PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 211

OBÓZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH – DLA STARSZYCH

8-16 lat


Białka Tatrzańska to malownicza wieś podhalańska położona nad rzeką Białką, jedną z najpiękniejszych i najczystszych tatrzańskich rzek. Miejscowość znana jest z podobno najlepszych na Podhalu oscypków oraz słynnego Zbója Janosika, który pochodził z Białki Tatrzańskiej

Program

Wspinaczkowo-wyczynowy – Park Linowy
W parku linowym czekać na nas będzie moc niezapomnianych wrażeń.  Skorzystamy z jednej z trzech dostępnych tras. Oczywiście nie może zabraknąć szkolenia pod okiem profesjonalistów. Następnie każdy wybierze trasę i stawi czoła wyzwaniu. Czekają na nas domki na drzewie, kładki, mostki oraz zjazdy tyrolkami!

Podwodny świat – Terma Bania
Karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, wodno-powietrzny plac zabaw, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania.

Kolejką linową na szczyt Kotelnicy
Kolonia w górach bez zdobycia szczytu? Nie z nami te numery! Wjedziemy na szczyt Katelnicy kolejką linową. Na górze czekać na nas będzie zapierająca dech w piersiach panorama Tatr, Gorców i Pienin, którą podziwiać można z tarasu widokowego.

Monsterroller
Dla sympatyków niecodziennych wyzwań mamy coś wyjątkowego! Podwyższone bicie serca, adrenalina i super zabawa czyli zjazd ze szczytu Kaletnicy na hulajnodze Monsterroller! Kto podejmie wyzwanie?

Espace Romm- domek zagadek
Tego dnia nasz ośrodek przemieni się w wielki Escape Room. Szereg szyfrów i zagadek umożliwi nam przejście do kolejnego pokoju, w którym czekać będą kolejne zagadki. Czy w końcu dotrzemy do właściwego pokoju? Co tam znajdziemy?

W krainie duchów – Zamek w Niedzicy
Odwiedzimy Zamek w Niedzicy – krainę duchów i legend. Może uda nam się spotkać Białą Damę przechadzającą się po krętych korytarzach, a może usłyszymy ducha Janosika więzionego w lochach zamku? Po takiej dawce adrenaliny przyda nam się spacer zaporą nad jeziorem Czorsztyńskim.

Laserowy Paintball
Mroczne siły pod wodzą Lorda Vadera dążą do przejęcia kontroli nad galaktyką. Przyłączysz się do nich, czy może wraz z rycerzami Jedi staniesz po jasnej stronie mocy i spróbujesz położyć kres terrorowi Imperium? Weźmiemy udział w laserowej bitwie paintballowej! Każdy z nas zostanie wyposażony w specjalne kamizelki i laserową broń.

Park Miniatur
Wyjazd do Niedzicy zakończymy wizytą w krainie, gdzie każdy z nas będzie mógł poczuć się jak olbrzym Guliwer. Odwiedzimy zabytki południowej Polski, a wszystko to w ciągu zaledwie kilku chwil! Czy ktoś podaruje nam Siedmiomilowe Buty czy zaczaruje świat, że wszystkie budowle wokół nas będą takie małe i tak blisko siebie?

Góralskie Wyzwanie
Przy ognisku poznamy góralskie legendy i gawędy, dowiemy się czy w górach wciąż mieszkają zbóje, poznamy legendę o zbójeckim skarbie i dowiemy się kim był pochodzący z Białki Tatrzańskiej Janosik. Poznamy góralski szyfr – gwarę, którą posługują się mieszkańcy Tatr i Podhala. Postaramy się przez jeden wieczór posługiwać się tylko gwarą góralską! To będzie wyczyn!

Orientuj się
Weźmiemy udział w grze na orientację oraz nauczymy się wyznaczać kierunki świata różnymi metodami, co pozwoli nam nie zgubić się w lesie i wrócić do ośrodka na smaczny obiad 🙂

Maszyna Golberga
Czy łatwo być młodym inżynierem? Przekonamy się o tym budując wspólnie Maszynę Golberga. Podzielimy się na drużyny i zbudujemy serię mechanizmów, które po połączeniu w całość utworzą wielką machinę. Będziemy musieli wykazać się nie lada precyzją, ponieważ każdy element naszej maszyny będzie oddziaływał na kolejny. Czy odniesiemy sukces? Sprawdzimy to przewracając pierwszy element układanki.

Inne atrakcje
Gry i zabawy ruchowe na powietrzu, siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, zajęcia świetlicowe w przypadku złej pogody, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, chrzest kolonijny, śluby kolonijne, dyskoteki.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Pensjonat „U Sorosa”  – usytuowany w sercu malowniczej Białki Tatrzańskiej, pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami urządzone w stylu regionalnym.  Spokojne, zielone otoczenie zapewnią dzieciom prawdziwy wypoczynek. Zdjęcia obiektu : zobacz

Adres : WYPOCZYNEK  “U SOROSA”
Renata  Dziubas
34-405 Białka Tatrzańska
ul.  Środkowa 57

Do dyspozycji uczestników –stołówka, sala kominkowa, świetlica.. Na terenie ośrodka znajduje się także zadaszone miejsce na ognisko i zewnętrzny  BASEN ZE ZJEŻDŻALNIĄ oraz stół do tenisa. Wokół ośrodka znajduje się ogrodzony teren zielony z boiskiem  do siatkówki i  piłki nożnej.

 

Wyżywienie
4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Fakultety

Energylandia- największy park rozrywkowy w Polsce

Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji.  To właśnie tam czeka na nas:

  • ROLLER COASTER F1 – jeden z najszybszych Rollercoasterów
    w Europie Środkowo-Wchodniej
  • TSUNAMI DROPPER
  • APOCALIPTO
  • SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
  • A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.

Cena: 89 zł

*wycieczka organizowana przy min. 20 uczestnikach

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 08.07.2018 - 21.07.2018
  • 21.07.2018 - 03.08.2018
  • 03.08.2018 - 16.08.2018

CENA: 1543 zł

Cena zawiera

zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodników podczas wyjść w góry, program obozu, wstępy, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

Cena nie zawiera

transportu

Dojazdy

W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

Gdynia/Gdańsk +140 zł
Tczew +140 zł
Bydgoszcz +120 zł,
Toruń + 120 zł
Łódź, Warszawa +110 zł (antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach)
Kraków +70 zł
Lębork +200 zł (możliwość zorganizowania antenki samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 uczestnikach)

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety

Opinie naszych klientów

Agnieszka Sławuta

Szanowni Państwo, Dziecko jest bardzo zadowolone z pobytu na obozie. Deklaruje chęć wzięcia udziału w ...

Rodzice Filipa

Chciałam podziękować za wspaniały czas jaki mój syn Filip spędził na obozie w Bukowinie. Był ...

Mayra Wróblewska

Dziękujemy za super ferie-Kuba bardzo zadowolony !

Katarzyna Rekiel

Syn wrócił z obozu piłkarskiego w Czaplinku bardzo zadowolony. Usłyszałam od niego, że w skali ...

Artur Judkowiak

Witam Dziecko jest bardzo zadowolone. Zamierza w przyszłym roku również wziąć udział. Dziękuję za udany ...

Agnieszka Namysł

Witam ! Chciałabym bardzo podziękować za wspaniale zorganizowany obóz dla moich dzieci. Chłopcy Jaś i ...