PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 282

OBÓZ PAINTBALLOWO–QUADOWY

12-16 lat


To będzie prawdziwy Off-Road Drive  i  prawdziwie brawurowa rozgrywka paintball’owa! Jazdy pozwolą Wam poczuć prawdziwą adrenalinę, a duży las, pole speedball’owe oraz park paintball’owy okażą się terenem wymarzonym do ostrej walki paintball’owej! Przekonacie się, że każda gra i każda jazda dostarcza nowych wrażeń, zmienność scenariuszy i strategii gry powoduje, że nie można się nią znudzić. Zobaczymy czy uda się Wam wykazać umiejętnościami prawdziwego stratega i rajdowca!  

Podczas paintball’a zabezpieczają Was maski i stroje moro, a na quad`ach jeździmy w kaskach. Każdą drużyną na polu walki i każdym poskramiaczem czterech kółek opiekują się instruktorzy odpowiedzialni za sędziowanie, bezpieczeństwo, a także obsługę techniczną sprzętu. 

Program

Zajęcia: 4 bloki zajęciowe dziennie od 1,5 do 3 godziny każdy, w tym zajęcia paintball’owe: 800 kul, ok. 5 zajęć, zajęcia quad’owe: ok. 5 zajęć. Przewidziana ilość kul jest wystarczająca do realizacji proponowanych gier.

Zajęcia paintball’owo-quad’owe

Quady – nasza quad’owa flota na pewno przypadnie Wam do gustu! Dla miłośników przeciążeń strome wzniesienia i dynamiczne zjazdy, dla  wielbicieli ostrej jazdy deszcz, błoto i kilkumetrowe kałuże. Musicie być czujni, uważni i szybcy żeby okiełznać tę 4 kołową maszynę. Quady dostosowane do wieku i wzrostu uczestników, a także umiejętności. Jazdy na torze odbywają się zawsze pod opieką instruktora. Czasami ze względu na serwis lub niesprzyjającą pogodę zajęcia mogą być skumulowane.

Paintball – ćwiczenia, manewry, opracowywanie taktyki gier, czyli prawdziwy paintball’owy poligon. Wspólnie zbudujemy warownie, okopy i zasieki! Scenariusze gier są elastyczne i mogą być modyfikowane zarówno przez sędziów, jak i graczy. Jak „zdobywać flagę”, wydostać się z „trójkąta bermudzkiego”, czy ochronić prezydenta dowiecie się już na polu. Wszystkie gry paintball’owe odbywają się w lesie, na wyznaczonym obszarze.

Gamehouse – zaaranżowana przestrzeń do potyczek paintball’owych: ściany, okna, barykady umożliwiające prowadzenie działań taktycznych. To istny labirynt oferujący niezliczone możliwości ruchu, ale i zagrożeń. Łatwo tu o zaskakujące, nieszablonowe posunięcia i niespodziewane zwroty akcji. Tu nie da się schować i przeczekać. Tu każdy może zaskoczyć każdego.

Zajęcia wodno-plażowe

Trampolina wodna – chwila niepewności, zastrzyk adrenalinki, tafla wody i skok. Sami zdecydujecie jak spektakularny to będzie lot!

Kajaki bezburtowe (kajaki jedno lub dwuosobowe) –  jak wiosłować, płynąć, kontrować i wodować kajak. Uzbrojeni w  niespożyte siły i dobry humor wyruszamy na wyprawę po jeziorze.

Kajakarstwo (kajaki klasyczne dwuosobowe) – żadnego reżimu treningowego! Kilka słów teorii, kilka wskazówek technicznych i próbujemy swych sił w spotkaniu z dziką przyrodą!  Ruszamy odkryć nowe szlaki!

Pływanie – plażowanie – kąpiel – w gorące dni i po gorących wrażeniach będziemy odpoczywać na plaży, kąpiąc się i plażując.

Siatkówka plażowa  – słońce, piasek, akcja, koordynacja i szybka reakcja . Która z drużyn wykaże się refleksem i sprawnością?

Baloniada – zamienimy piłkę do siatki na baloniki z wodą . Mokry przegrywa .

Zajęcia wodne – piłka wodna – połączenie wytrzymałości i techniki najlepszych pływaków z piłkarską kreatywnością w rozgrywaniu akcji i umiejętnością walki o piłkę lub kosz wodny– świetna zabawa i wcale nie musicie umieć pływać, a jedynie doskonale trafiać do celu!

Zajęcia sportowo-rekreacyjno-specjalistyczne

Strzelectwo – technika pracy ze spustem, technika strzału i zachowanie wszelkich standardów bezpieczeństwa. Uwaga! W celu wygrania konkurencji zalecamy celowanie w środek tarczy . 

Rowery górskie –  wyznaczymy szlaki pełne fantastycznych widoków i zaskakujących przeszkód.  Liczy się radość, power i poczucie wolności! Spiszcie się na medal! 

Gry i zabawy integracyjne

Nowość!! Przeprawa linowa – jak bardzo jesteś  w stanie zaufać koledze? Odrzuć wątpliwości, poznaj technikę i zmierz się z czasem! Pamiętaj, zadanie zostanie zaliczone, jeżeli po drugiej stronie przepaści  wyląduje duet!

Nowość!! Armwrestling – brak limitu czasowego, wytrzymałość oraz szybkość ruchu to słowa klucze. Ważny jest też potencjał zawodnika, ale pamiętajcie, że nie wygrywa się z potencjałem, ale siłą i przygotowaniem psychicznym

Nowość!!  Labirynt – gra integracyjna, w której współdziałanie, sprawność i spryt pozwolą dotrzeć do celu i ….  Znaleźć drogę powrotną!

Liga barw – pojedynek drużyn na szybkość, spryt, zręczność, gibkość i dobrą zabawę. Która drużyna zasługuje na zwycięstwo? Ta, która ma nieograniczoną wyobraźnię!

Cornhole – brzmi zagadkowo i nie będziemy rozwiewać waszych domysłów  powiemy tylko: ćwiczcie celność 

Gra terenowa – fascynująca rozgrywka drużynowa. Autorzy scenariusza nie raz was zaskoczą .

Podchody – podążymy śladem znaków, ukrytych zagadek i rebusów,  by sprawdzić, co kryje tajemnicze hasło!

Badminton – lotka podczas prawidłowego smeczowania jest zbliżona do prędkości, z jaką poruszają się bolidy formuły 1!  Takiej prędkości nie wymagamy, ale precyzji i zwinności tak!

Play off, czyli: ping-pong , koszykówka, piłka siatkowa – poznamy zasady profesjonalnej gry, triki godne mistrzów no i smak zwycięstwa!

Krokiet – boisko, drewniany młotek i kula – kto najszybciej przetoczy kulę wg ustalonego schematu?

Bule – rzucanie metalowymi kulami w kierunku cochonnet (franc. Prosiaczek), u nas zwanego świnką  tylko nie wyrzuć świnki z pola!

Unihokej – bramki są dwie, piłka jedna, gwiazd meczu może być wiele , czyli ciąg dalszy trawiastych rozgrywek drużynowych.

Batut – superzabawa także dla tych całkiem dużych. Dla najwyżej skaczących spadochron – tak na wszelki wypadek .

Tag rugby  – refleks i dobra kondycja to atut zawodników bezkontaktowej odmiany rugby.

Megazbijak – fascynująca rywalizacja obozowiczów na gibkość, spryt i poczucie humoru       tradycyjny zbijak w megawydaniu.

Qoolturka – atmosferę spotkania tworzymy wspólnie. To czas burzy mózgów przy scrabblach, rozgrywek pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością w towarzyskiej grze mafia, czas żartów i wygłupów, ale jednocześnie czas długich rozmów o życiu, przyjaźni, miłości.  Muza dobra, bo wybrana przez was, towarzystwo najlepsze, bo nasze własne .

Supergame – wspólnie stworzymy atmosferę dobrej zabawy i  przyjacielskiej rywalizacji. Doprowadzimy do burzy mózgów podczas gier planszowych, ostrego dopingu przy grze piłkarzykami stołowymi i szaleństwa emocji podczas ping-ponga 

Zajęcia linowe 

Nowość!! Linowy tor przeszkód – system przeszkód zawieszonych na wysokości kilku metrów, niektóre z nich lekkie, łatwe i przyjemne, ale znajdą się też ekstremalne wyzwania dla śmiałków poszukujących wrażeń. Podejmujecie wyzwanie?  Do pokonania ścianka wspinaczkowa, skok życia  na linie, ruchome klocki linowe, a na koniec dynamiczna podróż, czyli zjazd tyrolski. Oczywiście uprząż, zabezpieczenia i opieka instruktorska czynią to zadanie absolutnie bezpiecznym ale jednak… Adrenalina skacze aż po cebulki włosów.

Zjazd tyrolski – dynamiczna podróż na stalowej linie nie należy do codzienności. Świadomość zabezpieczenia specjalistycznym sprzętem asekuracyjnym z pewnością pomoże w tej próbie nerwów!

Skrzynki –  wspinaczka polegająca na wejściu na jak największą liczbę skrzynek. Zawieszeni na linie asekuracyjnej budujecie chwiejną wieżę i na fali ekscytacji oddajecie szalony skok w dół!

Zajęcia rozrywkowe

Dyskoteka i karaoke –  impreza dla licznego grona fanów muzyki pop, hip-hop i nie tylko.  Entuzjaści rocka też znajdą coś dla siebie. Muzę dostosujemy do waszych oczekiwań.  Konieczna jest odważna prezentacja skali głosu i umówmy się, że faktyczne umiejętności nie mają tu żadnego znaczenia .

Wasza muzyka, wasza choreografia i wasze decybele!

Kino letnie –  wspólnie przygotujemy filmowy „rozkład jazdy” – od kina męskiego, przez przygodę, obyczaj po komedie romantyczne.

The end –  koniec obozu, koniec wspólnie spędzonych dni, ale początek wspaniałych przyjaźni. Wiele łez i mnóstwo śmiechu przy projekcji obozowego życia zatrzymanego w kadrze.  Ostatnie spotkanie, wymiana mailowo-telefoniczna i do zobaczenia za rok! No może być początek czegoś nowego .

Kawiarenka – żarliwe walki podczas konkursu gier planszowych, towarzyska gra mafia, czyli rozgrywka pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością , mini recital już odkrytych lub dopiero rodzących się talentów , brawurowe karaoke obozowego chóru , a wszystko to w wieczornej scenerii, w blasku świec, w tle wasza własna muzyczna lista przebojów, a w dłoniach kubek gorącej czekolady .

Ognisko – wieczór, trzaskający ogień, gitarowe dźwięki i fantastyczna atmosfera wspólnej zabawy .

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia z pierwszej pomocy – sytuacja, w której ktoś będzie potrzebował pierwszej pomocy może się zdarzyć w każdym momencie. Każdy z nas powinien być przygotowany na takie zdarzenie, umieć zachować zimną krew i podjąć właściwe działania. Od nas, od naszych umiejętności może zależeć ludzkie życie. Przeprowadzimy warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Udowodnimy, że to wcale nie jest takie trudne, a może uratować człowieka!

Jeżeli program ulega zmianie to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy Nowy Dworek położony jest wśród  pięknych lasów, w sercu pojezierza lubuskiego, tuż nad brzegiem jeziora Paklicko Wielkie.  Linia brzegowa z licznymi zatoczkami, cyplami i wysepką tworzy niezwykle malowniczy krajobraz. Ośrodek jest ogrodzony, posiada bezpośredni dostęp do wody i piękną plażę.  Długo szukaliśmy takiego pięknego miejsca! I w końcu jest! Specjalnie dla Was!

Na terenie ośrodka dysponujemy:

bazą sportową:polem paintballowym
linowym torem przeszkód
boiskami do koszykówki, piłki nożnej, koszykówki
stanowiskiem strzeleckim – wiatrówka
stanowiskiem strzeleckim – łucznictwo
militarnym torem przeszkód
stanowiskami linowymi ( pająk, skrzynki, tyrolka )
innowacyjną przestrzenią do gier paintball’owych, ASG i zajęć taktycznych – GameHouse,
3 strefami relaksu ( batut, leżak, muzyka )
plażą
kąpieliskiem
dużym pomostem
stołówką
świetlicą (sala gier: piłkarzyki, ping-pong)
tarasem widokowym
kawiarenką
wiatą grillową
Zobacz

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 02.07.2018 - 11.07.2018
  • 11.07.2018 - 20.07.2018
  • 20.07.2018 - 29.07.2018
  • 29.07.2018 - 07.08.2018

CENA: 1690 zł

Powyższa cena dotyczy zakwaterowania w Pawilonie. 

Zakwaterowanie w domku wynosi 1790 zł.

Cena zawiera
program, wyżywienie 4 x dziennie, a w przypadku wyprawy: śniadanie, suchy prowiant, kolacja (dzień pierwszy rozpoczyna się obiadokolacją, ostatni kończy śniadaniem), kadra, opieka medyczna, ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera
transportu

Dojazdy

BYDGOSZCZ 160,00
KALISZ 150,00
POZNAŃ 150,00
ŁÓDŹ (STRYKÓW) 180,00
SZCZECIN 180,00
WROCŁAW 180,00
KATOWICE 190,00
WARSZAWA 190,00
* transport odbywa się tylko i wyłącznie pod warunkiem wyjazdu z danego miasta minimum 10 osób!!

miejsca i godziny wyjazdu będą dostępne w biurze na 3-5 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy

 

Informacje dla rodziców

Co zabrać
standardowe wyposażenie każdego obozowicza (szczegóły w ABC sunsportowego podróżnika), na zajęcia quad’owe: wysokie buty: adidasy lub trapery, długie spodnie. Kask zapewnia organizator. Na zajęcia paintballowe: cienka czapka lub chustka, cienkie rękawiczki, wysokie buty: adidasy lub trapery, cienkie ubranie pod strój paintballowy. Maskę oraz strój paintball’owy zapewnia organizator.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Kamila Kozińska

Dzień dobry, obóz przetrwania bardzo się udał. Myślę, ze najlepszym dowodem na to będzie cytat ...

Rodzice Zuzi

Córka zachwycona, dziękujemy:-)  Zuzka często wyjeżdża i doprawdy chyba nigdy nie wróciła tak zadowolona, pełna ...

Mayra Wróblewska

Dziękujemy za super ferie-Kuba bardzo zadowolony !

Tadeusz Grużewski

Witam, Ada była zachwycona . To był jej pierwszy samodzielny wyjazd .Z tego co mi ...

Dorota Nowicka

Dzień Dobry, mój syn Krzysztof został wczoraj odebrany przez nas – rodziców  z obozu w ...

Monika Śmietana

Witam syn jest bardzo zadowolony z pobytu w Jastrzębie  Górze.  My również dziękujemy za świetnie ...