciuchcią
Zabawa przy ognisku z kiełbaskami –  Spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
Wakacyjne Disco – Szalona zabawa na dyskotece w naszym pensjonacie. Uroczyste rozdanie dyplomów.

PROGRAM TYLKO DLA DZIECI 4-11 LAT:

Wesołe miasteczko w Stegnie – lunapark, na którym każdy będzie mógł wybrać 3 atrakcje – samochodziki, wodna przejażdżka, dmuchańce i inne atrakcje stosowne do wieku naszych Uczestników.
Leśne skrzaty – czyli budowanie bazy w lesie – wszyscy razem zrobimy wspólnie leśny domek, czyli szałas. Gotowi? Budujemy! W naszym schronieniu przydadzą się też przedmioty, które sami wykonamy!
Letnie pieczęcie z liści, drewienek, muszelek, kamyków – sami znajdziemy je na plaży i podczas wycieczek. Powstaną z nich niepowtarzalne prace – pamiątki znad morza.
Ciepło – zimno! Stara jak świat zabawa, którą wszyscy znają – kto za pomocą wskazówek ciepło-zimno odnajdzie schowany przedmiot?
Nauka dobrych manier z żółwiem Franklinem – czy wiecie, jak zachować się, gdy przyjdą goście? Kto pierwszy wchodzi przez drzwi i czy wolno się spóźniać? Po co mówimy „przepraszam”? Jak nakryć do stołu? Jak ładnie podziękować i jak zrobić prezent?
Lubicie biegać? Berek! Kultowa, sprawdzona gra, która wyzwoli mnóstwo emocji i śmiechu. Uciekajcie!
Kolorowe, bańkowe figle-migle – super zabawa z kolorami – tęczowa produkcja baniek!
Wielkie malowanie kredą – konkurs na najpiękniejsze malowidło na chodniku! Kolorowa kreda to świetny pomysł na malowanie!
Warsztaty „Co to jest bursztyn”? – interaktywne spotkanie ze specjalistami, którzy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i powiedzą jak zdobyć bursztyn.
Rybacki zakątek – przyjrzymy się pracy rybaków, obejrzymy kutry, dowiemy się kiedy wypływają, a może uda nam się porozmawiać z miejscowymi rybakami o ich pracy?
Plastyczne zajęcia dla dzieci – zabawy z kolorową masą do lepienia, kredki i farby!
Nadmorskie igrzyska – dla każdego coś fajnego czyli Neptunalia – wybierzecie to, co lubicie: rzuty do celu, skoki w dal, gra w zośkę, rugby i rzut trójzębem.
Badminton dla maluchów – specjalnie dla Was mamy zwykły badminton, ale też mniejsze rakietki specjalne dla młodszych dzieci – uwaga, już leci lotka!
Budowanie muru – ta stara zabawa ciągle bawi i uczy współpracy – kto da się złapać, a komu uda się uciec na drugą stronę muru?
Gra w kapsle – to emocjonujący wyścig, kiedy kapsle z flagą różnych państw ścigają się na specjalnym torze. Który kraj zostanie zwycięzcą? Start!
Modelowanie balonów – naucz się robić z długich baloników istne cuda! Jak zrobić zwierzątka, miecz, czapkę i inne fajne rzeczy z balonów?
Wyścigi hulajnogą – kto pokona innych i zdobędzie najlepszy czas w pokonywaniu trasy hulajnogą? Zapraszamy do zabawy i kibicowania!
Malujemy rękami! Wielka płachta papieru i my, czyli artyści! Co namalujecie? Pamiętajcie, nie używamy pędzli!
Skakankowa gra podwórkowa – skakanki były i są uwielbiane, można nie tylko na nich skakać, ale też wymyślać rożne gry z ich użyciem. Czy graliście już w “szczura”?
Gra z kijkami i piłeczką, czyli unihokej – rozgrywki hokejowe na trawie, szalona zabawa i dużo śmiechu dla każdego! Komu uda się za pomocą specjalnego kija trafić piłeczką w bramkę?
Olbrzymi twister czyli zabawa w kolory – można skakać tylko po zielonych polach, a teraz tylko po czerwonych! Czy znacie kolory? Zaraz to sprawdzimy!
Mistrzostwa piłeczek na rzepy – rozegramy wielki mecz na rzepy, zabawa świetnie nadaje się na plażę! Kto najlepiej będzie łapał kolorową, puszystą piłeczkę?
Animacje i zabawy na sportowo – bieg z przeszkodami, rozgrywki sportowe, zabawy integracyjne w terenie, ćwiczenia pod chmurką, wesołe rozgrywki, czyli dużo ruchu.
Przeciąganie liny –  zabawy z liną, gry w piłkę na terenie obiektu i na plaży, zabawy grupowe, skakanki, mega-piłka plażowa.
Plażowanie i kąpiele morskie – pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Kąpiele w morzu są super!
Plaża, plaża! Słodkie szaleństwo! –  Jak najwięcej będziemy korzystać z pięknej plaży, zabaw i gier na piasku. Na plażę podwozić nas będzie busik.
Piaskowe zabawy – budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek.
Wodna baloniada – ulubiona zabawa obozowiczów! Świetna gra balonami wypełnionymi wodą! Idealna na upalne dni!
Wesoły kącik gracza – w wolnych chwilach i w razie niepogody – zabawy w ośrodku: gry towarzyskie, gry planszowe, układanki. Dużo śmiechu dla każdego gwarantowane.

*)  Dzieci, które skończyły 5 lat, mogą jechać na wycieczkę do Trójmiasta bez rodziców (pod opieką wychowawcy).

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie
Nowy pensjonat „Baltika” o standardzie hotelowym usytuowany jest na skraju lasu, na dużym obszarze. Dojście do plaży ok. 10 min pieszo lub kolonijnym busem, oświetloną leśną aleją spacerową. Na terenie pensjonatu znajduje się przestronna jadalnia, sala dyskotekowa, sala konferencyjna, stół do ping-ponga, bilard, zadaszone miejsce na grilla ognisko, boisko do siatkówki i koszykówki oraz piłkarzyki.

Adres: ul. Powstańców Warszawy 9b, 82-103 Stegna,  Zobacz

Wyżywienie
Jemy 3 razy dziennie plus podwieczorki – śniadania (szwedzki stół), obiady kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu.

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 24.06.2018 - 04.07.2018
  • 05.07.2018 - 15.07.2018
  • 16.07.2018 - 26.07.2018

CENA: 1590 zł

Cena zawiera
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł, wycieczkę do Trójmiasta i Jantaru wraz ze wstępami, a dla dzieci 5-11 lat dodatkowo:  wycieczki piesze, realizację programu, opiekę wychowawców, ratowników, kierownika.

Dziecko do lat 3 bez świadczeń – bezpłatnie.

Cena nie zawiera
Dojazdu na obóz.

Rabaty
Rabat dla rodzeństwa: minus 30 zł za każde dziecko.
Rabat Stałego Klienta: minus 50 zł przy drugim wyjeździe z KOGIS, minus 100 zł przy trzecim wyjeździe i kolejnych.
Rabaty i promocje nie sumują się.

Dojazdy

Dojazd własny 0 zł lub dojazd kolonijny z opiekunem, dodatkowo płatny, odbywa się w zależności od miasta pociągiem lub autokarem/busem. Dopłaty za dojazdy (w obie strony):

Dziecko 4-18 lat (konieczny akt urodzenia jeśli dziecko jeszcze nie chodzi do szkoły lub legitymacja szkolna jeśli dziecko ma powyżej 7 lat) i studenci z legitymacją studencką:

Opole +220 zł, Wrocław +220 zł, Leszno 220 zł, Poznań 200 zł, Piła 180 zł, Szczecinek 150 zł, Koszalin 100 zł, Kraków 220 zł, Katowice 220 zł, Częstochowa 220 zł, Kielce 220 zł, Rzeszów 220 zł, Lublin 220 zł, Łódź 200 zł, Warszawa 200 zł, Kutno 200 zł, Koło 200 zł, Zielona Góra 200 zł, Gorzów Wielkopolski 200 zł, Szczecin 200 zł, Bydgoszcz 180 zł, Toruń 180 zł, Gdańsk 90 zł.

Osoba dorosła:

Opole +320 zł, Wrocław +320 zł, Leszno 280 zł, Poznań 300 zł, Piła 280 zł, Szczecinek 220 zł, Koszalin 200 zł, Kraków 320 zł, Katowice 320 zł, Częstochowa 320 zł, Kielce 300 zł, Rzeszów 320 zł, Lublin 320 zł, Łódź 280 zł, Warszawa 250 zł, Kutno 300 zł, Koło 260 zł, Zielona Góra 250 zł, Gorzów Wielkopolski 250 zł, Szczecin 250 zł, Bydgoszcz 220 zł, Toruń 200 zł, Gdańsk 120 zł.

Informacje dla rodziców

Dopilnujemy Waszych Dzieci, by czuły się dobrze i aby niczego im nie brakowało. Zapewniamy opiekę dla dzieci od śniadania do kolacji i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor wszystkich uczestników. Nasi wychowawcy są przeszkoleni do pracy z dziećmi, doświadczeni, a praca jest dla nich pasją. Na naszych obozach dzieci nie mają czasu na tęsknotę i nudę! Celem obozu jest przyjemny, wesoły wypoczynek, w przyjacielskiej atmosferze. Równie ważnym celem jest zdobywanie przez dzieci nowych przyjaźni i doświadczeń, aby poczuły się pewnie na wyjazdach i pokochały przygody oraz chętnie wróciły na kolonie!

Co zabrać dla dziecka 4-11 lat
Ulubionego pluszaka, strój do kąpieli, 2-3 ręczniki, klapki, sandały, wygodne buty sportowe (2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem, płaszcz od deszczu, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy 30-50 zł, głównie na pamiątki w Trójmieście i Jantarze, na lody), latarkę z zapasem baterii, bidon lub butelkę na wodę, mały plecak na wycieczki.

Korzystanie z telefonów
Sugerujemy zostawienie telefonów u rodziców, podczas zajęć telefonów nie używamy. Rodzice otrzymają kontakt do kierownika obozu, aby mogli w każdej chwili skontaktować się z kadrą i dzieckiem w ważnych sprawach.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Anna Marcoń

Witam! Nasza córka Natalia  jest zadowolona z pobytu w Czaplinku. Choć pierwsze dni były dla ...

Danuta Piotrowska

Dziecko jest bardzo zadowolone i chce przyjechać w przyszłym roku. Dziękujemy ))) Danuta Piotrowska

Hanna N.

Dzien dobry! Chce podziekowac KOGIS.pl za zorganizowanie udanego pobytu na obozie mojego dziecka. Moj syn ...

Tadeusz Grużewski

Witam, Ada była zachwycona . To był jej pierwszy samodzielny wyjazd .Z tego co mi ...

Joanna Sławuta

Dziękujemy za wspaniałe ferie.

Grzegorz Rogowski

Dzień dobry, Dziękujemy za super obóz. Po raz kolejny okazało się, że Wasze wyjazdy to ...