PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!
Nr oferty: 216

OBÓZ FABRYKA PRZYGODY – DLA DZIECI

8-16 lat


Borowice (Karpacz) – to niewielka, urokliwa miejscowość wypoczynkowa położona w Karkonoszach, nieopodal Śnieżki (1602 m n.p.m.). Specyficzny klimat oraz dogodne położenie pozwoli na niezapomniany wypoczynek.

Program

Nowość! Bubble football
Mamy coś dla fanów Roberta Lewandowskiego i piłki nożnej. To nowa,  absolutnie zwariowana forma rozrywki, polegająca na grze w football, podczas której zawodnicy ubrani są w wielkie dmuchane piłki. Jedno jest pewne,  w tej grze częściej niż Bumper Balls, pękają zawodnicy – ze śmiechu!

Przygoda juniora
Weźmiemy udział w grupowych konkurencjach, w których liczy się zgranie, precyzyjność i szybkość. Wszystkie zabawy z dużą dawką humoru! Czeka nas m.in.:

– slackline – czyli chodzenie po linie na wysokości
– węzeł gordyjski,
– przeciąganie liny,
– budowanie ludzkiej wieży,
– gąsienica

Spływ pontonami raftingowymi 
Spływ pontonami raftingowymi – to atrakcja, która łączy ze sobą trzy elementy – współdziałanie na wodzie, aktywny wypoczynek oraz spędzanie niezapomnianych chwil na łonie natury.Czeka nas spływ o długości 6km.  Rzeka na tym odcinku, przy odpowiednim stanie wody jest bardzo spokojna i przyjazna. Pontony RAFTINGOWE, które mamy do dyspozycji są profesjonalne i atestowane, dlatego spływ ten idealnie nadaje się dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z wodą.Każdy uczestnik obowiązkowo dostanie na wyposażenie pagaj (wiosło), kask i kamizelkę asekuracyjną.

Czechy Skalne Miasto 
Teplicko – Adrspaskie  Skalne Miasto z kulminacją Cap (786 m)Zwiedzimy największe w Czechach skalne miasto o pow. ok. 1800 ha, złożone z ogromnej ilości skał o fantastycznie ukształtowanych formach.  Będziemy mieli okazję zobaczyć ciekawe formy skalne,  popłyniemy łodzią  po adraspaskim jeziorku, podejdziemy do Małego i Wielkiego Wodospadu. (wymagany paszport lub dowód osobisty)

Wyprawa młodych wędrowników 
Wspólnie zdobędziemy z przewodnikiem najwyższy szczyt Sudetów – Śnieżkę. Śnieżka to magiczne miejsce dla turystów już od wieków, jest częściej w chmurach niż bez nich. Kolonista, który wdrapie się na samą górą otrzyma specjalny dyplom taternika.

Świątynia Wang
Każdy kto był w Karpaczu musiał zobaczyć malowniczo wkomponowany drewniany kościółek Wang, leżący u podnóża Karkonoszy. Oczywiście my również zwiedzimy to ciekawe miejsce, będące wizytówką Karpacza.

Magiczny Karpacz
Wybierzemy się na spacer, aby zwiedzić to ciekawe górskie miasteczko oraz poznać wszelkie jego uroki i atrakcje.

Wodno – rozrywkowo
Po trudach przebytych podczas zajęć survivalowych lub też na szlaku będziemy mogli odpocząć przy kąpielisku znajdującym się na terenie ośrodka. Oprócz leniuchowania i wygrzewania się na słoneczku, kąpieli w wodzie, będzie czas na gry zespołowe i wspólną integrację.

Dzień konstruktora – project recykling 
Każdy z nas będzie miał okazję pochwalić się swoją bujną wyobraźnią. Złożenie roweru z gotowych części nie jest trudne.Przygoda zaczyna się dopiero wtedy, gdy do zbudowania roweru dostaniemy jedynie plastikowe butelki, sznurek, taśmę klejącą i nożyczki. Poradzicie sobie? Jesteśmy pewni, że tak!

Kolorowa
Całoroczne zjeżdżalnie, na których spędzimy niezapomniane chwile, cieszący się olbrzymią popularnością Alpejski Tor Bobslejowy ALPINE-COASTER, oraz Letni Tor Saneczkowy. Konstrukcje torów uniemożliwiają wypadnięcie wózków z szyn, do tego dochodzą pasy bezpieczeństwa. Maksymalna prędkość jaką można rozwinąć to 35 km/h!!! Tory są oznakowane,
w nocy oświetlone i spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa określone przez Okręgowy Inspektorat Dozoru Kolejowego we Wrocławiu.

Dmuchawce, latawce, wiatr……
Poczujemy się jak prawdziwi inżynierowie, stworzymy według naszych projektów piękne latające ozdoby. Na koniec pokaz prawdziwych latawców, który ozdobi niebo.

Dyskoteki, podchody, gry i zabawy ruchowe na powietrzu, chrzty i śluby kolonijne, zawody sportowe: siatkówka, koszykówka, dwa ognie, kometka, wieczór humoru i dowcipu, bal przebierańców, konkursy z nagrodami i upominkami.

UWAGA! Program jest ramowy. Jego realizacja uzależniona będzie od kondycji i wieku uczestników

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

W Ośrodku Wypoczynkowym „Łokietek” w Borowicach, pokoje 2, 3, 4 – osobowe z łazienkami. Teren ogrodzony, całkowicie bezpieczny. Zobacz.  Do dyspozycji: pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, boisko do piłki siatkowej i ręcznej, bezpieczny plac zabaw, kąpielisko, miejsca na ognisko i grill, sala audiowizualna i kominkowa, sala dyskotekowa, siłownia, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, sprzęt sportowy. Adres: ul. Głowackiego 4, Borowice k/Karpacza

Wyżywienie:

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 30.06.2018 - 13.07.2018
  • 12.07.2018 - 25.07.2018
  • 24.07.2018 - 06.08.2018

CENA: 1619 zł

Cena zawiera – zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, medycznej, przewodnika, program kolonii, wstępy, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

Cena nie zawiera – transportu.

Dojazdy

W zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:

Gdynia/Gdańsk +140 zł, Tczew +140 zł, Bydgoszcz +120 zł, Inowr ocław +120 zł, Poznań +110 zł, Wrocław +90 zł

Terminy imprezy dotyczą wyjazdu i powrotu do Trójmiasta, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy pociągiem.

Termin dla dojazdu własnego: przyjazd do ośrodka w godzinach wieczornych dzień później, powrót dzień wcześniej (zakończenie turnusu w godzinach popołudniowych/wieczornych)

UWAGA! na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Opinie naszych klientów

Tadeusz Grużewski

Witam, Ada była zachwycona . To był jej pierwszy samodzielny wyjazd .Z tego co mi ...

Danuta Piotrowska

Dziecko jest bardzo zadowolone i chce przyjechać w przyszłym roku. Dziękujemy ))) Danuta Piotrowska

Jacek Kuźnicki

Dzieci były na obozie snowboardowym i wróciły tak zadowolone, że planujemy je wysłać w lipcu.

Karolina v Beek

Dzień dobry. W imieniu Alexa i Veroniki informuję, iż obóz w Czaplinku był bardzo udany. ...

Renata Stasik

Dzień dobry, Tomek był zachwycony i nie miał żadnych zastrzeżeń, także w przyszłym roku zapisujemy ...

Rodzice Zuzi

Córka zachwycona, dziękujemy:-)  Zuzka często wyjeżdża i doprawdy chyba nigdy nie wróciła tak zadowolona, pełna ...