PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 115

OBÓZ MŁODZIEŻOWY – WŁOCHY – HOTEL ARENA 18+ (AUTOKAR)


Fakultety

UWAGA!!!

– podane ceny są orientacyjne i nie obejmują opłat za bilety wstępu
– wycieczki odbywają się przy określonej liczbie osób

FLORENCJA I PIZA
po śniadaniu wyjazd do Florencji. W stolicy przepięknej Toskanii, zobaczymy: Bazylikę Santa Croce z grobami (Dantego, Michała Anioła, Galileusza i Machiavelliego). Katedrę Santa Maria del Fiore z jej słynną czerwoną bryłą kopuły dominującą nad dachami Florencji, Dzwonnicę Giotta, Baptysterium San Giovanni z Drzwiami Raju (nazwa nadana przez Michała Anioła), przespacerujemy się po Piazza della Signoria, głównym placu miasta, gdzie zobaczymy Palazzo Publico. Na koniec pobytu we Florencji zobaczymy Most Złotników (Ponte Vecchio) będący najstarszym z mostów we Florencji. Następnie zobaczymy piękną miejscowość Lucca, która ze
swoimi późnorenesansowymi budowlami i plątaniną wąskich uliczek Starego Miasta pozostanie na długo w pamięci każdego. Po zwiedzaniu przejazd do Pizy, gdzie zobaczymy Bazylikę św. Ramirego, Campo Santo Monomentale – XIII w. cmentarz oraz Krzywą Wieżę, odchyloną od pionu o około 4,37m z powodu osiadania gruntu pod jej fundamentami. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
Cena: 55 EUR/ os.

RZYM
Po wczesnym śniadaniu wyjazd w kierunku Rzymu. Autokar zatrzymuje się na jego przedmieściach i zwiedzanie odbywa się metrem. W trakcie całodziennej wycieczki w stolicy Włoch zobaczymy m.in. Watykan z możliwością odwiedzenia grobu Jana Pawła II, Panteon – rotunda o średnicy 44 metrów znajdująca się na Polu Marsowym, Schody Hiszpańskie, na których odbywają się coroczne pokazy mody, a wiosną zdobi je kwiatowa dekoracja ustawiana z okazji festiwalu kwiatów. Następnie będziemy mieć okazję zobaczyć: Fontannę di Trevi, Kapitol, który od początku Rzymu był twierdzą i symbolem miasta; Forum Romanum – centrum polityczne i towarzyskie Rzymu okresu republiki, Koloseum – miejsce wal gladiatorów w czasach starożytnych oraz Łuk Tytusa.
Cena: 65 EUR/ os.

WENECJA
wycieczka do przepięknej Wenecji. W programie rejs vaporetto, spacer, podczas którego zobaczymy: Plac św. Marka – jeden z najpiękniejszych w Europie, wraz z bazyliką św. Marka – kościołem zbudowanym w stylu bizantyjskim, Most Westchnień i Rialto.. Następnie zobaczymy Pałac Dożów – będącej siedzibą władców weneckich, wieżę zegarową. Po zakończeniu powrót pieszy lub vaporetto do autokaru, powrót na Wybrzeże Rimini.
Cena: 60 EUR/ os.

SAN MARINO
wycieczka do uważanej za najstarszą z republik świata, w trakcie której podziwiać będziemy uroki państwa/miasta położonego nieopodal wybrzeża Rimini. W drodze powrotnej istnieje możliwość zrobienia zakupów w miejscowych sklepach wolnocłowych. (Uwaga! Oferta Włochy dla seniora ma wycieczkę w cenie).
Cena: 25 EUR/ os.

BAIA IMPERIALE + BEACH VILLAGE
Pakiet dwóch atrakcji na wybrzeżu Rimini! BAIA IMPERIALE – Najmodniejszy Klub na włoskim wybrzeżu! Baseny, fontanny oraz ogromne posągi, tak – to BAIA IMPERIALE. Klub wyglądem przypomina rzymską świątynię. Był tu kręcony między innymi film S.P.Q.R, a cyklicznie odbywają się pokazy mody największych projektantów. Posiada 5 parkietów, a na każdym z nich mieści się bar. W ostatnich latach klub odwiedziły takie gwiazdy jak Snoop Dog, Steve Aoki, Martin Solveig, Bob Sinclar. AQUAFAN – Wyobraźcie sobie jeden z największych parków wodnych w Europie, w którym wielki basen zamienia się w parkiet, na którego końcu jest wielka konsola z potężnym nagłośnieniem, z najlepszymi włoskimi DJ’ami, a to wszystko w połączeniu z niewyobrażalną animacją oraz efektami. Podczas niedzielnej imprezy w Aquafan można korzystać z wszystkich atrakcji oferowanych przez park wodny. Cena: 35 EUR/os.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej