PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 339

OBÓZ WYPASIONE WAKACJE Z HEIDE PARK

10-16 lat


Całodzienny pobyt w Heide Parku Soltau dostarczy Wam dużo niezapomnianych wrażeń. Niezliczone atrakcje w największym Parku Rozrywki na północy Niemczech czekają na Was!
Na terenie ośrodka też będzie się działo! Każdego dnia czekać na Was będą nowe przygody, magiczne przeżycia, niezwykłe doznania i spędzicie czas na mega zabawie! Activ Pakiet, wycieczka do Kołobrzegu i wiele innych ciekawych zajęć.

Na Camp Dźwirzyno możesz zdobyć kolonijną odznakę Mistrza Równowagi. Odznaka przyznawana jest chętnym osobom, które wykażą się dobrą lub bardzo dobrą sprawnością fizyczną podczas zajęć.

Program

DLA PODRÓŻNIKÓW I MIŁOŚNIKÓW ZABAWY (WSZYSTKIE WYCIECZKI W CENIE)

  • Campowy blok tematyczny

Specjalna propozycja  dla tych, co oczekują magicznych przeżyć, niezwykłych doznań i chcą aby czas upłynął na zabawie!

HEIDE PARK to:

cały dzień (około 8 h zabawy) w NAJWIĘKSZYM parku rozrywki w północnych Niemczech. Heide Park  to nr 1 wśród niemieckich parków. Na ogromnej przestrzeni 850.00 m2 znajduje się blisko 50 różnego rodzaju urządzeń i atrakcji.
Z NAJCIEKAWSZYCH: Collossos – najwyższa i najszybsza kolejka górska parku (wpisana do księgi rekordów Guinnessa, kolejka Krate z kątem nachylenia spadu 90 %, kolejka Demon czy Desert Race – rozpędzająca się do 100 km w 2,4 sek!
Z NOWOŚCI: Łowcy Duchów 5 D
Przez cały dzień będziecie mogli korzystać bez limitu i do woli ze wszystkich urządzeń.
Wycieczka autokarowa do KOŁOBRZEGU

Kołobrzeg – zwiedzanie kołobrzeskiej starówki, gotyckiej bazyliki, Baszty Prochowej, spacer nadmorską promenadą,zwiedzanie portu, wejście na molo
Skansen Morski – unikatowa w skali kraju plenerowa ekspozycja wyslipowanych okrętów wojennych, możliwość wejścia na pokłady i do wnętrza okrętów, obejrzenie maszynowni, pomieszczeń załogi, messy oficerskiej czy stanowisk dowodzenia. Niewątpliwie prawdziwa gratka dla pasjonatów techniki morskiej.

Activ pakiet

narty poczwórne – kilka osób na jednych nartach? Czemu nie! W tej konkurencji liczy się współpraca wszystkich członków grupy, bo bieg na 4-osobowych nartach to niezła gratka!
slackline – czyli sztuka balansowania na taśmie, z nami nauczysz się chodzić po taśmie i zostaniesz mistrzem równowagi
mega twister – wesoła wakacyjna muzyka, luz, dobry humor i taneczne show na ogromnej plansz

  • Campowy blok ogólny
    (Poza zajęciami tematycznymi też można fajnie spędzić czas! Blok ten obejmuje wspólne zajęcia, ogólne dla całej kolonii. Są to m.in. aktywności fizyczne, zajęcia plastyczne, konkursy, gry i zabawy zespołowe, dyskoteki i ogniska, tak aby zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych, którzy na co dzień realizują zajęcia w różnych podgrupach. Ilość zajęć dla poszczególnych programów realizowana będzie w zależności od czasu, możliwości, warunków atmosferycznych oraz chęci uczestników.)

 

kąpiele morskie i plażowanie pod opieką ratownika
teleturnieje: Mam talent, Voice of Poland, X-factor i wiele innych
dyskoteki i zabawy taneczne
ośrodkowa gra terenowa
z szyframi i zagadkami prawidłowo rozwiązane zadania doprowadzą całą grupę do celu. Zabawa pozwala poznać cały teren ośrodka oraz najbliższą okolicę
gry planszowe
karaoke
letnie kino
filmowe na wielkim ekranie z najlepszymi filmowymi hitami dla dzieci i młodzieży
ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek – ciepłe i niezapomniane chwile przy wielkim ogniu to odpowiedni czas na podsumowanie dnia pełnego wrażeń! Zabawy przy ognisku, które zintegrują grupę i rozbawią wszystkich uczestników.
aktywne plażowanie – plażowe zawody budowniczych z nagrodami, gry w ringo, siatkówkę plażową, ćwiczenia sprawnościowe na plaży
elementy terenoznawstwa i orienteeringu – nauczymy się czytania mapy i jej zorientowania w terenie, wyznaczać azymut i dowiemy się dlaczego gdy kilka kompasów położymy obok siebie, każdy wskazuje inny kierunek? Nigdy nie wiemy przecież kiedy zginie sygnał GPSu lub rozładuje się nam bateria w telefonie. Na zakończenie stworzymy dwie drużyny, każda przygotuje mapę i spróbuje dotrzeć do wyznaczonego celu
piesza wycieczka nad Jezioro Resko i do Portu w Dźwirzynie
capture the flag – jedna z najpopularniejszych gier harcerskich. W grze biorą udział 2 zespoły, każdy ma swoją flagę. Wygrywa ta drużyna, która zdobędzie flagę przeciwnika
baloniada – balonowa bitwa wodna
Dźwirzyno World Cup 2018 – piłkarskie rozgrywki drużynowe BUT Kadra vs Koloniści
12 prac Asterixa – integracja poprzez rywalizację i współpracę w drużynach. Będziemy m.in. współzawodniczyć w takich konkurencjach jak: wyścigi w workach, przeciąganie liny, rzut w dal, rozpalanie ognia bez użycia zapałek,zapisywanie i nadawanie komunikatu bez użycia słów, „niewidomy” malarz, wyścig w foli – uczestnicy skierowani w różnych kierunkach zostają spięci folią, a ich zadaniem jest dotrzeć do celu, bicie piany tradycyjną trzepaczką na czas, oraz wiele innych zabawnych konkurencji przygotowanych przez waszych wychowawców

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy Solaris położony jest na ponad 4-hektarowym, ogrodzonym, ukrytym wśród sosnowego lasu terenie, na skraju malowniczej wydmy i w bezpośrednim sąsiedztwie „dźwirzyńskiej patelni” czyli plaży schowanej za pasmem zieleni gdzie korzystanie ze słonecznych kąpieli możliwe jest nawet przy wietrznej pogodzie.
Zakwaterowani będziemy w studiach 2 pokojowych (pokoje 3 i 4 osobowe) z pełną łazienką. Pokoje wyposażone w tapczaniki, stolik, krzesła, szafę (każdy pokój z balkonem).
Infrastruktura ośrodka wśród nadmorskiej przyrodyidealna nawypoczynek dzieci i młodzieży: stołówka, sala dyskotekowa z nagłośnieniem i oświetleniem, bilardowa, pingpongowa, świetlica, sala TV, sala taneczna z lustrami (8x12m). Na terenie obiektu są boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę, do kosza, miejsce na ognisko. Dodatkowo kilka razy podczas pobytu korzystać będziemy z profesjonalnych boisk w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji.

Wyżywienie

3 posiłki dziennie + podwieczorek: śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant.

Fakultety

Park linowy – dla tych co lubią wyzwania przy zachowaniu 100 % bezpieczeństwa. Pełen emocji wypoczynek i gwarancja adrenaliny na różnorodnych trasach dostosowanych do możliwości uczestników w Parku Linowym Kołobrzeg (zajęcia pod opieką instruktora, konieczna pisemna zgoda rodziców).
Cena 35 PLN

Tropical islands – przeżyj niezwykłą przygodę w największej w Europie tropikalnej krainie. Jedyne takie miejsce oferujące słońce, plażę i niesamowitą zabawę korzystając z licznych zjeżdżalni, wodospadów, grot skalnych, morskich prądów, rwących rzek i wielu innych fascynujących atrakcji. Temperatura wody ma tutaj ok. 28-30 stopni, a wilgotność powietrza na wyspie wynosi 40-60%. Tutaj lato panuje przez cały rok! (wstęp dodatkowo płatny, ok. 29 Euro/os) (pobyt na miejscu ok. 6 godzin)
Cena 170 PLN

Legoland– zapraszamy do jedynego takiego parku w Skandynawii (Dania) zbudowanego z KLOCKÓW LEGO.  9 krain tematycznych m.in Adventure Land, Lego City , Knights Kingtom. Oceanarium, kino 4 D, świat robotów Bionicle z symulatorami ruchu oraz Star Wars – kraina dla wielbicieli sagi Gwiezdnych Wojen, gdzie bohaterowie poruszają się i odgrywają filmowe scenki! (wstęp dodatkowo płatny, ok. 40 Euro/os) (pobyt na miejscu ok. 8 godzin)
Cena 220 PLN

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 06.07.2018 - 16.07.2018
  • 17.07.2018 - 27.07.2018

CENA: 1669 zł

Cena zawiera
zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena nie zawiera
dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych.

Dojazdy

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

W czasie trwania przejazdów autokarów uruchamiamy Telefon Alarmowy HELP LINE czynny poza godzinami pracy biura. Nr tel. +48 664 097 679.

Białystok 180 PLN
Bydgoszcz 120 PLN
Częstochowa 180 PLN
Gniezno 140 PLN
Katowice 180 PLN
Kraków 180 PLN
Leszno 140 PLN
Lublin 180 PLN
Łomża 180 PLN
Łódź 150 PLN
Ostrołęka 160 PLN
Płock 150 PLN
Poznań 140 PLN
Puławy 180 PLN
Radom 160 PLN
Toruń 120 PLN
Warszawa 150 PLN
Włocławek 140 PLN
Wrocław 160 PLN

Informacje dla rodziców

Proponowane minimalne kieszonkowe – ok. 150 PLN+imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z aktywnych imprez fakultatywnych.
Koniecznie trzeba zabrać: kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem z  filtrem UV, strój kąpielowy, klapki, ręcznik kąpielowy. Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty (dot. wycieczki programowej do Heide Parku w Niemczech i zagranicznych wycieczek fakultatywnych)

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Monika Śmietana

Witam syn jest bardzo zadowolony z pobytu w Jastrzębie  Górze.  My również dziękujemy za świetnie ...

Alina Potocka

Dzień dobry. Gorąco dziękuję za zorganizowanie pobytu dzieci na zielonej szkole w Kotlinie Kłodzkiej. Ja, ...

Mayra Wróblewska

Dziękujemy za super ferie-Kuba bardzo zadowolony !

Agnieszka Miśków

Witam, Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę na obozie. Blanka wróciła bardzo zadowolona i ma bardzo ...

Artur Judkowiak

Witam Dziecko jest bardzo zadowolone. Zamierza w przyszłym roku również wziąć udział. Dziękuję za udany ...

Anna Marcoń

Witam! Nasza córka Natalia  jest zadowolona z pobytu w Czaplinku. Choć pierwsze dni były dla ...