PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 380

WCZASY TENISOWE W KOŁOBRZEGU NAD BAŁTYKIEM

6-12 lat


Na wszystkich wyjazdach organizowanych przez Biuro szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Do wspólnych treningów, zapraszamy każdego, niezależnie od wieku oraz poziomu zaawansowania. Dla każdego uczestnika wczasów przewidziane są 2 godziny treningów tenisa dziennie, w niewielkich grupach maksymalnie 4-osobowych (osoby dorosłe) oraz 5-osobowych (dzieci). Istnieje również możliwość rezygnacji z zajęć grupowych i odbycia szkolenia indywidualnego. Zajęcia prowadzone będą przez grupę doświadczonych i starannie wyselekcjonowanych trenerów z uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego.

Program

Szkolenie prowadzone będzie na wszystkich poziomach zaawansowania, oddzielnie dla dzieci i dorosłych, w starannie dopasowanych grupach pod względem poziomu zaawansowania:

 • Szkolenie dla osób początkujących

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak ważne są pierwsze kroki stawiane na korcie. Początkującym adeptom tenisa, proponujemy nowoczesny program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Poprzez wdrożenie programu Play & Stay początkujący gracze bardzo szybko opanują podstawy tenisa w wystarczającym stopniu aby po wyjeździe czerpać radość z gry na korcie. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu (rakiety juniorskie, miękkie piłki – komplet sprzętu zapewniamy bezpłatnie) oraz dostosowaniu długości kortu do umiejętności gry, uczestnicy szkolenia nie nabiorą złych nawyków w początkowej fazie nauki – co więcej ich postępy w grze będą kilkukrotnie szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania.

 • Szkolenie dla średnio zaawansowanych oraz zaawansowanych

Treningi prowadzone będą w sposób dynamiczny, różnorodny, w oparciu o system szkoleniowy, zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi ITF. Bardzo istotnym elementem treningów będzie doskonalenie techniki uderzeń. Wykwalifikowani trenerzy udzielą licznych wskazówek oraz skorygują niedociągnięcia techniczne uczestników, co przyczyni się do poprawy regularności i siły ich uderzeń. Nie zabraknie również ciekawych ćwiczeń, gry na punkty, a także emocjonujących wymian z trenerem. Doświadczeni szkoleniowcy doradzą najlepsze rozwiązania, a także zwrócą uwagę na kluczowe elementy taktyczne, co pozwoli każdemu poczynić wyraźne postępy w grze. Zajęcia będą przebiegać w przyjaznej, sportowej atmosferze, zgodnie z preferencjami uczestników – tak, aby każdy zawodnik mógł czerpać jak największa radość z gry!

 • Dodatkowe możliwości tenisowe

Turnieje tenisowe to wspaniała okazja, aby w formie rywalizacji na korcie, sprawdzić swoje umiejętności. Podczas gry najważniejsza jednak będzie świetna zabawa, niezapomniane wrażenia i sportowa atmosfera.

Warsztaty tenisowe, prowadzone przez trenerów Tenis Travel w ramach programu wieczornego, będą idealnym uzupełnieniem treningów. Zajęcia będą realizowane również na wypadek opadów, co zapewni ciągłość szkolenia. Deszcz nie będzie stanowił żadnej przeszkody w realizacji programu!

Cardio Tenis jest nowym sposobem aktywnego spędzenia czasu na korcie tenisowym. Łączy w sobie dwie bardzo popularne dyscypliny sportów: tenis i fitness. W zajęciach mogą brać w udział wszystkie chętne osoby, niezależnie od poziomu zaawansowania. Celem zajęć jest poprawa kondycji, spalanie zbędnych kalorii, a przede wszystkim świetna zabawa – umiejętności tenisowe mają drugoplanowe znaczenie.

Dodatkowe, indywidualne treningi tenisa – osobom, dla których dwa treningi dziennie to za mało, proponujemy skorzystanie z dodatkowego pakietu treningowego, który obejmuje 5 godzin szkolenia indywidualnego lub w dwie osoby (1 godzina treningu dziennie o wybranej godzinie) lub rezerwacji pojedynczych treningów tenisa w zależności od dostępności kortów.

Sparingi i gry wolne z innymi uczestnikami wczasów to z pewnością doskonałe uzupełnienie szkolenia tenisowego i możliwość wykorzystania zdobytych umiejętności podczas treningów.

Program animacyjny dla dorosłych

Poza treningami tenisowymi, wczasowicze będą mogli wziąć udział w licznych zajęciach sportowych i rekreacyjnych w ciągu dnia, a także w wieczornym programie animacyjnym. Aktywnym proponujemy rozgrywki siatkówki plażowej bądź skorzystanie ze sprzętu wodnego – kajaków, łodzi lub rowerów wodnych. Osobom szukającym relaksu polecamy wypoczynek na plaży lub skorzystanie z oferty AnderSpa – kryty basen, Świat Mazurskich Saun i zabiegi pielęgnacyjne z pewnością pomogą Państwu zrelaksować się po aktywnym dniu. Ponadto wszystkich wczasowiczów zachęcimy do udziału w warsztatach tenisowych, prowadzonych przez trenerów, a także do aktywnego uczestnictwa w pozostałych animacjach organizowanych przez Hotel Anders, wśród nich m.in. rejs statkiem, zajęcia jogi czy nordic walkingu.

Emocjonujący wieczór hazardu Casino Night, wspólne śpiewanie podczas wieczoru karaoke czy turniej kręgli, to tylko początek bogatego programu animacyjnego. Muzyczną rozrywkę zapewnią koncerty i dyskoteki w hotelowym klubie.

Dodatkowo wczasowicze mogą aktywnie spędzić czas korzystając z atrakcji pobliskich miejscowości. Jazda konna, rozgrywki na polu golfowym oraz zwiedzanie ciekawych zabytków z czasów Państwa Krzyżackiego sprawią, że każdy dzień będzie dla Państwa wyjątkowy.

Program dla dzieci „Razem, ale osobno”

Ideą programu „Razem, ale osobno” jest spędzenie wspólnych rodzinnych wakacji, a przy tym dających możliwość realizowania aktywnego programu pobytu każdemu z członków rodziny. Rodzice mają możliwość dołączenia swoich pociech do kameralnego obozu przeznaczonego dla dzieci wczasowiczów (powyżej 3 lat), podczas którego realizowany będzie bogaty program sportowo – rekreacyjny, a także wieczorny program animacyjny. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry

Podczas, gdy dziecko będzie aktywnie i miło spędzać czas z rówieśnikami, rodzice będą mieli możliwość szlifowania formy tenisowej, a także spokojnego wypoczynku. Oczywiście program ten jest fakultatywny, a zarazem elastyczny – w każdej chwili można wziąć dziecko pod swoją opiekę i spędzić czas w rodzinnym gronie.

W programie proponujemy m.in.: gry i zabawy zespołowe, badmintona, tenisa stołowego, darts. W upalne dni nie zabraknie również kąpieli w jeziorze, oczywiście pod opieką ratownika oraz gier i zabaw organizowanych na plaży. Każdego dnia będziemy również brać udział w programie animacyjnym oferowanym przez Hotel Anders: zabawy integracyjne, zajęcia plastyczne, wycieczki piesze, rejsy po jeziorze.

Po aktywnie spędzonym dniu, nasi podopieczni wezmą udział w programie wieczornym m.in.: konkursy plastyczne, zabawy integracyjne, kultowe gry planszowe. Ponadto dzieci zaprosimy na projekcje wyselekcjonowanych filmów, a także do udziału w pełnych emocji „Wieczorach Gracza”, gdzie każdy uczestnik podczas gry na konsoli Xbox kinect będzie mógł wcielić się w postać swojego tenisowego idola.

W celu wskrzeszenia ducha sportowej rywalizacji odbędą się liczne zawody i turnieje, m.in.: turniej tenisa ziemnego, wirtualne rozgrywki Xbox kinect oraz zawody sportowe. Dla zwycięzców przygotowaliśmy okazałe medale, a dla wszystkich uczestników pamiątkowe dyplomy i upominki. Na zakończenie wczasów tenisowych wszyscy wezmą również udział w losowaniu wartościowych nagród!

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy Olymp II jest nowoczesnym obiektem o wysokim standardzie położonym zaledwie 200 m od morza, przy nadmorskiej promenadzie nagrodzony w 2011 w konkursie Best Hotel Awards. Oprócz znakomitej lokalizacji hotel oferuje swoim gościom mnóstwo atrakcji takich jak: basen, sauna fińska i parowa, sala fitness, kręgielnia, bilard oraz kawiarnia serwującą aromatyczną kawę i nie tylko… Dużym atutem hotelu jest nowoczesny kompleks SPA – profesjonalne gabinety z bogatą ofertą zabiegów. W sąsiedztwie hotelu, przy nadmorskiej promenadzie, w parku nadmorskim z widokiem na morze, znajduje się nowoczesny kompleks tenisowy. Nowo wybudowane 6 profesjonalnych kortów tenisowych o nawierzchni ceglanej (wszystkie korty z oświetleniem). Do dyspozycji klietnów Tenis Travel podczas każdego z turnusów przygotowano 4 korty o nawierzchni ceglanej. W przerwie między treningami mogą Państwo zregenerować siły przy szklance orzeźwiającego napoju w eleganckim domku klubowym znajdującym się na terenie kortów. Świetne położenie obiektów nad samym morzem sprawia, że jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku dla osób dorosłych i rodzin z dziećmi.Zobacz

Pokoje i gastronomia

Do dyspozycji gości pokoje 1, 2, 3-osobowe o wysokim standardzie z łazienkami i balkonem. Wszystkie wyposażone są w TV, telefon oraz lodówkę. Wczasowiczom serwowane będą 2 posiłki dziennie: śniadanie oraz obiadokolacja w formie bufetu szwedzkiego w restauracji hotelowej. Na popołudniową kawę zapraszamy Państwa do hotelowej Kawiarni. Liczne restauracje i kawiarenki przy kołobrzeskiej promenadzie otwarte do późnych godzin nocnych z całą pewnością dostarczą Państwu wiele przyjemności.

Fakultety

Dopłaty do ceny podstawowej (dla chętnych)

 • Pakiet tenisowy – trening indywidualny (5 h treningu / turnus) – 335 zł
 • Pakiet tenisowy – trening w dwie osoby (5 h treningu / turnus) – 206 zł za osobę / turnus
 • Trening indywidualny – 67 zł/h
 • Trening w dwie osoby – 49 zł za osobę/h
 • Wynajęcie kortu tenisowego – 30 zł/h
 • Parking – 54 zł/turnus

Terminy i ceny

TERMINY:
 • 22.07.2018 - 28.07.2018
 • 29.07.2018 - 04.08.2018
 • 05.08.2018 - 11.08.2018

CENA: 2286 zł

Powyższa cena dotyczy pobytu osoby dorosłej (z pakietem tenisowym oraz zakwaterowaniem w pokoju 2 osobowym)

Ceny 7-dniowego turnusu

Osoba dorosła

 • Pobyt z tenisem, zakw. w pokoju 2 os. – 2286 zł
 • Pobyt bez tenisa, zakw w pokoju 2 os. – 2136 zł
 • Pobyt z indywidualnym szkoleniem tenisa (1 h dziennie treningu indywidualnego z trenerem – 5 h podczas turnusu) – 2721 zł
 • Dopłata do pokoju 1-osobowego – + 270 zł / turnus

Dziecko (do lat 10)

 • do lat 3 nie korzystające ze świadczeń – bezpłatnie
 • Pobyt z tenisem (dziecko korzystające z dostawki) – 1696 zł
 • Pobyt z tenisem (dziecko jako 2 osoba w pokoju) – 2076 zł
Cena zawiera
Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie 2 x dziennie, szkolenie tenisowe w wybranym wariancie, zajęcia Cardio Tenis, udział w warsztatach tenisowych, realizację programu animacyjnego oraz programu „Razem, ale osobno”, udział w turniejach, korzystanie z atrakcji hotelu (m.in.: basen, jacuzzi, sauna fińska i parowa, siłownia, salki zabaw dla dzieci), 15% zniżki na usługi SPA i kręgle, szlafroki, ubezpieczenie NNW, VAT. Zapewniamy sprzęt sportowy (także rakiety tenisowe) i rekreacyjny.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety

Opinie naszych klientów

Anna Nowak

Super kolonia, dziękuję!

Dorota i Sławomir Matyjaszczyk

Dzień dobry, Chcieliśmy serdecznie podziękować za super organizacje i bardzo czujną opiekę( szczególnie pani Roksanie) ...

Katarzyna Rekiel

Syn wrócił z obozu piłkarskiego w Czaplinku bardzo zadowolony. Usłyszałam od niego, że w skali ...

Rodzice Filipa

Chciałam podziękować za wspaniały czas jaki mój syn Filip spędził na obozie w Bukowinie. Był ...

Alina Potocka

Dzień dobry. Gorąco dziękuję za zorganizowanie pobytu dzieci na zielonej szkole w Kotlinie Kłodzkiej. Ja, ...

Agnieszka Sławuta

Szanowni Państwo, Dziecko jest bardzo zadowolone z pobytu na obozie. Deklaruje chęć wzięcia udziału w ...