PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 220

OBÓZ MAŁYCH OPTYMISTÓW NA MAZURACH


Fakultety

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe realizowane za dopłatą. ​Realizacja zajęć uzależniona od ilości zapisanych osób.

  • Paintball – 60 zł
    To niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, a także szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji. Uczestnicy podczas zajęć wyposażeni będą w specjalne ubranie, maski ochronne, markery, kulki z farbą (200 sztuk na Uczestnika). Stoczą walki, które pozwolą im nauczyć się planowania i strategicznego myślenia. Tu trzeba będzie szybko działać, podejmować trudne decyzje, a czasami nauczyć się przegrywać z honorem. Dla dzieci poniżej 13 roku życia zajęcia odbywają na strzelnicy paintballowej. Dzieci od 13 do 19 lat biorą udział w rozgrywce drużynowej.
  • Dodatkowe 100 kulek paintballowych – 30 zł. Poza kulkami zawartymi w programie.
  • Wycieczka do Zoo Safari – 70 zł
    Oto niepowtarzalna okazja, by w samym sercu Mazur poznać bliżej dzikie zwierzęta. Przejażdżka po 100-hektarowym terenie, na którym mieszka ponad 400 fascynujących zwierząt, odbywa się samochodami terenowymi oraz stylizowanymi bryczkami. Podczas wizyty w Zoo Safari spotkamy dziki, daniele, lamę glamę, konie wielkopolskie, osiołki, kozy afrykańskie, alpejskie i mleczne oraz owce wrzosówki, stado jeleni mandżurskich, axis i europejskich, a także muflony i krowy rasy highland i hereford. O życiu i zwyczajach tychże zwierząt opowie nam ich opiekun, znawca i miłośnik. Czas: 1,5 h.
  • Galeria najlepszych zdjęć  – 29,90 zł
  • Przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety