PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 212

WIELKIE GRECKIE WAKACJE – GRECJA (AUTOKAR)


Fakultety

WYCIECZKI FAKULTATYWNE*:

– ATENY – jednodniowa wycieczka do Aten, zwiedzanie: portu Pireus, Akropolu i Plaki – starego miasta leżącego u podnóża Akropolu, grecka zmiana warty obok Parlamentu, stadion pierwszych nowożytnych Igrzysk Olimpijskich, w drodze powrotnej Termopile. Cena ok. 53 euro/os.

– METEORY– całodniowa wycieczka do wpisanych na listę UNESCO Meteorów – klasztorów “zawieszonych w niebie”, zbudowanych na niedostępnych, stromych wieżach skalnych. Obecnie czynnych jest tylko 6 z 24 wzniesionych w XIV wieku klasztorów, a jedynie 5 z nich jest nadal zamieszkanych – zdarza się, że przez jednego zakonnika. Dwa z nich (św. Trójcy i św. Stefana) pełnią nadal funkcję opactw, w innych zaś mieszczą się muzea religijne. Powrót do Leptokarii. Cena ok. 28 euro/os. + 3 euro/os. bilet wstępu.
 UWAGA: w klasztorach obowiązuje skromne ubranie, tzn. dla kobiet spódnice (długość za kolano) i zasłonięte ramiona oraz dekolt, panowie długie spodnie

– OLIMP – Wycieczka na najważniejszą mitologiczną górę Grecji. Olimp wyrasta nad samym brzegiem Zatoki Termajskiej. W starożytności Grecy uznawali ją za siedzibę bogów. Mitologiczne opowieści, przepiękne krajobrazy, zbocza porośnięte gęstym lasem i dzikimi kwiatami wzbudzają chęć zdobycia tej góry. Cena ok. 22 euro/os.

– SKIATOS – rejs na Wyspę Skiatos. Niezapomniany rejs statkiem z wieloma animacjami na pokładzie oraz pobyt na niezwykłej „złotej plaży”. Cena ok. 38 euro/os.

*Wycieczki fakultatywne: dla chętnych, realizowane przy minimum 20 osobach, płatne dodatkowo;

UWAGA: możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80 zł.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety