PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 222

SURVIVALOWA FRAJDA – DLA DZIECI

8-16 lat


Rabka Zdrój- Uzdrowisko położone w Beskidach Zachodnich, u podnóża Gorców, na wysokości około 500 – 560 m n.p.m. Największym skarbem tej miejscowości jest klimat – jednocześnie łagodny i bodźcowy oraz liczne źródła leczniczych solanek, które czynią Rabkę doskonałym uzdrowiskiem, w którym zabiegi medyczne uzupełniane są leczeniem klimatycznym.

Program

Walczymy z grawitacją!

Zabawy linowe – Czeka na nas szereg zabaw linowych. Spróbujemy wspinaczki na sztucznej ściance, podczas wdrapywania się na kontenerową wieżę wyłonimy najlepszego budowniczego kolonii, a tyrolka i zjazd na linie ponad rzeką Rabą dostarczą nam zapierające dech w piersiach emocje.

Paintball – Spróbujemy jak najlepiej zakamuflować drużynę by być niewidocznym na froncie. Stworzymy poligon i w pocie czoła (ale na wesoło) będziemy przygotowywać się do walki z wrogiem: pokonamy paintballowy tor przeszkód (slalom, czołganie, konkurencje sprawnościowo-zwinnościowe, strzelanie do celu stałego i ruchomego). Ponadto zapoznamy się z techniką i taktyką strzelania dynamicznego oraz statycznego, a pokonanie specjalnie przygotowanego toru pomorze wyłonić króla strzelców.

Integracyjnie i drużynowo – Aby nasze drużyny mogły się scalić oraz poznać swoje mocne i słabe strony czeka na nas szereg zabaw, podczas których zostanie wystawiona na próbę nasza pomysłowość, spryt oraz sprawność fizyczna. Wśród zabaw m.in: uparta rura, inżynier, wyścigi na skrzynkach, wyścigi na wieloosobowych nartach.

Nocna wyprawa z latarkami– Podążając wyznaczonymi tropami niedźwiedzia, dotrzemy do zaginionego skarbu w środku ciemnego lasu. Każdy z uczestników wyprawy będzie mógł się wykazać podczas samodzielnego prowadzenia grupy do wyznaczonego celu, prawdziwa próba odwagi!

Co zrobisz gdy zgubisz się w puszczy?

Indiańska wioska – Czeka nas budowa szałasu, indiańskiego tipi, przygotowanie ogniska, które zapłonie od jednej zapałki, własnoręczne przygotowanie indiańskich naszyjników. Każdy otrzyma indiańskie imię przynależące do plemienia. Przebierzemy się w barwne indiańskie stroje, opaski z piórami i pióropusze… a na koniec zrobimy zdjęcie w objęciach wodza! Podczas indiańskiego dnia weźmiemy udział w konkursie strzelania z łuków, wykonanych przez plemiennych myśliwych (z pomocą instruktorów), konkursie na najbardziej wytrzymały, funkcjonalny i szczelny schron. Na koniec sprawdzimy które plemię rozpali ognisko od jednej zapałki?

Wyprawa młodych ekologów – W programie czeka na nas przeprawa górskim potokiem po specjalnie przygotowanych ścieżkach edukacyjno-przygodowych, w drodze do pokonania drewniane mosty, drabinki, na trasie Eko-tablice informacyjne, barierki, rozwieszone liny; nauka rozpoznawania tropów zwierząt, gatunków drzew i roślin, jak przewidywać pogodę, odczytywać zachowania zwierząt, wyczuwać zagrożenie w lesie, stanowiska z zadaniami – sposoby filtrowania wody, zasady zdobywania pożywienia, omówimy podstawy survivalu w różnych warunkach.

Off-road 4×4 – Weźmiemy udział w ekscytującej jeździe samochodami terenowymi w ciężkim terenie – błoto, strome podjazdy, zapierające dech w piersiach zjazdy, to tylko przedsmak wielkiej przygody!

Wyprawa na Luboń Wielki  ( 1022 m n.p.m.) – Czeka na nas wspinaczka po skałkach naturalnych, podczas której posłuchamy historii i legend dotyczących góry, wejdziemy na szczyt (schronisko PTTK), skąd rozciąga się panorama Beskidu Wyspowego i Gorców, omówimy techniki i zasady bezpieczeństwa podczas rozpalania ogniska. Będziemy też mieli czas na gry i zabawy terenowe, konkurs wiedzy z poznanych zagadnień (pierwsza pomoc, orientacja w terenie, krajoznawstwo, posługiwanie się mapą i kompasem, itp.)

Jazda na Quadach – Wraz z instruktorem wybierzemy się na ekstremalną przejażdżkę quadem w trudny teren, gdzie będą czekały na nas różne przeszkody do pokonania m.in strome zbocza, przejazd przez rzekę, balans na krawędziach wąwozu Potoku Królewskiego!

Na zakończenie ognisko z pieczeniem kiełbasek w górskim szałasie! Po zakończeniu zajęć z programu każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom.

Dodatkowe atrakcje – dyskoteki,gry i zabawy ruchowe na powietrzu, chrzest i śluby kolonijne, randka w ciemno, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, konkursy z nagrodami i upominkami i inne.

Wycieczki:

 • Nocleg w Bacówce w środku lasu!

Udamy się do bacówki, znajdującej się w środku dzikiego lasu. Poznamy tajniki budowy i funkcji bacówek w górach. Przygotujemy regionalne potrawy m.in. bryjkę, hałuski, oscypki z ogniska, moskole; spędzimy wspólny wieczór i wszyscy razem zaśniemy w prawdziwej pasterskiej chacie. Rano udamy się na leśny spacer w poszukiwaniu drogi do domu.

 • Podwodny świat – Terma Bania

Karuzele wodne, armatki i kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, rwąca rzeka, kręta Anakonda, zjeżdżalnia pontonowa oraz superszybka zjeżdżalnia Turbo. Brzmi nieźle, prawda? Te i inne atrakcje dostępne będą dla nas przez 3 godziny w nowoczesnym aquaparku Terma Bania.

 • Całodzienna wizyta w Rabkolandzie – dostęp do atrakcji no limit!

Zwiedzimy największy w Małopolsce Park Rozrywki. Będziemy się bawić m.in. w Disco Boat, w Pałacu Wampirów, Retro Car  i innych.

 • Inne wycieczki piesze:

W zależności od kondycji uczestników zaproponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze: Rabka – Bania (617 m.n.p.m.), Rabka – Maciejowa (852 m.n.p.m.) i inne

 

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

„Willa Promienna” usytuowana jest w znacznej odległości od ulicy, dzięki czemu panuje tu spokój i cisza, a także nie ma zagrożenia dla bawiących się dzieci. Pokoje 2, 3, 4 – osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Cała willa do dyspozycji dzieci. Zdjęcia obiektu: Zobacz

Do dyspozycji uczestników

duży plac zabaw z szałasem, boisko, miejsce na ognisko i grilla, świetlica i sala TV, sala dyskotekowa, ping-pong, sprzęt sportowy, materiały plastyczne, ścianka wspinaczkowa

Wyżywienie – 4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną

Fakultety

Energylandia– NAJWIĘKSZY PARK ROZRYWKOWY W POLSCE (89 zł, płatne na miejscu)

Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji.  To właśnie tam czeka na nas:

 • ROLLER COASTER F1 – jeden z najszybszych Rollercoasterów w Europie Środkowo-Wchodniej
 • TSUNAMI DROPPER
 • APOCALIPTO
 • SPACE BOOSTER – ARMAGEDON
 • A także  karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.

Terminy i ceny

TERMINY:
 • 01.07.2018 - 14.07.2018- brak miejsc
 • 13.07.2018 - 26.07.2018
 • 25.07.2018 - 07.08.2018
 • 06.08.2018 - 19.08.2018

CENA: 1549 zł

Cena zawiera

zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, instruktora jazdy konnej, przewodnika, program obozu konnego wg wybranego pakietu, wstępy, ubezpieczenie NNW (podwyższone o jazdę konną), podatek VAT.

Cena nie zawiera

transportu

Dojazdy

Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka dzień później, powrót dzień wcześniej

Transport

PKP na trasie Gdynia – Chabówka – Gdynia (miejsca rezerwowane, siedzące) oraz transfer autokarowy do i z miejsca zakwaterowania. Wyjazd z Gdyni w godzinach wieczornych, powrót do Gdyni w godzinach porannych.

UWAGA! Możliwość wsiadania na trasie pociągu.

Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

*w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

Gdynia/Gdańsk +140 zł

Tczew +140 zł

Bydgoszcz +120 zł,

Toruń +120 zł,

Łódź +110 zł, Warszawa +110 zł (antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach)

Kraków +70 zł

Lębork +200 zł (możliwość zorganizowania antenki samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 uczestnikach)

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Tadeusz Grużewski

Witam, Ada była zachwycona . To był jej pierwszy samodzielny wyjazd .Z tego co mi ...

Agnieszka Sufranek

Obozy z Kogisem to najlepsze co mnie mogło spotkać. Z ludźmi, których się tam poznaje ...

Mayra Wróblewska

Dziękujemy za super ferie-Kuba bardzo zadowolony !

Agnieszka Miśków

Witam, Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę na obozie. Blanka wróciła bardzo zadowolona i ma bardzo ...

Agnieszka Sławuta

Szanowni Państwo, Dziecko jest bardzo zadowolone z pobytu na obozie. Deklaruje chęć wzięcia udziału w ...

Ewa Złotkowska

Dziękuję ślicznie za wspaniały obóz Maciek jeszcze nigdy z żadnego obozu nie wrócił tak zadowolony. ...