PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

Bajka


Oferta wypoczynku  w dwóch obiektach: RANCZO-GRAPA oraz DWOREK BAJKA, położonych w uroczej orawskiej miejscowości: Lipnicy Wielkiej. Leży ona u podnóża Babiej Góry, bardzo blisko Słowacji , pieszo to zaledwie 3km. LIPNICA to znakomite miejsce jako przystań do zwiedzania Słowacji, Podhala i Orawy. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi atrakcjami. (odnośnik do podstrony atrakcje).
Do głównych zalet wypoczynku w naszych rejonach należą:poczucie bezpieczeństwa i spokoju …. Obcowanie z kulturą jest nam bardzo bliskie, Będąc u nas, możecie przybliżyć Orawskie tradycje, poznać góralską gościnność, gospodarzy oraz domową, bajkową atmosferę.

Zobacz

Zakwaterowanie

Obiekt Bajka do dyspozycji 4 pokoje  z łazienkami   z anexami kuchennymi  oraz  mieszkanko 2-pokojowe dla  8 osób….Na parterze budynku znajduje się duża świetlica, salonik kominkowy, jadalnia oraz duża bawialnia dla dzieci (w razie niepogody dzieci się nie nudzą ) . W obiekcie tym  w  sezonie  dostępny jest pakiet z wyżywieniem

  • pokój 1- pokój 1. 4-osobowy…Z łazienką w pokoju anexem kuchennym(wyposażonym w lodówkę ,czajnik i naczynia).W pokoju duże podwójne łóżko dla rodziców i łóżko piętrowe dla dzieci 90×200. Można dostawić łóżeczko dla maluszków. W łazience wysoki brodzik
  • pokój 2- to największy pokój w obiekcie bajka 5-6-osobowy z łazienką w pokoju i wyposażonym anexem kuchennym(mała lodówka, czajnik i wszystkie naczynia)
    W pokoju duże podwójne łóżko małżeńskie dla rodziców +łózko piętrowe(podwójne na dole) i jeszcze możliwość dostawki
  • pokój 3 i 4 -to  dwa piękne , duże pokoje 4-osobowe ,z balkonem.  zupełnie samodzielne z osobnym wejściem do każdego pokoju,z łazienką i anexem kuchennym …dodatkowo zamykane drzwiami jak w mieszkaniu , bardzo wygodna opcja dla  2 rodzin. W każdym pokoju duże podwójne łóżko małżeńskie + dwa pojedyncze dla dzieci 90×200, pokoje duże , jeden z wyjściem na tarasik.
  • pokój 5- 4-osobowy, z łazienką

pokój 6- 3-4 osobowy z możliwością dostawki(tapczanik lub łóżeczko) z łazienką obok pokoju(łazienka tylko do tego pokoju) z wyjściem na balkon.W pokoju podwójne łózko małżeńskie+tapczanik pojedynczy 90×200+możliwość dostawki.W pokoju komoda , szafka na ubrania , telewizor, anex kuchenny na korytarzu dla 2 pokoi.

Obiekt Grapa- to kameralny ,ślicznie urządzony domek dla 4- 5 rodzin na wzgórzu z pięknym widokiem na Babią Górę, z dala od ruchu ulicznego, bardzo blisko natury i lasu. To propozycja dla osób szukających spokoju i wyciszenia.W obiekcie śliczny salonik z kominkiem połączony z bardzo dobrze wyposażoną bawialnią dla dzieci, do dyspozycji gości 2 wyposażone kuchnie….na podwórku plac zabaw, huśtawki, trampolina, wielka piaskownica, latem basenik……..goście zakwaterowani w GRAPIE mogą także korzystać ze świetlicy i bawialni w obiekcie BAJKA

  • pokój 1
  • pokój 2
  • pokój 3

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Agnieszka Sławuta

Szanowni Państwo, Dziecko jest bardzo zadowolone z pobytu na obozie. Deklaruje chęć wzięcia udziału w ...

Joanna Sławuta

Dziękujemy za wspaniałe ferie.

A.Klimas

Witam Chciałam wyrazić najszczersze podziękowania za świetna organizacje i opiekę na turnusie Lego w Jastrzębiej ...

Rodzice Filipa Miksa

Bardzo dziękuję za wspaniałe ferie w imieniu mojego syna. Pierwszy raz nie chciał wracać do ...

Małgorzata Culak

Witam Państwa! Bardzo dziękuję za udany wypoczynek córki, która – jak zawsze – wraca z ...

Agnieszka Sufranek

Obozy z Kogisem to najlepsze co mnie mogło spotkać. Z ludźmi, których się tam poznaje ...