PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 141

OBÓZ VLOGERÓW

13-19 lat


Vlogi to dzienniki XXI wieku! Wszyscy je oglądamy. To z nich czerpiemy wiedzę o świecie na interesujące nas tematy. Dzisiaj każdy z nas może zacząć robić materiały na YouTube’a i przeróżne portale tematyczne. Możemy tworzyć vlogi publicystyczne, zajmować się komentowaniem zjawisk społecznych czy kulturalnych, tworzyć programy naukowe, publikować swoją twórczość lub zajmować się komentarzem gier wideo lub wydarzeń sportowych. Dobry vloger musi posiadać szereg umiejętności, fajne pomysły i nieco talentu smiley Od znajomości sprzętu technicznego, poprzez planowanie i realizację swoich idei, po umiejętność zmontowania swojego filmu i przedstawienia go światu! Chcesz dołączyć do tego ekscytującego nurtu w nowej rzeczywistości? Właśnie o tym jest ten obóz!

Program

Vlog non-stop. Nauka vlogowania poprzez praktykę. Podczas obozu zrealizujemy szereg mniejszych i większych projektów, na których zdobędziemy cenne doświadczenie. Prowadzenie vloga obozowego, burza mózgów w celu stworzenia świetnych idei na kanały YouTube, próba zarejestrowania vinesów, letsplayów, doświadczeń naukowych, naszych własnych pomysłów i całego szerokiego spektrum twórczości, a nawet dziennikarstwa internetowego, a także słów kilka o subskrybcjach, sposobach pozyskiwania nowych wyświetleń i magii youtubowania.

Na żywo z vlogerem! Stuu, Wardęga, Karolek, reZigiusz, Arhn.eu, GramPaula… A Ty którego vlogera lubisz oglądać najbardziej? Na obozie będzie okazja poznać lepiej vlogera, który zdobył już popularność i uznanie w sieci, a jego oglądalność liczona jest w tysiącach, setkach tysięcy odbiorców. Z zaproszonym przez nas gościem spotkacie się oczywiście na żywo! Będzie okazja pogadać o tym, co nas kręci, jak z powodzeniem działać w sieci, jak zdobyć wiernych subskrybentów. Może uda nam się stworzyć coś razem? Na razie nasz tajemniczy vloger pozostanie niespodzianką smiley

Video-streaming 4fun. Kręci Cię robienie streamingu z fajnych wydarzeń? Dzisiaj to nic trudnego. Jeśli masz trochę odwagi i dobrą gadkę, poprowadzisz taki live bez problemu. To będzie niezła przygoda dla całego obozu: bierzesz telefon lub tablet z dobrym wi-fi i idziesz w teren… Reszta ekipy ogląda, komentuje i po prostu dobrze się bawi. Na wnioski przyjdzie czas później smiley

W świecie internetowego filmowca. Praca ze sprzętem rejestrującym dźwięk i obraz, kręcenie przygotowanego materiału w różnych warunkach, prawidłowe ujęcia filmowe. Ponadto lekcja ogarniania sprzętu, czyli bliższe poznanie tego, co może się nam przydać: wysokiej jakości cyfrówki, zoomy, blendy, softboxy, tła, profesjonalne kamery, mikrofony, tyczki, statywy.

Tworzenie treści internetowej. Wbrew pozorom zazwyczaj nie wystarcza zwyczajnie włączyć kamerę i mówić, co nam ślina na język przyniesie, aby zostać celebrytą w sieci smiley  Dobrze jest mieć jakiś plan na siebie, temat, ideę wizerunku i treści do przekazania. Poszukamy mocnych inspiracji, nagramy próbne vlogi. Z dnia na dzień będziemy doskonalić nasz vlogerski warsztat, rozwijać skrzydła i zdobywać oglądalność w sieci.

Montaż. ABC sztuki montażu zarówno na prostych, jak i tych bardziej zaawansowanych programach. Nieco poćwiczymy „na żywca” i będziemy montować nasze materiały w taki sposób, aby utrzymać uwagę widza, stworzyć dla niego atrakcyjny, dynamiczny i sensowny obraz.

Autoprezentacja. Przedstawienie swojej osoby to niezwykle ważna sprawa w dzisiejszych czasach. Zapraszamy na warsztaty, gdzie popracujemy nad mimiką, dykcją, przyruchami – wszystko przyda się przed kamerą. Pomyślimy też nad budowaniem tożsamości w sieci i budowaniem atrakcyjnego wizerunku. Sam decyduj, ile chcesz o sobie ujawnić, czy vlog będziesz prowadzić pod pseudonimem, czy własnym nazwiskiem.

Vlogosfera. Poznamy również najciekawsze materiały vlogerskie i youtuberskie, zrobimy dyskusję o tych najsławniejszych, najlepszych i najsłabszych (naszym zdaniem smiley). Prześledzimy zjawisko hejterstwa, wytropimy naśladowców, odkopiemy najlepsze kąski internetowych hitów. A może nagramy jakąś fajną parodię?

Bezpieczeństwo w sieci. Działania w sieci to nie tylko możliwości, ale też zagrożenia. Poznaj je i naucz się omijać, aby chronić siebie, swoją prywatność i swój komputer. Dowiedz się, jak zabezpieczyć swojego vloga, bloga, pocztę, konta na portalach społecznościowych…

Park wodny Tropikana w hotelu Gołębiewski. W upalne dni każdy marzy o odrobinie wodnego  szaleństwa, dlatego wspólnie wybierzemy się do popularnego i lubianego aquaparku, w którym czekają na nas różnej wielkości baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi, sauny… Gwarantujemy świetną zabawę! Ten czas spędzimy oczywiście pod czujnym okiem ratowników WOPR i naszej kadry.

Strefa rozrywki. Prócz masy warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na integrację, letni chill i niezapomniane animacje. W propozycjach m.in. team building, gry terenowe, dyskoteki z motywem przewodnim, ogniska muzyczne, bilard, quizy, wieczory filmowe, a także zawody sportowe, spacery górskimi szklakami i zwiedzanie wakacyjnych atrakcji turystycznych urokliwej Wisły.

Zajęcia otwarte. Interkamp to interdyscyplinarna góra rozmaitości, dlatego naszym Uczestnikom proponujemy otwarty blok zajęć, podczas którego będzie można przekonać się, na czym polegają zajęcia programowe innych obozów. W ten sposób umożliwiamy poznanie kolejnej dziedziny sztuki, ciekawą aktywność twórczą, a także dajemy szansę na odkrycie nowej interkampowej pasji.

Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas kilkugodzinnego przeglądu warsztatowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W pokazie biorą udział wszyscy Uczestnicy, ponadto zaproszenia otrzymają rodzice, znajomi, lokalne media oraz przedstawiciele środowiska artystycznego. W skład pokazu wchodzą m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek, pokazy mody i spektakle teatralne.

Nagrody. Podczas gali finałowej kadra  przyznaje nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie. Nagrody dedykowane są tym, którzy w szczególny sposób wyróżniają się pasją, chęcią rozwoju, postawą twórczą i zaangażowaniem.

 

Zakwaterowanie

Hotel Krokus położony jest tuż nad centrum Wisły, na południowym zboczu Partecznika, w pięknym miejscu z widokiem na Czantorię, Soszów Wielki, Stożek. Uczestnicy zakwaterowani zostaną w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych (wyłącznie na pojedynczych łóżkach) z łazienkami. Obiekt, przeznaczony wyłącznie dla Uczestników i kadry twórczych obozów Interkamp, ma bogatą infrastrukturę: liczne sale warsztatowe, regionalna jadalnia, windy, całodobowa recepcja, malowniczy teren zielony, wiata grillowa i miejsce na ognisko, wi-fi, bilard, parking. Do dyspozycji kompleks w pełni wyposażonych sal warsztatowych i pracowni: sale taneczne i aktorskie z lustrami, pracownie plastyczne, komputerowe, salki ćwiczeniowe na zajęcia muzyczne, ciemnia fotograficzna, studio filmowe, studio fotograficzne i wiele innych. Na terenie ośrodka działają telefony wszystkich sieci komórkowych. Zobacz.
Adres: ul. Górnośląska 9, 43-460 Wisła
Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Fakultety

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą:

  • płyta ze zdjęciami z obozu – 29,90 zł
  • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

Energylandia – 120 zł

Całodzienny wyjazd do parku rozrywki w miejscowości Zator, na granicy Śląska i Małopolski. Zajmuje obszar 26 ha. Kilkadziesiąt atrakcji dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcje podzielone są na 4 strefy:

1. Bajkolandia – kraina, w której dzici spotykają się z postaciami ulubionych bajek, kreskówek i filmów; niczym bohaterowie najpiękniejszych przygód mogą zostać kierowcami, pilotami, strażakami, księżniczkami, krasnalami lub niesfornymi zwierzątkami. Karuzele, mini coa

2. Strefa familijna – atrakcje dla całych rodzin, m.in. kilka roller coasterów, wodne spływy, kolejka widokowa, wyścigi na torze Formuła Autodrom. Na niektórych atrakcjach w tej strefie obowiązuje limit wzrostu: min. 140 cm.

3. Strefa ekstremalna – maksimum adrenaliny, potężna dawka radości i zabawa na najwyższych obrotach. Są tutaj najszybsze i największe roller coastery, ogromne wahadło Azec Swing, 40-metrowe ramię Space Boostera.

4. Water Park – naśladuje tropikalną wyspę, gdzie można odpocząć w cieniu parasola w otoczeniu jak na egoztycznej wyspie. Dodatkowo: 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D, sklepy z gadżetami..

Energylandia oferuje także warsztaty edukacyjne i artystyczne, pokazy pirotechniczne oraz inne niesamowite atrakcje. Dzieci mogą zobaczyć, jak wygląda laboratorium szalonego naukowca, dowiedzieć się, czym jest mapping 3D lub zobaczyć ciekawe musicale. Pokazy odbywają się cały dzień i są dostępne dla wszystkich.

Park linowy – 50 zł

Przygoda Park to centrum ekstremalnych rozrywek, położone w samym sercu Wisły. Posiada 5 tras o zróżnicowanym stopniu trudności. Wśród przeszkód m.in. kładka, most drabinowy, chiński most, ruchome belki, wisząca bela, most tybetański, ruchome beczki, tyrolka zjazdowa, most komandosów, most drabinowy, zjeżdżalnia. Przed rozpoczęciem zajęć wszyscy zostaną wyposażeni w profesjonalny sprzęt asekuracyjny i przeszkoleni z zasad bezpieczeństwa. Opiekę nad Uczestnikami sprawują wykwalifikowani instruktorzy wspinaczki.

Paintball – 80 zł

To niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, a także szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji. Uczestnicy podczas zajęć wyposażeni będą w specjalne ubranie, maski ochronne, markery, kulki z farbą (200 sztuk na Uczestnika). Stoczą walki, które pozwolą im nauczyć się planowania i strategicznego myślenia. Tu trzeba będzie szybko działać, podejmować trudne decyzje, a czasami nauczyć się przegrywać z honorem.

 

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 19.07.2018 - 30.07.2018
  • 31.07.2018 - 11.08.2018

CENA: 2299 zł

Cena zawiera

Zakwaterowanie (11 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, pakiet Uczestnika Interkampu, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10.000 zł).

Cena nie zawiera

Dojazdu i dodatkowych atrakcji.

Dojazdy

Organizujemy dojazd na obóz za dopłatą z większych miast Polski. Podróż odbywa się autokarem lub pociągiem.

Dojazd negocjowany jest realizowany przy min. 4 osobach z danego miasta. Koszt transportu negocjowanego w obie strony: 250 zł.

Uczestnicy zawsze podróżują pod opieką naszej kadry.

Wykaz miejsc i godzin zbiórek będzie potwierdzony na ok. 7 dni przed wyjazdem (wiadomość wysyłamy na adres e-mail podany w rezerwacji).

Częstochowa 118 PLN, Gdańsk 198 PLN, Katowice 118 PLN, Kraków 128 PLN, Leszno 188 PLN, Łódź 168 PLN, Opole  158 PLN, Poznań 188 PLN, Szczecin 198 PLN, Toruń 178 PLN, Warszawa 198 PLN, Wrocław 178 PLN. Negocjowane: Białystok, Bydgoszcz, Olsztyn, Lublin.

Informacje dla rodziców

Co zabrać
  • ważną legitymację szkolną z numerem PESEL oraz poprawnie wypełnioną kartę kwalifikacyjną z numerem PESEL
  • mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, obuwie sportowe, ciepły sweter lub polar, kurtkę przeciwdeszczową, strój kąpielowy/kąpielówki, letnie nakrycie głowy (czapkę, chustkę lub kapelusz)
  • przybory toaletowe, ręcznik kąpielowy i plażowy, krem z filtrem UV, środek przeciwko owadom, okulary przeciwsłoneczne
  • mile widziany Twój laptop, tablet, aparat cyfrowy, kamerka GoPro

 

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety

Opinie naszych klientów

Rodzice Filipa

Chciałam podziękować za wspaniały czas jaki mój syn Filip spędził na obozie w Bukowinie. Był ...

Rodzice Nikodema i Poli

Witamy, Chcielibyśmy złożyć Wam serdeczne dziękujemy. Dzieci przeżyły cudowne chwile wśród rówieśników. Czas opowiadań o ...

A.Klimas

Witam Chciałam wyrazić najszczersze podziękowania za świetna organizacje i opiekę na turnusie Lego w Jastrzębiej ...

Artur Judkowiak

Witam Dziecko jest bardzo zadowolone. Zamierza w przyszłym roku również wziąć udział. Dziękuję za udany ...

Rodzice Filipa Miksa

Bardzo dziękuję za wspaniałe ferie w imieniu mojego syna. Pierwszy raz nie chciał wracać do ...

Monika Śmietana

Witam syn jest bardzo zadowolony z pobytu w Jastrzębie  Górze.  My również dziękujemy za świetnie ...