PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 105

KOLONIA Z ELEMENTAMI SURVIVALU – KASZUBY


Fakultety

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy zajęcia dodatkowe za dopłatą

DinoPark Łeba – 100 zł

Zapraszamy Was na fantastyczną podróż w przeszłość – aż do epoki kredy! 20h terenu, na którym spotkasz gady naturalnej wielkości. Czeka na Was mnóstwo atrakcji: gigantyczne zjeżdżalnie pontonowe, mini zoo, galeria minerałów i skamielin, DinoKino, pojazdy Flinstonów, Małpi Gaj, Wiosna Indiańska, Kopalnia Złota i wiele, wiele innych. Fantastyczna przygoda edukacyjna dla miłośników największych gadów w historii świata. Całodzienna wycieczka autokarowa. Wyjeżdżamy po śniadaniu, wracamy na obiadokolację. Dzieci dostają suchy prowiant na drogę.

Zamek Krzyżacki Malbork – 80zł

Razem z przewodnikiem przejdziemy się szlakiem „Tajemnic Zamku Malbork”, rozwiążemy zagadki i zadania i odkryjemy sekrety krzyżackie. Czujnie notujcie litery hasła abyśmy mogli wspólnie odczytać je w spowitych ciemnością zamkowych piwnicach. Bądźcie czujni, kiedy pojawi się błazen Slach, jego psikusy i żarty mogą pokrzyżować Wam plany. Wycieczka autokarowa – atrakcyjne, fabularne zwiedzanie zamku z przewodnikiem.

Centrum Eksperyment w Gdyni – 100 zł

Wybierzemy się do jednego z pierwszych centrów nauki w Polsce. To wielka doświadczalna pracownia, gdzie na własną rękę będziemy mogli przeprowadzić eksperymenty. Stanowiska są zaprojektowane w sposób interaktywny, co zachęca do samodzielnych badań zjawisk z różnych dziedzin nauki. Wystawa główna podzielona jest na 4 strefy tematyczne: Hydroświat – to tajemnice wodnego świata, będziecie budować tamy, zapory i chlapać się do woli.
Drzewo Życia – przyroda wokół nas. Podpatrzymy z bliska zachowania zwierząt a nawet zobaczyć świat ich oczami. Poczujecie na własnej skórze trzęsienie ziemi!
Niewidoczne siły – zagadki dotyczące ciśnienia, magnetyzmu czy fal dźwiękowych.
Akcja-Człowiek – wyprawa w głąb ludzkiego ciała. Przeprowadzimy wirtualną operację i przekonamy się jak będziemy wyglądać w wieku 80lat!
Całodzienna wycieczka autokarowa.

Dopłaty:

  • płyta ze zdjęciami z obozu – 29,90 zł
  • przygodowy pakiet obozowy – 100 zł

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety