PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 247

OBÓZ MIŁOŚNIKÓW ZWIERZĄT


Fakultety

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe realizowane za dopłatą. Realizacja zajęć uzależniona od ilości zapisanych osób.

 • Aquapark Reda z prawdziwymi rekinami  120 zł
  Nowo wybudowany, największy i najnowocześniejszy kryty park wodny w Polsce. Na ponad 7 tysiącach metrów kwadratowych znajduje się mnóstwo atrakcji dla odwiedzających. Basen zamkowy, zatoka pirata, pontonowa zjeżdżalnia rodzinna, rzeczna ekspedycja (ponad 300 metrów spływu) zjeżdżalnia z rekinami, 3 zjeżdżalnie rurowe (w tym 2 pontonowe), basen ze sztuczną falą oraz wulkan. Uczestnicy spędzą tu na zabawie 2 godziny.
 • Zamek krzyżacki w Malborku  80 zł
  Razem z przewodnikiem przejdziemy się szlakiem tajemnic Zamku Malbork, rozwiążemy zagadki i zadania i odkryjemy sekrety krzyżackie. Czujnie notujcie litery hasła, abyśmy mogli wspólnie odczytać je w spowitych ciemnością zamkowych piwnicach. Bądźcie czujni, kiedy pojawi się błazen Slach, jego psikusy i żarty mogą pokrzyżować Wam plany. Wycieczka autokarowa – atrakcyjne, fabularne zwiedzanie zamku z przewodnikiem.
 • Centrum Eksperyment w Gdyni  100 zł
  Wybierzemy się do jednego z pierwszych centrów nauki w Polsce. To wielka doświadczalna pracownia, gdzie na własną rękę będziemy mogli przeprowadzić eksperymenty. Stanowiska są zaprojektowane w sposób interaktywny, co zachęca do samodzielnych badań zjawisk z różnych dziedzin nauki. Wystawa główna podzielona jest na 4 strefy tematyczne:
  – Hydroświat – to tajemnice wodnego świata, będziecie budować tamy, zapory i chlapać się do woli.
  – Drzewo Życia – przyroda wokół nas. Podpatrzymy z bliska zachowania zwierząt, a nawet zobaczymy świat ich oczami. Poczujecie na własnej skórze trzęsienie ziemi!
  – Niewidoczne siły – zagadki dotyczące ciśnienia, magnetyzmu czy fal dźwiękowych.
  – Akcja-Człowiek – wyprawa w głąb ludzkiego ciała. Przeprowadzimy wirtualną operację i przekonamy się, jak będziemy wyglądać w wieku 80 lat!
  Całodzienna wycieczka autokarowa.
 • Galeria najlepszych zdjęć – 29,90 zł
 • Przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety