PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 285

OBÓZ PAINTBALLOWO-QUADOWY

10-14 lat


Paintball i quady to nieustający hit  młodzieżowych imprez! Dostarczymy wam mocnych wrażeń [Symbol] Sprawdzicie na własnej skórze, jak rośnie wasz poziom adrenaliny! Przekonacie się, że każda gra i każda jazda to nowa przygoda, a zmienność scenariuszy i strategii gier spowoduje, że na nudę nie ma szans! Zobaczymy, czy uda się Wam wykazać umiejętnościami prawdziwego stratega i rajdowca! 

Podczas paintball’a zabezpieczają Was maski i stroje moro, a na quad`ach jeździmy w kaskach. Każdą drużyną na polu walki i każdym poskramiaczem czterech kółek opiekują się instruktorzy odpowiedzialni za sędziowanie, bezpieczeństwo, a także obsługę techniczną sprzętu. 

Program

Zajęcia paintball’owo-quad’owe

Nowość!! Gamehouse – specjalnie zaaranżowana przestrzeń umożliwiająca prowadzenie taktycznych działań paintball’owych: ściany, klatki, okna, barykady. Zrealizujemy tu sceny, jak z najlepszych filmów sensacyjnych: „Odbicie zakładników”, „Czyszczenie pomieszczeń”, „Szturm na obiekt”. To labirynt oferujący niezliczone możliwości uników, ale także inwazji. Tu nie da się schować i przeczekać. Tu każdy może zaskoczyć każdego!

Nowość!! Musztra – sprawne wykonywanie rozkazów to zasadniczy element każdej strategii! Dyscyplina, wysoka sprawność, koordynacja i współpraca to podstawy udanych akcji! Jeden za wszystkich, wszyscy …

Paintball – waszym celem będzie zdobycie flagi po drugiej stronie frontu! Inteligencja, zdolność planowania, prędkość, zwinność to niezbędne atuty prawdziwego stratega tej gry. Od was zależy czy zdobędziecie zaufanie w drużynie, czy można na was liczyć. Może odkryjecie w sobie zdolności przywódcze? Gra prowadzona przez instruktorów – pasjonatów czuwających nad waszym bezpieczeństwem. To gra, która się nie kończy… to gra, która pozostanie w was na zawsze…

Quady – gotowi do działania? Wyposażeni w kaski i odpowiednią wiedzę  startujemy! Pomożemy wam stworzyć zintegrowany team rajdowców gotowy podjąć wyzwanie na każdym torze. Quady wprawdzie posiadają liczniki prędkości, ale dobra (i bezpieczna) zabawa nie zna ograniczeń!

Zajęcia wodno-plażowe

Trampolina wodna i huśtawka wodna – wygodny relaks na wodzie lub kultowe miejsce dla maniaków mokrego.

Tak czy inaczej, każdemu dostarczy niezapomnianych wrażeń!

Kajaki klasyczne – (kajaki dwuosobowe) nieco wskazówek technicznych, porad jak bezpiecznie zachowywać się na wodzie i pozostanie odkrywać nowe, nieprzetarte dotąd szlaki  na nudę i brak uśmiechu nikt nie będzie narzekał.

Nurkowanie abc – czyli maska, płetwy, fajka – sprzęt podstawowy do nurkowania. Dla wielu strefa niedostępna, ale my otworzymy dla was bramy podwodnego świata i pod okiem instruktora wyruszymy w nieznane!

Pływanie – plażowanie – kąpiel – dla jednych czas leniuchowania i opalania, dla innych wodne wariacje, pływanie i aktywny wypoczynek chociażby podczas gier wodnych.

Siatkówka plażowa – nie ma chyba nic fajniejszego podczas wakacji niż piasek, bliskość wody i ekipa sprawdzonych przyjaciół. Do tego trochę słońca, boisko z siatką, piłką i piaskiem w roli głównej. No oczywiście opaleni, sprawni zawodnicy, trochę siatkarskich trików i przepis na doskonałą zabawę gotowy.

Baloniada – uzbrojeni w ręczniki, balony napełnione wodą i dobry humor oddajemy się mokremu szaleństwu  zabierzcie stroje kąpielowe, wodę zapewniamy my!

Zajęcia integracyjne

Gra terenowa – uwaga, ośrodek zmienia się w pole gier i rozgrywek między drużynami sunsportowych obozowiczów. Każdy może zabłysnąć, ale pamiętajcie, że tylko w grupie uda wam się sięgnąć po zwycięstwo. Zadania sprawnościowe, taktyczne, krzyżówki, łamigłówki …

Chusta animacyjna – bawi, integruje, jest kolorowa, odlotowa i na wiele pomysłów gotowa!

Gry xxl – panuje moda na xs 🙂 , ale my przekonamy was, że czasem xxl jest fajniejsze 🙂 : jenga , szachy, warcaby , chińczyk, bierki, twister, no i puzzle sun sport.

Nowość!! Przeprawa linowa – jak bardzo jesteś w stanie zaufać koledze? Odrzuć wątpliwości, poznaj technikę i zmierz się z czasem! Pamiętaj, zadanie zostanie zaliczone, jeżeli po drugiej stronie przepaści 😉 wyląduje duet!

Nowość!! Pokój zagadek – jedyne, co łączy ten pokój z innymi to to, że wyjście jest jedno 😉 kolejna zagadkowa sunsportowa propozycja 😉 nagrody gwarantowane!

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

Cornhole – zespołowa gra na spryt, zwinność i celność. Sprawdźmy jak u was z rzutami do celu . Tylko 21 punktów dzieli was od sukcesu, ale uwaga (!) gra posiada zaskakujące sposoby na nieprzewidziany zwrot akcji.

Podchody – ucieczki, zmyłki, logiczne zagadki łączące w całość mapę ośrodka i dwie drużyny dążące do zdobycia zwycięstwa! Grupa, która okaże się sprytniejsza – wygrywa. Powodzenia!

Badminton – gra dla osób uwielbiających szybkość. Uczy refleksu, spontaniczności i strategicznego myślenia. Jak nie pomyślisz to się nabiegasz 🙂 zobaczmy czego zdobędziesz więcej: kilometrów czy punktów 🙂

Bule – w grze, oprócz zawodników, biorą udział metalowe kule oraz jedna kulka drewniana, zwana pieszczotliwie „świnką”. Towarzystwo dobrych humorów niezbędne!

Tenis stołowy – wciąga, bawi, zapewnia emocje! Jedyny stół, przy którym siedzenie nie jest wskazane 🙂

Krokiet – boisko, drewniany młotek i kula – kto najszybciej przetoczy kulę wg ustalonego schematu? Gra historyczna ale zapewniamy: na pewno nie jest nudna. Co znaczy siła, kiedy liczy się szybkość i precyzja!

Unihokej – budzi wiele emocji zarówno na boisku, jak i na trybunach. Jedno jest pewne: mniejsza piłka wcale nie ułatwia trafienia do bramki 🙂

Piłka siatkowa, koszykówka – boisko, dwa zespoły piłka, a właściwie różne piłki 🙂 oczywiście instruktorzy i tutaj nie zwiodą i chętnie z wami zagrają!

Batut – dostępny w wielu miejscach naszego ośrodka, uwielbiany i oblegany 🙂 dla najwyżej skaczących, tak na wszelki wypadek: spadochron 🙂

Gibon – zapraszamy na dosyć gibką linę zwaną gibonem 🙂 . Wygrywa te, któremu równowaga na to pozwoli!

Mega zbijak – fascynująca rywalizacja obozowiczów na gibkość, spryt i poczucie humoru 🙂 tradycyjny zbijak w megawydaniu. Dla podkręcenia klimatu kadra stanie po drugiej stronie boiska 🙂

Qoolturka – atmosferę spotkania tworzymy wspólnie. To czas burzy mózgów przy scrabblach, rozgrywek pomiędzy poinformowaną mniejszością i niepoinformowaną większością w towarzyskiej grze mafia, czas żartów i wygłupów, ale jednocześnie czas długich rozmów o życiu, przyjaźni, miłości.

Olimpiada obozowa – dzień olimpijskich zmagań w dyscyplinach indywidualnych oraz drużynowych. Sprawdź swoje siły w takich dziedzinach jak strzelectwo, biegi, kolarstwo, wioślarstwo czy turnieje piłki nożnej! Pokaż na co cię stać, zgarnij nagrodę i wskakuj na podium!

Park kreatywności – zajęcia zmieniające punkt widzenia niejednego obozowicza. Liczy się dokładność, pomysłowość, ale przede wszystkim zespołowość. My zaskoczymy cię zadaniami, a wy nas rozwiązaniami! Uwaga, czas na rozstrzygnięcie zagadek ograniczony!

Księga rekordów – każde osiągniecie jest ważne, ale niektórzy z was posiadają talenty do zadań specjalnych. Sprawdźmy kto ustanowi rekord sunsportowych dyscyplin i stanie na podium. Nasza księga jest otwarta przez cały obóz.

Zajęcia linowe

Huśtawka „tarzan” – sprzęt asekuracyjny i czujne oko instruktora specjalisty pozwolą wam oddać skok życia! To wystarczająco duża dawka adrenaliny, zadowolenia z siebie i dobrych emocji, aby starczyło odwagi na podejmowanie kolejnych wyzwań.

Stacja linowa „fort” – dostarczy wielu emocji zarówno doświadczonym wspinaczom, jak i początkującym alpinistom  wieloelementowe stanowisko linowe o kilku skalach trudności, sprzęt asekuracyjny i doświadczony instruktor pozwolą na przeżycie wyjątkowych doznań.

Zjazd tyrolski – błyskawiczna podróż po stalowej linie nie należy do codzienności, szczególnie kiedy trasa przebiega między drzewami na wysokości kilku metrów instruktor-specjalista i profesjonalny sprzęt alpinistyczny zapewnią bezpieczeństwo.

Skrzynki – kto by się spodziewał, że przydadzą się tutaj umiejętności budowlańca no i znajomość praw fizyki  celem jest zbudowanie jak najwyższej wieży. Przełam wszystkie obawy, zbuduj swój drapacz chmur i pamiętaj, że droga powrotna wiedzie prosto w dół.

Zajęcia edukacyjne

Nowość!! Krzyżówka szczęścia – czyli drużynowe poszukiwanie sunsportowego hasła!

Zajęcia z pierwszej pomocy – sytuacja, w której ktoś będzie potrzebował pierwszej pomocy może się zdarzyć w każdym momencie. Każdy z nas powinien być przygotowany na takie zdarzenie, umieć zachować zimną krew i podjąć właściwe działania. Od nas, od naszych umiejętności może zależeć ludzkie życie. Przeprowadzimy warsztaty udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Udowodnimy, że to wcale nie jest takie trudne, a może uratować człowieka!

Zajęcia rozrywkowe

Nowość!! Koło fortuny – kręcić może każdy, ale nagrodę zdobędą nieliczni! I uwaga: w waszych rękach losy grupy i kadry.

Dyskoteka i karaoke – impreza dla licznego grona fanów muzyki rap, pop, hip-hop i nie tylko. Entuzjaści rocka też znajdą coś dla siebie. Muzę dostosujemy do waszych oczekiwań. Konieczna jest odważna prezentacja skali głosu i umówmy się, że faktyczne umiejętności nie mają tu żadnego znaczenia. Obozowy taniec, proste kroki i radosne choreografie tańczone do najnowszych hitów. To wszystko pod okiem instruktorów tańca, którzy zawsze potrafią pokazać coś nowego i niebanalnego! To jest nasz wspólny czas!

Kino letnie – kino plenerowe to sprawdzona forma rozrywki również na obozie. Wieczorami gromadzi wszystkich obozowiczów. Repertuar filmów dobieramy tak, aby nie tylko zapewniał dobrą zabawę, lecz również inspirował do przemyśleń i wzruszeń.

Kawiarenka – czas na rozmowy w gronie bliskich znajomych, ale i na nawiązanie nowych przyjaźni. Gorąca czekolada lub herbata, coś słodkiego i oczywiście wy budujecie niezapomniany klimat, który na długo pozostaje w pamięci. Wspólne chwile urozmaicają gry, konkursy i żarty.

Ognisko – spotkanie pod gołym niebem, w atmosferze ogniska, wieczoru i lasu. Muzyka pojawiająca się ze strun gitary… niepowtarzalny klimat obozowania i wakacyjnych przeżyć.

Strefa ciszy, relaksu – po dawce wielkich emocji czasami warto po prostu złapać oddech i odpocząć, porozmawiać, powspominać, pomyśleć. Ładujemy baterie na łonie natury, w ciszy, spokoju, z widokiem na las .

Jam session – niepowtarzalny klimat muzyki na żywo , występy zaproszonych gości oraz możliwość wystąpienia na prawdziwej scenie! Wszystkim kochającym muzykę mówimy: zabierzcie instrumenty! Będzie się działo!

The end – czas na obozie mija bardzo szybko i nadchodzi ten ostatni moment – pożegnanie. Koniec wspólnie spędzonych dni, ale początek wspaniałych przyjaźni. Chwilami pojawiająca się łza i mnóstwo śmiechu przy projekcji obozowego życia zatrzymanego w kadrze. Ostatnie spotkanie, wymiana spojrzeń, podpisy i wpisy, wymiana telefonów. To wszystko jest pożegnaniem, ale bywa również początkiem zupełnie nowych zdarzeń

Jeżeli program ulega zmianie to dzieje się to z przyczyn od nas niezależnych (złe warunki atmosferyczne lub niesprzyjające warunki do prowadzenia poszczególnych zajęć itp.). W zamian realizujemy różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne.

Zakwaterowanie

Ośrodek aktywnego wypoczynku sun sport w mrówkach nad jeziorem wilczyńskim.
Piękny, stary las sosnowy, krystaliczne wody jeziora, piaszczysta plaża. Taki urokliwy, dziki i czysty zakątek znajdziecie w Wielkopolsce nad jeziorem Wilczyńskim. Znaleźliśmy go specjalnie dla Was w centrum Polski, na terenie Powidzkiego Parku Krajobrazowego (około 100 km od Kalisza i Poznania, 250 km od Warszawy i 200 km od Wrocławia). Porzućcie przekonanie, że takie uroki oferują tylko mazurskie jeziora. Tutaj mamy strefę ciszy, a więc usłyszycie dźwięki natury, tutaj poczujecie wspaniały klimat wakacji, wypoczynku, słodkiego lenistwa, ale i aktywnego wypoczynku.  

Ośrodek Sun Sport powstał z myślą o dzieciach i młodzieży w wieku 10-14 lat. To specjalnie dla nich budowaliśmy infrastrukturę sportową, przytulne domki, klimatyczną stołówkę. Stworzyliśmy miejsce, w którym chce się zostać dłużej, przestrzeń, w której można się aktywnie bawić, wypocząć, cieszyć przyrodą.  

Na terenie ośrodka dysponujemy:

 • rozbudowaną infrastrukturą sportową:
  • stanowiskami linowymi,  
  • boiskami do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, 
  • laskiem survivalowym, 
  • polem quad’owym, 
  • polem paintball’owym, 
  • sprawnościowym torem przeszkód, 
  • militarnym torem przeszkód  
  • innowacyjną przestrzenią do gier paintball’owych i zajęć taktycznych – GameHouse, 
  • pokojem zagadek  
  • stanowiskami strzelniczymi, 
  • strefą gier i zabaw (ping-pong, cymbergaj, dart)

Terminy i ceny

TERMINY:
 • 24.06.2018 - 02.07.2018 1690 zł
 • 02.07.2018 - 11.07.2018 1790 zł
 • 11.07.2018 - 20.07.2018 1790 zł
 • 20.07.2018 - 29.07.2018 1790 zł
 • 29.07.2018 - 07.08.2018 1790 zł
 • 07.08.2018 - 16.08.2018 1790 zł
 • 16.08.2018 - 24.08.2018 1690 zł
 • 24.08.2018 - 31.08.2018 1490 zł

CENA: 1490 zł

Powyższa cena dotyczy turnusu  24.08.2018-31.08.2018

Cena zawiera
program, wyżywienie 4xdziennie (dzień pierwszy rozpoczyna się obiadokolacją, ostatni kończy śniadaniem, pozostałe dni dzieci otrzymują śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację), kadra, ubezpieczenie NNW na sumę 5 tys. zł. – Warta, pakiet Podróżnik, wariant I, opieka medyczna, zakwaterowanie: 

 • uczestnicy zakwaterowani są w domkach murowanych typu studio (2 pokoje 7 i 3 os.), każdy domek posiada taras oraz dwie łazienki lub w pokojach 4 os. nad stołówką. Każdy pokój posiada łazienkę i balkon . Wybór miejsca zakwaterowania należy do Organizatora.

Cena nie zawiera
transportu

 

Dojazdy

BYDGOSZCZ 160,00
KALISZ 150,00
POZNAŃ 150,00
ŁÓDŹ (STRYKÓW) 180,00
WARSZAWA 180,00
WROCŁAW 180,00
KATOWICE 180,00
SZCZECIN** 200,00
* transport odbywa się tylko i wyłącznie pod warunkiem wyjazdu z danego miasta minimum 10 osób!!

miejsca i godziny wyjazdu będą dostępne w biurze na 3-5 dni przed dniem rozpoczęcia imprezy.

** grupy zbieramy na turnusach 3,4,5.

Informacje dla rodziców

Co zabrać 
standardowe wyposażenie każdego obozowicza (szczegóły w ABC sunsportowego podróżnika), na  zajęcia paintball’owe cienka czapka lub chustka, cienkie rękawiczki, wysokie buty: adidasy lub trapery, cienkie ubranie pod strój paintballowy. Maskę oraz strój paintball’owy zapewnia organizator. Zajęcia quad’owe: adidasy lub trapery, długie spodnie. Kask zapewnia organizator.  

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Lidia Skorza

Dzień dobry, córka wróciła zadowolona jak zawsze .Kadra wspaniała i wszystko na duży plus. Prośba ...

Alina Potocka

Dzień dobry. Gorąco dziękuję za zorganizowanie pobytu dzieci na zielonej szkole w Kotlinie Kłodzkiej. Ja, ...

Ewa Złotkowska

Dziękuję ślicznie za wspaniały obóz Maciek jeszcze nigdy z żadnego obozu nie wrócił tak zadowolony. ...

Joanna Sławuta

Dziękujemy za wspaniałe ferie.

Karolina v Beek

Dzień dobry. W imieniu Alexa i Veroniki informuję, iż obóz w Czaplinku był bardzo udany. ...

Dorota i Sławomir Matyjaszczyk

Dzień dobry, Chcieliśmy serdecznie podziękować za super organizacje i bardzo czujną opiekę( szczególnie pani Roksanie) ...