PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 217

HOLYWOODZKI SEN – BRENNA DLA DZIECI

8-16 lat


Brenna, malownicza wioska w Beskidzie Śląskim, leżąca w dolinie rzeki Brennicy, otoczona szczytami górskimi. Wypoczynek w Brennej stanowi świetną propozycję dla osób pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku i gwaru

Program

Energylandia – największy park rozrywkowy w Polsce

Weźmiemy udział w całodziennym szaleństwie w rodzinnym parku rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze. Park podzielony jest na trzy strefy tematyczne, w których łącznie znajduje się 60 różnych atrakcji. To właśnie tam czeka na nas: Roller Coaster F1, Tsunami Dropper, Apocalipto, Space Booster. A także karuzele, urządzenia ekstremalne, restauracje, bary, sklepy z pamiątkami i tysiące innych atrakcji.

Ustroń

Odwiedzimy piękny Park Zdrojowy w Ustroniu, w którym znajduje się pijalnia wód mineralnych oraz ustrońska tężnia. To będzie okazja do chwili relaksu wśród licznych atrakcji, a także oddechu powietrzem nasyconym licznymi minerałami. Po spacerze oczywiście chwila na lody!

Leśny park niespodzianek

To niezwykłe miejsce, które musi odwiedzić każdy ciekawy świata. Jak sama nazwa parku wskazuje czekają tam na nas same niespodzianki – w tym emocjonujące pokazy lotów ptaków drapieżnych oraz sów.  Oprócz tego będziemy mogli karmić muflony i daniele, zobaczymy z bliska wiele leśnych zwierząt, a to wszystko z pięknym widokiem na góry i doliny Beskidu Śląskiego.

Ale jazda- tor saneczkowy równica

Wiatr we włosach gwarantowany! Czeka nas emocjonujący przejazd pierwszym w Beskidach torem saneczkowym typu roller coaster.  600 metrów zakrętów, serpentyn i podjazdów, a to wszystko kilka metrów nad ziemią! ( 2 zjazdy)

American Dream – czyli Brenna w gwiazdorskiej obsadzie.
Nasz ośrodek zamienimy w niezwykły świat Hollywood. Wczujemy się w rolę nie tylko samych gwiazd, ale również reżyserów, scenarzystów czy wizażystów. Poznamy warsztat gry aktorskiej. Odkryjemy nasze talenty.

Hollywoodzki sen
Stworzymy od podstaw swój własny film poklatkowy, przygotujemy scenariusz, makietę sceny, kostiumy i scenografię. Premiera filmu odbędzie się na funpage’u Czerwiński Travel.

Warsztat aktora
Bycie aktorem to trudny zawód. Dowiemy się jak przezwyciężyć tremę, weźmiemy udział w ćwiczeniach poprawiających naszą dykcję, nauczymy się wyrażać wszystkie emocje, zorganizujemy konkurs pantomimy.

Sztuka wizażu i charakteryzacji
Na naszej kolonii każdy będzie mógł się wcielić w swoją ulubioną postać. Nauczymy się podstaw charakteryzacji i wizażu. Poznamy tajniki tworzenia masek gipsowych.

Selfie time
Chyba nie ma na świecie osoby, która nie zrobiła sobie nigdy selfie.  My stworzymy wielkie kolorowe ramki do zdjęć, a w nich profesjonalną sesję na miarę gwiazdy w wykonanych wcześniej stylizacjach. To będzie fantastyczna pamiątka z wakacji!

Festiwal od colours
Jak na gwiazdy przystało  rozkręcimy imprezę i stworzymy wielką chmurę barw! Festiwal kolorów to coraz bardziej popularna zabawa, polegająca na jednoczesnym wyrzucaniu przez grupę ludzi kolorowych proszków.  Ubaw gwarantowany!

American Day
American Day bez prawdziwego amerykańskiego hamburgera? Oj nie możemy na to pozwolić. Sami upichcimy tą oryginalną przekąskę prosto z USA. A wieczorem zorganizujemy sobie wieczór filmowy z kubłem popcornu.

Mini playback
Czeka nas nie lada wyzwanie! Spróbujemy wcielić się w gwiazdy amerykańskiej muzyki, tak aby w rytm ich utworów lecących z głośników, jak najwierniej je odwzorować (wokalnie, ruchowo, wizualnie). Czy potraficie rapować jak Eminem lub tańczyć jak Jennifer Lopez? Spróbujmy!

Dzyń, dzyń ! Pasterskie dzwonki

To zdecydowanie atrakcja dla artystów. Odwiedzimy Kozią Zagrodę – miejsce, w  którym dowiemy się wszystkiego o kulturze mieszkańców Beskidu Śląskiego, poznamy regionalne stroje i instrumenty. Pod dachem kolyby – góralskiej chaty, weźmiemy udział w ciekawych zajęciach rękodzielniczych ale przede wszystkim nauczymy się dekorować PRAWDZIWE PASTERSKIE DZWONKI i wypiekać figury owieczek.  Na deser spróbujemy pysznego koziego sera.

Qulling

Obudź swoją fantazję i stwórz własny papierowy świat. Quilling to popularna technika papieroplastyki wykorzystywana do tworzenia niebanalnych kartek okolicznościowych, biżuterii czy ozdób.  Sam zdecyduj co stworzysz, czy będzie to kartka z wakacji, biżuteria, szalone zwierzaki czy może abstrakcyjne wzory? Dla najlepszych artystów przewidziane upominki. Wystarczy Twoja wyobraźnia i nasz papier!

Mydło lubi zabawę

Udowodnimy, że mydło służy nie tylko do mycia. Ze zwykłej mydlanej kostki stworzymy piękne rzeźby, które zabierzemy ze sobą jako pamiątkę z wakacji, lub pachnący prezent dla bliskiej osoby!

 

Wycieczki piesze:

W zależności od kondycji uczestników proponujemy następujące wyjścia na wycieczki piesze:

Brenna – schronisko na Bratniej,

Park Rekreacyjny wraz z amfiteatrem w Brennej,

Pijalnia Wód w Ustroniu

UWAGA:

Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Ośrodek Wypoczynkowy „Hucuł”, pokoje 2, 3,4,5 – osobowe z łazienkami. Teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Zdjęcia obiektu oraz ośrodka jeździeckiego: zobacz.

Do dyspozycji uczestników– boiska, świetlica, sala dyskotekowa, sala do tenisa stołowego i billardowa, sprzęt sportowy. Na terenie ośrodka znajduje się stadnina koni rasy huculskiej, śląskiej i arabskiej (jedno z największych stad hucułów w Polsce). Teren wokół ośrodka przygotowany do treningów, dodatkowo do dyspozycji kryta ujeżdżalnia.

Adres: Ośrodek Kolonijno – Wypoczynkowy „HUCUŁ”
ul. Jatny 120, 43-438 Brenna

Wyżywienie 

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 06.07.2018 - 19.07.2018
  • 31.07.2018 - 13.08.2018

CENA: 1599 zł

Cena zawiera

zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej,  program kolonii, wstępy, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

Cena nie zawiera

transportu

Dojazdy

Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka w godzinach popołudniowych dnia następnego, powrót dzień wcześniej (zakończenie turnusu w godzinach popołudniowych/wieczornych)

Dojazd organizowany jest z poniższych miast :

Gdynia/Gdańsk +140 zł

Tczew +140 zł

Łódź +110 zł

Warszawa +110 zł (antenka realizowana przy min. 3 uczestnikach)

Katowice +70 zł

UWAGA!

Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Tadeusz Grużewski

Witam, Ada była zachwycona . To był jej pierwszy samodzielny wyjazd .Z tego co mi ...

Agnieszka Sławuta

Szanowni Państwo, Dziecko jest bardzo zadowolone z pobytu na obozie. Deklaruje chęć wzięcia udziału w ...

Kamila Kozińska

Dzień dobry, obóz przetrwania bardzo się udał. Myślę, ze najlepszym dowodem na to będzie cytat ...

Agnieszka Miśków

Witam, Bardzo dziękuję za wspaniałą atmosferę na obozie. Blanka wróciła bardzo zadowolona i ma bardzo ...

Anna Nowak

Super kolonia, dziękuję!

Joanna Brzezińska

witam Państwa! mój syn Filip Brzeziński jest zachwycony obozem, chce jechać na następny, na zimowiska ...