PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 256

KOLONIA DLA DZIECI – WĘGRY – HAJDUSZOBOSZLO


Fakultety

Wycieczka autokarowa do budapesztu. W programie: wzgórze Gelerta (Panorama miasta), zwiedzanie Budy i Pesztu. Spacer wokół Parlament, spacer po największym deptaku w Budapeszcie Vaci Utca. Zwiedzanie najsłynniejszych mostów Budapesztu: Most Wolności, Most Łańcuchowy i Most Elżbiety. Przejazd na Plac Bohaterów z Pomnikiem Tysiąclecia. W programie także rejs statkiem po Dunaju. Cena ok. 8000 HUF.
Aqua Palace. Kryte kąpielisko zostało wybudowane w Hajduszoboszlo , jako część największego kompleksu basenowego w Europie. Kompleks został otwarty w marcu 2010 roku. Kąpielisko ma powierzchnię 15,000 m2, powierzchnia basenów stanowi 1,600 m2 zapewnia niepowtarzalny urok i wspaniałą atmosferę. Znajdują się tam wyjątkowe baseny tematyczne urządzone w stylu różnych epok i klimatów. Każdy z nich zachwyca niepowtarzalnymi widokami. Tu zażyjesz kąpieli morskich, termalnych, tropikalnych, w grocie, w jaskini lodowej, w Gangesie, kąpiąc się możesz nawet obejrzeć film, wiele uciechy i zabawy będzie Cię czekać na basenie ze zjeżdżalniami. Cena biletu ok. 4000 HUF, wejście po godzinie 17.00 – ok. 3000 HUF.
Aquapark. Aquapark stanowi samodzielną jednostkę na terenie kompleksu basenowego. Wejście do Aquaparku jest możliwe wyłącznie z terenu kompleksu basenowego. Wstęp opłacany jest dodatkowo. Z dużych zjeżdżalni mogą korzystać dzieci od 12 roku życia. Aquapark extra – całodniowy bilet na duże zjeżdżalnie – cena ok. 3800 HUF, popołudniowy bilet od godz. 16:00, cena ok. 2900 HUF. Aquapark standard – całodniowy bilet na mini zjeżdżalnie ok. 2200 HUF, popołudniowy bilet od godz. 16:00 – ok. 1900 HUF.
Uwaga! ceny są orientacyjne na sezon wysoki 2019 i mogą ulec zmianie przez Hungarospa.
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji 2,8% imprezy

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety