PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 214

OBÓZ POCZTÓWKA Z BESKIDU – DLA STARSZYCH

8-16 lat


Zawoja leży u stóp Babiej Góry (1725 m) nad rzeką Skawicą. Największa pod względem powierzchni wieś w Polsce, posiadająca wybitne walory klimatyczne, krajobrazowe i turystyczne. Ta znana miejscowość letniskowa i turystyczna, stanowi znakomity punkt wypadowy dla turystyki w rejonie Babiej Góry, pasma Policy i Jałowca.

Program

Energylandia – weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji. To właśnie tam czeka na nas: Roller Coaster F1, Tsunami dropper, Apacalipto, Space Biister, a także karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.

„Rwąca rzeka” – rafting pontonami przełomem Dunajca – Jeśli ktoś z Was nie słyszał jeszcze o słynnych spływach Dunajcem, to będzie miał okazję nadrobić zaległości! Ta fantastyczna forma zwiedzania pozwoli nam podziwiać piękne widoki, a fale i rwący nurt dostarczą niezapomnianych wrażeń. Spływy pontonowe są całkowicie bezpieczne i dostępne dla każdego, a ich budowa uniemożliwia wypadnięcie z pontonu lub jego wywrotkę. Dodatkowo podczas zabawy będą czuwali nad naszym bezpieczeństwem wykwalifikowani instruktorzy.

Na łoscypki do Harnasia – wizyta w bacówce – czy znacie przepis na moskaliki? Robiliście sami oscypki albo masło?Zobaczymy kto będzie mistrzem w zaganianiu zwierząt, dojeniu czy młóceniu cepami. Nasz Baca pomoże nam rozpalić watrę, a przy okazji opowie nam najciekawsze góralskie legendy. Na koniec będziemy wyrabiać ciasto z czarnej mąki i piec moskaliki na blasze.

Extreme – spacer w koronie drzew – Natchnieni górskimi opowieściami przeniesiemy się do krainy leśnych przygód i spróbujemy swoich sił podczas niesamowitego Spaceru w Koronie Drzew.  Na zakończenie czeka nas wyzwanie – wdrapanie się na szczyt ścianki wspinaczkowej.

GDZIE SIĘ IDZIE W BESKIDZIE?

–        pospacerujemy po prześlicznej zawojskiej okolicy

–        zobaczymy skansen na Markowych Rówienkach po którym oprowadzi nas przewodnik

Basenowe szaleństwo – Świetna wiadomość dla fanów imprez wodnych! W upalne letnie dni – bez ograniczeń będziemy spędzać czas w basenie znajdującym się na terenie ośrodka! Czekają nas turnieje piłki wodnej, fitness i wyścigi! Na spragnionych odpoczynku czekają wygodne leżaczki!

Beskidzkie anioły – Poznamy trochę Beskidzkiego folkloru i zamienimy się w prawdziwych artystów! Każdy z nas stworzy z masy solnej rzeźbę pięknego beskidzkiego anioła, którą na koniec przyozdobimy sławnymi w tym regionie bibułkowymi kwiatami.

Folk design – Zaprojektujemy i sami wykonamy super modne torby z motywem góralskim. Czy dorównamy najlepszym projektantom mody – z pewnością taaaak 🙂

Odlotowa gra planszowa – zostaniemy projektantami gier planszowych.  Będziemy mogli wykazać się naszą pomysłowością tworząc od podstaw grę. Sami ustalimy reguły, zadania, stworzymy plansze i kostki do gry, a pionkami będą nasi koledzy i koleżanki! Gdy wszystkie gry będą gotowe zorganizujemy wielki kolonijny turniej planszówek, niech wygra najlepszy!

Laboratorium Dextera – przeprowadzimy  eksperymenty godne szalonego naukowca, rozwiążemy różne zagadki logiczne, sprawdzimy swój spryt i wiedzę.

Trop w trop – to będzie kolejny dzień pełen emocji. Podzieleni na drużyny, wzorem Indiany Jonesa rozwiążemy szyfry, podejdziemy obóz przeciwnika by zdobyć ukrywaną przez niego flagę, wytropimy zbiegów i spróbujemy przejść niezauważenie obok wroga.

Dyskoteki, gry i zabawy ruchowe na powietrzu  –  chrzty i śluby kolonijne, zawody sportowe: siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, konkursy z nagrodami i upominkami.

Wieczór SPA

Niejednego wieczora
Na relaks przyjdzie pora.
Wtedy, mamy czas dla siebie
Żeby poczuć się  jak w niebie.
W nagrodę po kolonijnych rywalizacjach zrelaksujemy się w świecie bąbelków – jacuzzi.

UWAGA: Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

W Domu Wczasowym „Harnaś” w Zawoi, pokoje 2, 3, 4 – osobowe z łazienkami. Teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Zobacz. Do dyspozycji dzieci basen, jacuzzi z brodzikiem, świetlica, bilard, tenis stołowy, flipery, boisko do piłki siatkowej, boiska Orlik w pobliżu ośrodka, bezpieczny plac zabaw,  miejsce na ognisko i grill.
Adres: ul. Składy 1566, 34-223 Zawoja

Wyżywienie

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 04.07.2018 - 17.07.2018
  • 16.07.2018 - 29.07.2018
  • 28.07.2018 - 10.08.2018

CENA: 1599 zł

Cena zawiera  zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program kolonii, wstępy, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

Cena nie zawiera  transportu.

Dojazdy

Terminy dojazdu własnego dzień później, powrót dzień wcześniej. 

W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

Gdynia/Gdańsk + 140 zł
Tczew + 140 zł
Bydgoszcz +120 zł,
Inowrocław + 120 zł
Łódź +110 zł,
Warszawa + 110 zł, (antenka realizowana przy minimum 3 uczestnikach)
Kraków +70 zł

UWAGA! na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Dorota Nowicka

Dzień Dobry, mój syn Krzysztof został wczoraj odebrany przez nas – rodziców  z obozu w ...

Przemysław Kasza

Szanowni Państwo Szymon jest bardzo zadowolony z pobytu na obozie w Czaplinku. Planujemy ferie zimowe ...

Dorota i Sławomir Matyjaszczyk

Dzień dobry, Chcieliśmy serdecznie podziękować za super organizacje i bardzo czujną opiekę( szczególnie pani Roksanie) ...

Rodzice Nikodema i Poli

Witamy, Chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne dziękujemy. Dzieci przeżyły cudowne chwile wśród rówieśników. Czas opowiadań o ...

Grzegorz Rogowski

Dzień dobry, Dziękujemy za super obóz. Po raz kolejny okazało się, że Wasze wyjazdy to ...

Anna Nowak

Super kolonia, dziękuję!