PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 241

PROJEKT JURA


Fakultety

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe realizowane za dopłatą. ​Realizacja zajęć uzależniona od ilości zapisanych osób.

 • 100 dodatkowych kulek paintballowych – 30 zł
  Dodatkowe 100 kulek paintballowych, poza kulkami zawartymi w programie.
 • Wycieczka do Ogrodzieńca – Zwiedzanie zamku i Parku doświadczeń – 60 zł
  Zwiedzanie ponad 3 ha najlepiej zachowanych ruin zamku w Polsce. Przybliżymy dzieciom dawne życie dworskie w średniowiecznych warowniach. Poznamy historie zamku i związane z nim legendy – kto zamieszkiwał to zamczysko, jakie bitwy toczyły się pod jego murami i czy są tutaj duchy? Ponadto odwiedzimy Park Doświadczeń Fizycznych gdzie w oparciu o 35 ciekawych urządzeń sprawdzimy jak działa nasz świat i jak rzeczy niemożliwe stały się możliwymi.
 • Park Wodny Kraków i zwiedzanie Krakowa – 120 zł
  Doskonała zabawa i wypoczynek pośród mnóstwa wodnych atrakcji. Do dyspozycji trzy baseny o łącznej wielkości 2000 m2. Na każdym kroku czekają atrakcje: rwąca rzeka, bicze wodne, stacje z hydromasażami, ścianka wspinaczkowa, a dla amatorów sportów wodnych miejsca do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę wodną. Ogromną popularnością wśród dzieci cieszy się Wyspa Piratów z prawdziwym Statkiem Pirackim i trzema minizjeżdżalniami przeznaczonymi dla najmłodszych oraz najnowszą Tęczową Zjeżdżalnią. Dla odważnych proponujemy zabawę na 10 zjeżdżalniach o łącznej długości ponad 800 m (najdłuższa rura w Polsce – 202 metry!). Po wodnych szaleństwach wybierzemy się na spacer po krakowskich uliczkach. Przejdziemy się po Starym Mieście – zobaczymy słynne Sukiennice, Barbakan czy Bramę Floriańską. A może uda nam się posłuchać hejnału z wieży Mariackiej?
 • Galeria najlepszych zdjęć z obozu – 29,90 zł
 • Pakiet przygodowy – 100 zł

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety