PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 326

OBÓZ SPORT CAMP Z MISTRZYNIĄ KARATE


Fakultety

Adrenalina na wydmie – smak ekstremalnej przygody w parku linowym. Przyjdźcie i sprawdźcie swoje siły, powspinajcie się… nad morzem! Park linowy Na wydmie położony jest w lesie, 50 metrów od morza (zajęcia pod opieką instruktora).
Cena 39 PLN

Aquapark Ustka – Zapraszamy do aquaparku w hotelu Grand Lubicz***** oddalonego zaledwie 500 m od naszego Ośrodka! Czeka na Ciebie 1 godzina szalonej zabawy w basenie sportowym 4-torowym oraz w basenie rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz podwodnymi leżankami wodno-powietrznymi.
Cena 25 PLN

Aqua+bowling – Nowość 2018 – wycieczka autokarowa do Parku Wodnego Redzikowo, czeka na Ciebie 1 godzina zabawy w wodzie (basen sportowy pełnowymiarowy, basen rekreacyjny, rwąca rzeka, bicze wodne) oraz 1 godzina szaleństwa w kręgielni (2 tory). Wynajęcie butów do gry w cenie 3 zł/os.
Cena 75 PLN

Rejs+impreza na dragonie – lubicie morze, ale cisza i spokój to nie dla Was? Za dnia wyruszycie w rejs statkiem, a o zachodzie słońca czeka Was dyskoteka na pokładzie statku, „potężnym imprezowiczu”. (atrakcja dla młodzieży od 16 lat)
Cena 49 PLN

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej