PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

Gościniec


Gościniec zlokalizowany jest 8 km od Jeleniej Góry oraz 30 km od Karpacza i Szklarskiej Poręby, natomiast czeski kurort Harrachov oddalony jest 45 km. W odległości 800 m znajduje się SKI ARENA ŁYSA GÓRA.
Na Kapelli świeże górskie powietrze, spokój oraz bliskość natury można połączyć z rekreacją oraz możliwością korzystania z największych atrakcji.Karkonoszy, a także Krainy Wygasłych Wulkanów w Górach Kaczawskich.

Zobacz

Zakwaterowanie

  • pokój nr 1- pokój z łazienką wyposażony dodatkowo w: TV, lodówkę, czajnik elektryczny, radio, Wi-Fi oraz balkon o powierzchni 2m2. Pokój przeznaczony jest dla 2 osób z możliwością rozłożenia pojedynczego łóżka dla trzeciej osoby. Z balkonu można podziwiać widok na Karkonosze oraz Łysą Górę. Pokój znajduje się na I-szym piętrze i jest dodatkowo doświetlony przez okno dachowe, co dla wielu gości jest znaczącym atutem.Powierzchnia pokoju to 15 m2, łazienki to 3m2. la gości przybywających z najmłodszymi bez dodatkowych opłat wstawiamy do pokoju łóżeczko turystyczne, fotelik do karmienia niemowląt lub wanienkę.
  • pokój 2- Pokój z łazienką wyposażony dodatkowo w: TV z odtwarzaczem DVD, lodówkę, czajnik elektryczny, radio, Wi-Fi oraz balkon o powierzchni 2m2. Pokój 4-osobowy, z możliwością wykorzystania dla 1, 2 lub 3 osób. Balkon skierowany jest na Ski Arenę Łysa Góra (odległość od Gościńca 500 m) oraz pasmo gór karkonoskich i izerskich. Z balkonu można również obserwować plac zabaw, na którym dzieci mogą korzystać z huśtawek, piaskownicy, podstawowej ścianki wspinaczkowej, domku Baby Jagi czy ślizgawki. Powierzchnia pokoju to 17 m2, łazienki to 3m2. Dla gości przybywających z najmłodszymi bez dodatkowych opłat wstawiamy do pokoju łóżeczko turystyczne, fotelik do karmienia niemowląt lub wanienkę.
  • pokój 3-  pokój z łazienką wyposażony dodatkowo w: TV z odtwarzaczem DVD, lodówkę, czajnik elektryczny, radio, Wi-Fi oraz obszerny stół zapewniający posiłek w rodzinnej atmosferze. Przestronny pokój z widokiem na Karkonosze i góry kaczawskie. W pokoju do dyspozycji gości są 4 pojedyncze łóżka, istnieje możliwość połączenia dwóch pojedynczych łóżek bez utraty komfortu i stworzenie łoża małżeńskiego. Powierzchnia pokoju to 18 m2. Powierzchnia łazienki to 3m2. Dla gości przybywających z najmłodszymi bez dodatkowych opłat wstawiamy do pokoju łóżeczko turystyczne, fotelik do karmienia niemowląt lub wanienkę.
  • pokój 4 – pokój z łazienką wyposażony dodatkowo w: TV z odtwarzaczem DVD, lodówkę, czajnik elektryczny, radiooraz Wi-Fi. W pokoju znajduje się łóżko małżeńskie oraz dwa łóżka pojedyncze. Jest to pomieszczenie przystosowane do wygodnego pobytu dla dwóch, trzech lub czterech dorosłych osób. Pokój znajduje się na I-szym piętrze i posiada lukarnę z której rozlega się piękny widok na Skopiec (724 m n.p.m.) najwyższy szczyt gór kaczawskich. Powierzchnia pokoju to 18 m2, łazienki to 3m2. Dla gości przybywających z najmłodszymi bez dodatkowych opłat wstawiamy do pokoju łóżeczko turystyczne, fotelik do karmienia niemowląt lub wanienkę.
  • pokój 5- pokój składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego oraz łazienki z ogrzewaniem podłogowym. Dodatkowo wyposażony w: TV, lodówkę, czajnik elektryczny, radio, Wi-Fi oraz taras o powierzchni 6m2. Pokój 4-osobowy, z możliwością wykorzystania dla 1, 2, 3 lub 5 osób, zlokalizowany na parterze o łącznej powierzchni 35m2 . Okna pokoju oraz widok z tarasu skierowane na kotlinę jeleniogórską, na Ski Arenę Łysa Góra (odległość od Gościńca 500 m) oraz pasmo gór karkonoskich, rudawskich, kaczawskich i izerskich. Z prywatnego tarasu można również obserwować plac zabaw, na którym dzieci mogą korzystać z huśtawek, piaskownicy, podstawowej ścianki wspinaczkowej, domku Baby Jagi czy ślizgawki. Dla gości przybywających z najmłodszymi bez dodatkowych opłat wstawiamy do pokoju łóżeczko turystyczne, fotelik do karmienia niemowląt lub wanienkę.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Karolina v Beek

Dzień dobry. W imieniu Alexa i Veroniki informuję, iż obóz w Czaplinku był bardzo udany. ...

Maciek Bielawski i Małgorzata Moczarna...

Dzień dobry, dziewczynki wróciły wczoraj z kolonii – Wodnych Wakacji nad jeziorem Drawskim. Są bardzo ...

Danuta Piotrowska

Dziecko jest bardzo zadowolone i chce przyjechać w przyszłym roku. Dziękujemy ))) Danuta Piotrowska

Rodzice Filipa Miksa

Bardzo dziękuję za wspaniałe ferie w imieniu mojego syna. Pierwszy raz nie chciał wracać do ...

Lidia Skorza

Dzień dobry, córka wróciła zadowolona jak zawsze .Kadra wspaniała i wszystko na duży plus. Prośba ...

Joanna Sławuta

Dziękujemy za wspaniałe ferie.