PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 398

OBÓZ DAKAROWA PRZYGODA – NOWY DWOREK

10-16 lat


Przygoda z dużą dawką adrenaliny. Dreszcz emocji, rosnąca temperatura rywalizacji i extremalne doznania to codzienność tego obozu. Trudne warunki, błoto, kurz będą Wam towarzyszyły w zajęciach quadowych. W dakarowy świat wprowadzi Was Maciej Albinowski – wielokrotny uczestnik międzynarodowych rajdów terenowych. Maciej opowie o kulisach wielkich imprez offroadowych, ale też przybliży techniki bezpiecznej i ekscytującej jazdy na quadzie.

Kolejny zastrzyk adrenaliny dostarczy Wam gra w paintball. Nasi instruktorzy to uczestnicy wielu krajowych turniejów paintballowych. Chętnie przekażą Wam swoją wiedzę i umiejętności. Każdy dzień obozu to wielka porcja zabawy, radości i emocji, które wspólnie przeżyjemy.

Program

Quady
to podstawowy element obozu. Zapoznacie się z jego budową, możliwościami w teorii i w prawdziwym terenie. Zajęcia poprowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Na naszych zajęciach kładziemy nacisk na bezpieczeństwo, stąd wszyscy uczestnicy przechodzą szkolenia i otrzymują ekwipunek do jazdy na quadzie. Jeździmy na maszynach dostosowanych do wzrostu i wieku, na specjalnie przygotowanym torze, zawsze pod opieką instruktora

Dakarowa przygoda
uczestnik Rajdu Dakar, Maciej „Albin” Albinowski przeniesie Was w świat rajdów terenowych. Pokaże sprzęt, na którym się ściga oraz opowie o kulisach najbardziej wymagających rajdów świata.

Maciej „Albin” Albinowski
to zapalony kierowca i kolekcjoner mocnych wrażeń. Rozpoczął swoją przygodę z off-roadem pod koniec lat 90-tych. Na koncie ma wiele osiągnięć w rajdach terenowych nie tylko w Polsce. Zwyciężał w rajdach w różnych częściach Europy, ale również w Afryce i Ameryce Południowej. „Albin” w 2012 roku zadebiutował w najsłynniejszym rajdzie świata, w Dakarze. Uczynił to jako trzeci Polak w historii, na quadzie. Maciej ma także inne, równie ekstremalne osiągnięcia, jak rekord Polski w najszybszej jeździe quadem w terenie, zresztą niepobity do dziś. Maciek podczas zajęć pokaże wiele zdjęć z rajdów oraz odpowie na każde pytania uczestników obozu

Paintball
to kolejna extremalna przygoda, którą z nami przeżyjecie. Tu wykażecie się zdolnościami prawdziwego stratega, by przetrwać na polu bitwy. Tu nauczycie się współpracować w zespole, by osiągnąć sukces. Tu poznacie techniki leśnego kamuflażu oraz nauczycie się obcować z naturą. Udoskonalicie umiejętności strzeleckie, ćwicząc na stanowiskach strzelniczych (wiatrówki, łuki, markery). Wyposażymy Was w kompletny strój do gry w paintball.

Ponadto w programie m.in.
zajęcia linowe (ścianka wspinaczkowe, pajęcza sieć, most linowy, wieża babel – skrzynki)
zajęcia wodno-plażowe
kajakarstwo
gry i zabawy sportowo-integracyjne
dyskoteka i karaoke
kino pod chmurką
fotobudka – hit sezonu 2018!
ognisko

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy „Nowy Dworek” położony jest w województwie lubuskim, tuż nad brzegiem jeziora Paklicko Wielkie. Ma 6 ha powierzchni i bogatą infrastrukturę sportową i rekreacyjną. Otacza go malowniczy leśny teren i jest jedynym ośrodkiem nad tym pięknym jeziorem. Ośrodek jest ogrodzony, dozorowany i monitorowany. Zakwaterowanie uczestników obozu odbędzie się w pawilonie kolonijnym w pokojach 5-6 osobowych (łazienki na korytarzu).

Wyżywienie
Obozowe wyżywienie to: śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Jedzenie jest bardzo różnorodne i oparte na upodobaniach większości dzieci i młodzieży. Jest przy tym zdrowe i w ilości wystarczającej dla każdego uczestnika. Uwzględniane są wszelkie diety, o których należy wspomnieć przy zapisach dziecka na obóz.

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 24.06.2018 - 01.07.2018
  • 07.08.2018 - 14.08.2018

CENA: 1290 zł

Cena zawiera
Zakwaterowanie, wyżywienie 4 razy dziennie (śniadanie, obiad, deser, kolacja), bardzo aktywny program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, opiekę pielęgniarki oraz ratownika Wopr, ubezpieczenie NNW (10.000zł), podatek VAT, 600 kulek paintballowych na uczestnika – ok. 3 zajęć, zajęcia quad’owe – ok. 3 zajęć, wyposażenie quadowca (kask, gogle, kominiarka), wyposażenie paintballisty (kombinezon, maska, marker).

Cena nie zawiera
Dojazdu

Dojazdy

Dojazd Własny 0 zł

Adres Ośrodka :
Ośrodek Wypoczynkowy „Nowy Dworek”
Nowy Dworek, 66-200 Świebodzin

Informacje dla rodziców

Co zabrać
Wygodny ubiór (stroje niekrępujące ruchów) do ćwiczeń, nieprzemakalną kurtkę sportową, obuwie sportowe, mały plecak oraz wygodne buty do wycieczek pieszych, ciepły sweter lub polar, strój kąpielowy (czepek, kąpielówki, okulary pływackie) krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), do zajęć terenowych – gorszą bluzę i spodnie oraz odpowiednie obuwie np. buty trekingowe, latarkę z zapasem baterii, legitymację szkolną oraz dobry humor.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Katarzyna Rekiel

Syn wrócił z obozu piłkarskiego w Czaplinku bardzo zadowolony. Usłyszałam od niego, że w skali ...

Przemysław Kasza

Szanowni Państwo Szymon jest bardzo zadowolony z pobytu na obozie w Czaplinku. Planujemy ferie zimowe ...

Anna Marcoń

Witam! Nasza córka Natalia  jest zadowolona z pobytu w Czaplinku. Choć pierwsze dni były dla ...

Alina Potocka

Dzień dobry. Gorąco dziękuję za zorganizowanie pobytu dzieci na zielonej szkole w Kotlinie Kłodzkiej. Ja, ...

Jacek Kuźnicki

Dzieci były na obozie snowboardowym i wróciły tak zadowolone, że planujemy je wysłać w lipcu.

A.Klimas

Witam Chciałam wyrazić najszczersze podziękowania za świetna organizacje i opiekę na turnusie Lego w Jastrzębiej ...