PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 397

OBÓZ QUADY & PAINTBALL – NOWY DWOREK

10-16 lat


Przygoda z dużą dawką adrenaliny. Dreszcz emocji, rosnąca temperatura rywalizacji i extremalne doznania to codzienność tego obozu. Trudne warunki, błoto, kurz będą Wam towarzyszyły w zajęciach quadowych. Przybliżymy Wam techniki bezpiecznej i ekscytującej jazdy na quadzie, co pozwoli Wam cieszyć i bawić się do ostatniego dnia obozu.
Kolejny zastrzyk adrenaliny dostarczy Wam gra w paintball. Nasi instruktorzy to uczestnicy wielu krajowych turniejów paintballowych. Chętnie przekażą Wam swoją wiedzę i umiejętności. Każdy dzień obozu to wielka porcja zabawy, radości i emocji, które wspólnie przeżyjemy

Program

Quady
to podstawowy element obozu. Zapoznacie się z jego budową, możliwościami w teorii i w prawdziwym terenie. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Na naszych zajęciach kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, stąd wszyscy uczestnicy przechodzą szkolenia i otrzymują ekwipunek do jazdy na quadzie. Jeździmy na maszynach dostosowanych do wzrostu i wieku, na specjalnie przygotowanym torze, zawsze pod opieką instruktora

Paintball
to kolejna extremalna przygoda, którą z nami przeżyjecie. Tu wykażecie się zdolnościami prawdziwego stratega, by przetrwać na polu bitwy. Tu nauczycie się współpracować w zespole, by osiągnąć sukces. Tu poznacie techniki leśnego kamuflażu oraz nauczycie się obcować z naturą. Udoskonalicie umiejętności strzeleckie, ćwicząc na stanowiskach strzelniczych (wiatrówki, łuki, markery). Wyposażymy Was w kompletny strój do gry w paintball.

Ponadto w programie m.in.
zajęcia linowe (ścianka wspinaczkowe, pajęcza sieć, most linowy, wieża babel – skrzynki)
zajęcia wodno-plażowe
kajakarstwo
gry i zabawy sportowo-integracyjne
dyskoteka i karaoke
kino pod chmurką
fotobudka – hit sezonu 2018!
ognisko

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy „Nowy Dworek” położony jest w województwie lubuskim, tuż nad brzegiem jeziora Paklicko Wielkie. Ma 6 ha powierzchni i bogatą infrastrukturę sportową i rekreacyjną. Otacza go malowniczy leśny teren i jest jedynym ośrodkiem nad tym pięknym jeziorem. Ośrodek jest ogrodzony, dozorowany i monitorowany. Zakwaterowanie uczestników obozu odbędzie się w pawilonie kolonijnym w pokojach 5-6 osobowych (łazienki na korytarzu).

Wyżywienie
Obozowe wyżywienie to: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Jedzenie jest bardzo różnorodne i oparte na upodobaniach większości dzieci i młodzieży. Jest przy tym zdrowe i w ilości wystarczającej dla każdego uczestnika. Uwzględniane są wszelkie diety, o których należy wspomnieć przy zapisach dziecka na obóz.

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 02.07.2018 - 10.07.2018 1490 zł
  • 19.07.2018 - 28.07.2018 1590 zł
  • 28.07.2018 - 06.08.2018 1590 zł

CENA: 1490 zł

Powyższa cena dotyczy terminu 02.07.2018 – 10.07.2018

Cena zawiera
Zakwaterowanie, wyżywienie 4 razy dziennie (śniadanie, obiad, deser, kolacja), bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, opiekę pielęgniarki oraz ratownika Wopr, ubezpieczenie NNW (10.000zł), podatek VAT, 1000 kulek paintballowych na uczestnika – ok. 5 zajęć, zajęcia quad’owe – ok. 5 zajęć, wyposażenie quadowca (kask, gogle, kominiarka), wyposażenie paintballisty (kombinezon, maska, marker).

Cena nie zawiera
Dojazdu 

Dojazdy

Dojazd Własny 0 zł

Adres Ośrodka :
Ośrodek Wypoczynkowy „Nowy Dworek”
Nowy Dworek, 66-200 Świebodzin

Informacje dla rodziców

Co zabrać
Wygodny ubiór (stroje niekrępujące ruchów) do ćwiczeń, nieprzemakalną kurtkę sportową, obuwie sportowe, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, ciepły sweter lub polar, strój kąpielowy (czepek, kąpielówki, okulary pływackie) krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), do zajęć terenowych – gorszą bluzę i spodnie oraz odpowiednie obuwie np. buty trekingowe, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną oraz dobry humor.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

A.Klimas

Witam Chciałam wyrazić najszczersze podziękowania za świetna organizacje i opiekę na turnusie Lego w Jastrzębiej ...

Anna Marcoń

Witam! Nasza córka Natalia  jest zadowolona z pobytu w Czaplinku. Choć pierwsze dni były dla ...

Artur Judkowiak

Witam Dziecko jest bardzo zadowolone. Zamierza w przyszłym roku również wziąć udział. Dziękuję za udany ...

Lidia Skorza

Dzień dobry, córka wróciła zadowolona jak zawsze .Kadra wspaniała i wszystko na duży plus. Prośba ...

Małgorzata Culak

Witam Państwa! Bardzo dziękuję za udany wypoczynek córki, która – jak zawsze – wraca z ...

Rodzice Nikodema i Poli

Witamy, Chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne dziękujemy. Dzieci przeżyły cudowne chwile wśród rówieśników. Czas opowiadań o ...