PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

KRAINA MAGII – SZKOŁA CZARODZIEJÓW I CZARODZIEJEK

6-10 lat


Chcecie poznać tajniki magicznych sztuczek i zaklęć? Zapraszamy na nasz obóz nad morzem! To prawdziwa szkoła magii! To lato będzie pełne przygód, czarów i nowych przyjaźni – zapraszamy!

  • Bogaty, ciekawy program, małe grupy
  • Wycieczka do Trójmiasta i Oceanarium
  • Przyjazny ośrodek kolonijny z basenem

 

PROMOCJA  NA DZIEŃ DZIECKA – TERMIN OD 18 SIERPNIA DO 28 SIERPNIA TYLKO 1549 zł. 

Program

Czarodziejska Akademia – poznaj zasady rządzenia światem, naucz się odróżniać dobro od zła i zauważać, gdzie i komu trzeba pomóc. Oto kodeks Czarów! Pasowanie na Czarodziejki i Czarodziei – już niebawem!
Nasze zgredki – z kolorowych mas do lepienia wykonamy małe stworki – nasze magiczne zgredki, które będą nam towarzyszyć, pomagać nam i chronić.
Czarodziejska różdżka – sami wykonamy zaczarowaną różdżkę, służącą tylko do czynienia dobrego!
Czarodziejki i Czarodzieje – warsztaty plastyczne, na których będziemy malować zaczarowany świat – każdy Czarodziej i Czarodziejka wymyśli swój własny!
Trójwymiarowa makieta fantazji – stworzymy nasz fantastyczny zakątek na dnie morza, gdzie tylko Syreny i król Neptun mają wstęp!
Magiczne lekcje – wróżki, czarodzieje i czarodziejki też muszą się uczyć – oto szkoła, w której odbędziecie magiczne lekcje pełne czarów.
Zielarstwo i nasz własny zielnik! – jakie rośliny mogą pomóc w leczeniu, a które niestety zaszkodzić? Poznamy właściwości roślin i ziół leczniczych i zrobimy swój własny zielnik.
Letnie pieczęcie z liści, drewienek, muszelek, kamyków. Sami znajdziemy je na plaży i podczas wycieczek. Powstaną z nich niepowtarzalne prace – pamiątki znad morza.
Co to jest astronomia? Jak obserwować niebo? Jakie znamy gwiazdy i planety?
Wróżby i przepowiednie – skąd się wzięły wróżby? Czy wróżenie to przepowiadanie przyszłości?
Skąd się wzięły znaki zodiaku? – poznamy gwiazdozbiory i niebo. Namalujemy własny znak zodiaku i ozdobimy go gwiezdnym, migocącym pyłem!
Zaklęcia i eliksiry – konkurs na najśmieszniejsze zaklęcie czarodziejskie i najlepszy eliksir czarodziejski!
Ulubione książki i filmy magiczne – czy znacie książki o fantastycznych przygodach, o magicznych stworach i skrzatach, a może o czarodziejkach lub czarodziejach?
Zakładka do książki – wykonamy własny projekt zaczarowanej zakładki, która będzie nam towarzyszyć podczas czytania fantastycznych opowieści! Zajęcia plastyczne z wyklejaniem, wycinaniem i techniką kolażu.
Zaczaruj zośkę – zośki to małe, szmaciane lub skórzane piłeczki do podbijania nogą – wesoła zabawa w towarzystwie lub samemu – koniecznie spróbujcie i poćwiczcie z nami! Czy uda Wam się zaczarować zośkę, by nie spadała na ziemię?
Czarodziejskie zabawy – przeciąganie liny, zabawy z liną, gry w piłkę na terenie obiektu i na plaży, zabawy grupowe, skakanki, mega-piłka plażowa.
Wesołe opowieści na dobranoc – codziennie wieczorem będzie wspólne czytanie ciekawych książek dla dzieci o tematyce magicznych przygód. Dbamy, by książki były pogodne i stosowne do wieku dzieci.

…a ponadto czekają Was:
Wycieczka do Trójmiasta + oceanarium – Stare Miasto, fontanna Neptuna – czas na zakup pamiątek, oceanarium, plaża i port w Gdyni, zwiedzanie statku.
Zwierzakowo, czyli zoo w Jantarze – podczas wycieczki do Jantaru zobaczymy ptaszarnię i świetne ZOO, w którym możecie też przejechać się gokartami, zobaczyć wielbłądy, lamy, kangury i inne zwierzaki.
Park Inwazja Giga Owadów – edukacja, zabawa i sztuka w jednym – zobaczymy ekspozycję żywych owadów, a także gigantyczne figury owadów. Pasjonujące warsztaty z przewodnikiem.
Wioska indiańska – odkryjmy razem świat Indian! Zobaczcie prawdziwe tipi, poznajcie gry i zabawy indiańskie! Kim byli Indianie i jak żyją dzisiaj?
Magiczna plątanina czyli Mega-twister – gigantyczny twister i my, czyli plątanina rąk i nóg – wesołe wrażenia gwarantowane! Kto wygra te szalone rozgrywki?
Czarodzieje na plaży! Plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Kąpiele w morzu są super!
Plaża, plaża! Słodkie lenistwo! Jak najwięcej będziemy korzystać z pięknej plaży, zabaw i gier na piasku.
Pałace z piasku – budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek.
Kolorowa baloniada – ulubiona zabawa obozowiczów! Świetna gra balonami wypełnionymi wodą! Idealna na upalne dni!
Czarodziejskie sprawności – piłeczki na rzepy – oto prawdziwy turniej gry w piłki i tarcze na rzepy – dołączysz do nas? Oto Jantar Rzep-Cup 2018!
Wesoły kącik magicznych gier – w wolnych chwilach i w razie niepogody – zabawy w ośrodku: księżniczkowe gry towarzyskie, gry planszowe, zabawy grupowe. Dużo śmiechu dla każdego gwarantowane.
Czarodziejskie kąpiele w basenie – zabawa i odpoczynek w słońcu na terenie naszego ośrodka. Nie trzeba umieć pływać.
Zabawa przy ognisku z kiełbaskami – spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
Bal Czarodziei – szalona zabawa na dyskotece w naszym ośrodku. Uroczyste rozdanie dyplomów.

Zakwaterowanie

Wygodny, kolonijny ośrodek pod samym lasem dzielącym centrum Jantaru od morza. Dookoła naszych domków są boiska, basen odkryty, plac zabaw, kryta hala sportowa, duże tereny do zabawy i świetlice. Mieszkamy w drewnianych domkach. Pokoje studio 3+3+3 osobowe z łazienkami. W ośrodku jest basen, nowa hala sportowa, wiata grillowa, boiska do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki plażowej, świetlice, sala dyskotekowa i boisko wielofunkcyjne oraz sprzęt sportowy.

Wyżywienie
Jemy 3 razy dziennie plus podwieczorki – śniadania (szwedzki stół), obiady, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu.

Fakultety

Zajęcia dla chętnych, dodatkowo płatne przy zapisie, realizowane po uzbieraniu się grupy minimum 15 osób.

Jazda konna 1 godz. – jednorazowa lekcja jazdy konnej dla początkujących na lonży z instruktorem – cena 50 zł
Barwienie koszulek – warsztaty malowania i barwienia koszulek specjalną techniką wzorniczą. Wasze arcydzieła zabierzecie ze sobą do domu! Cena 45 zł
Park linowy – jeśli nie boisz się wysokości i jesteś żądny przygód, to atrakcja dla Ciebie! Mosty linowe, zjazdy, przejścia wśród drzew – wizyta w parku linowym i przejście dwóch tras wg wieku i wzrostu. Cena 75 zł.

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 05.07.2018 - 15.07.2018 1749 zł
  • 16.07.2018 - 26.07.2018 1749 zł
  • 27.07.2018 - 06.08.2018 1749 zł
  • 07.08.2018 - 17.08.2018 1749 zł
  • 18.08.2018 - 28.08.2018 1549 zł

CENA: 1749 zł

PROMOCJA  NA DZIEŃ DZIECKA – TERMIN OD 18 SIERPNIA DO 28 SIERPNIA TYLKO 1549 zł. 

Cena zawiera
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wstępy do odwiedzanych obiektów, wycieczki, realizację programu, opiekę wychowawców, ratowników, kierownika oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.

Cena nie zawiera
Dojazdu na obóz i fakultetów.

Rabaty
Rabat dla rodzeństwa: minus 30 zł za każde dziecko.
Rabat Stałego Klienta: minus 50 zł przy drugim wyjeździe z KOGIS, minus 100 zł przy trzecim wyjeździe i kolejnych.
Rabaty i promocje nie sumują się.

Dojazdy

Dojazd własny lub dojazd kolonijny z opiekunem, dodatkowo płatny, odbywa się w zależności od miasta pociągiem lub autokarem/busem. Dopłaty za dojazdy (w obie strony):

Opole +220 zł, Wrocław +220 zł, Leszno 220 zł, Poznań 200 zł, Piła 180 zł, Szczecinek 150 zł, Koszalin 100 zł, Kraków 220 zł, Katowice 220 zł, Częstochowa 220 zł, Kielce 220 zł, Rzeszów 220 zł, Lublin 220 zł, Łódź 200 zł, Warszawa 200 zł, Kutno 200 zł, Koło 200 zł, Zielona Góra 200 zł, Gorzów Wielkopolski 200 zł, Szczecin 200 zł, Bydgoszcz 180 zł, Toruń 180 zł, Gdańsk 90 zł.

Informacje dla rodziców

Dopilnujemy Waszych Dzieci, by czuły się dobrze i aby niczego im nie brakowało. Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor wszystkich uczestników. Nasi instruktorzy i wychowawcy są przeszkoleni do pracy z dziećmi, doświadczeni, a praca jest dla nich pasją. Na naszych obozach dzieci nie mają czasu na tęsknotę i nudę! Celem obozu jest przyjemny, wesoły wypoczynek, w przyjacielskiej atmosferze. Równie ważnym celem jest zdybywanie przez dzieci nowych przyjaźni i doświadczeń, aby poczuły się pewnie na wyjazdach i pokochały przygody oraz chętnie wróciły na kolonie! Wszystkim rodzicom podamy też specjalny numer telefonu na czas dojazdów/odjazdów.

Co zabrać
Strój do kąpieli, 2-3 ręczniki, klapki, sandały, wygodne buty sportowe zakryte (2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem, płaszcz od deszczu, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 70-100 zł), latarkę z zapasem baterii, bidon lub butelkę na wodę, mały plecak na wycieczki.

Korzystanie z telefonów
Uczestnicy mogą mieć na obozach telefony komórkowe i dzwonić codziennie do rodziców, jednak poza wyznaczoną porą (zazwyczaj odpoczynek po obiedzie) telefonów nie używamy. Rodzice otrzymają kontakt do kierownika obozu, aby mogli w każdej chwili skontaktować się z kadrą i dzieckiem w ważnych sprawach.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety

Opinie naszych klientów

Hanna N.

Dzien dobry! Chce podziekowac KOGIS.pl za zorganizowanie udanego pobytu na obozie mojego dziecka. Moj syn ...

Przemysław Kasza

Szanowni Państwo Szymon jest bardzo zadowolony z pobytu na obozie w Czaplinku. Planujemy ferie zimowe ...

Rodzice Zuzi

Córka zachwycona, dziękujemy:-)  Zuzka często wyjeżdża i doprawdy chyba nigdy nie wróciła tak zadowolona, pełna ...

Karolina v Beek

Dzień dobry. W imieniu Alexa i Veroniki informuję, iż obóz w Czaplinku był bardzo udany. ...

Anna Marcoń

Witam! Nasza córka Natalia  jest zadowolona z pobytu w Czaplinku. Choć pierwsze dni były dla ...

Monika Śmietana

Witam syn jest bardzo zadowolony z pobytu w Jastrzębie  Górze.  My również dziękujemy za świetnie ...