PrintFriendlyFacebook
Udostępnij na Facebooku!

BAJKOWA KOLONIA NAD MORZEM – JANTAR

6-10 lat


Jeśli lubicie fantastyczne krainy, przygody, magię i dzielnych bohaterów, zapraszamy na nasz obóz nad morzem! Zabawy związane z Waszymi bohaterami, bajkowe scenerie i ciekawe przygody to świetny pomysł na wakacje! To lato będzie pełne przygód i nowych przyjaźni!

  • Kolonia dla dziewczynek i chłopców
  • Idealna na pierwszy wyjazd
  • Ładny ośrodek z basenem
  • Małe grupy i program opieki SMYK

 

PROMOCJA  NA DZIEŃ DZIECKA – TERMIN OD 18 SIERPNIA DO 28 SIERPNIA TYLKO 1549 zł. 

Program

Bajkowa Akademia – poznaj najlepsze baśnie świata! My opowiemy Wam o nich, a Wy opowiecie nam o współczesnych bajkach i filmach dla dzieci – chętnie posłuchamy! Podczas naszych opowieści będziemy malować, rysować, wyklejać i tworzyć ilustracje do bajek.
Bob Budowniczy – sami zbudujemy różne rzeczy – szałas w lesie, wielki dom z kolorowych rurek, wieżę z klocków i inne budowle. Damy radę!
Przygody z Franklinem i gra terenowa – nauczymy się rozwiązywania problemów, odwagi i koleżeństwa od Franklina, czyli żółwia, jaki będzie nam towarzyszył w leśnej wyprawie. Jak współpracować w grupie i skąd czerpać odwagę? Gra terenowa „Lato z Frankllinem”.
Listy Feliksa – dostaniemy tajemniczy list od królika Feliksa i będziemy musieli zgadnąć gdzie się teraz znajduje? Feliks opowiada o świecie – czyli poznamy różne kontynenty i zwyczaje ludzi w innych państwach. Geografia dla dzieci na wesoło!
Smerfowisko – nasze bajkowe stworki – z kolorowych mas do lepienia wykonamy małe stworki – nasze magiczne elfy i zwierzaki, które będą nam towarzyszyć.
Tabaluga i świat smoków – czy znacie miłego smoka – Tabalugę? Chętnie Wam go przedstawimy, a potem zarządzimy kukiełkowe smokowisko! Każdy z Was stworzy własnego smoka z papieru, bibuły i materiałów, a potem smoki odbędą prawdziwą smoczą paradę.
Czy to Shrek, czy Wielka Stopa – kim jest Wielka Stopa? Czy mieszka w naszym lesie? Czy istnieje Yeti? A może potwór z jeziora? Oto „Niekończąca się opowieść”….
Dobry Dinozaur i warsztaty archeologiczne – czy znacie tę bajkę? A może znacie się na dinozaurach? Zapraszamy na dinozaurowe opowieści i warsztaty wykopaliskowe! Kto chciałby zostać archeologiem i szukać śladów dawnych zwierząt?
Dolina Muminków – poszukamy w lesie doliny, gdzie może ukrywać się Włóczykij, a może Mała Mi?
Gdzie jest Nemo? Trójwymiarowa makieta fantazji – stworzymy nasz fantastyczny zakątek na dnie morza, gdzie tylko Syreny i król Neptun mają wstęp!
Zielarstwo i nasz własny zielnik! – jakie rośliny mogą pomóc w leczeniu, a które niestety zaszkodzić? Poznamy właściwości roślin i ziół leczniczych i zrobimy swój własny zielnik.
Vaiana nad Bałtykiem – czy na Bałtyku też są wyspy? Poznaj nasze morze! Jak żyli dawniej ludzie nad naszym morzem? Czy też mieli swoje obyczaje i marzenia? Wspólnie stworzymy mapę Bałtyku.
Auta na start! – układanki, wyścigi, gry planszowe i karciane – wszystko dla fanów filmu „Auta”.
Gwiezdne opowieści – co to jest astronomia? Jak obserwować niebo? Jakie znamy gwiazdy i planety? Wakacje z kosmitą UBU!
Skąd się wzięły znaki zodiaku? – poznamy gwiazdozbiory i niebo. Namalujemy własny znak zodiaku i ozdobimy go gwiezdnym, migocącym pyłem!
Piękna i Bestia. Zaklęcia i eliksiry – konkurs na najśmieszniejsze zaklęcie czarodziejskie i najlepszy eliksir czarodziejski!
Ulubione książki i filmy magiczne i fantastyczne – czy znacie książki o fantastycznych przygodach, o magicznych stworach i skrzatach, a może o czarodziejkach lub czarodziejach?
Zakładka do książki – wykonamy własny projekt bajkowej, zaczarowanej zakładki, która będzie nam towarzyszyć podczas czytania fantastycznych opowieści! Zajęcia plastyczne z wyklejaniem, wycinaniem i techniką kolażu.
Zaczaruj zośkę – zośki to małe, szmaciane lub skórzane piłeczki do podbijania nogą – wesoła zabawa w towarzystwie lub samemu – koniecznie spróbujcie i poćwiczcie z nami! Czy uda Wam się zaczarować zośkę, by nie spadała na ziemię?
W krainie lodu – czyli masz tę moc! Zabawa w karaoke, bo przecież śpiewać każdy może, kto tylko chce!
Mix różności – nasze zabawy – przeciąganie liny, zabawy z liną, gry w piłkę na terenie obiektu i na plaży, zabawy grupowe, skakanki, mega-piłka plażowa.
Wesołe opowieści na dobranoc – codziennie wieczorem będzie wspólne czytanie ciekawych książek dla dzieci o tematyce fantastycznych przygód. Dbamy, by książki były pogodne i stosowne do wieku dzieci.

…a ponadto czekają Was:
Wycieczka do Trójmiasta + oceanarium – Stare Miasto, fontanna Neptuna – czas na zakup pamiątek, oceanarium, plaża i port w Gdyni, zwiedzanie statku.
Zwierzakowo, czyli zoo w Jantarze – podczas wycieczki do Jantaru zobaczymy ptaszarnię i świetne ZOO, w którym możecie też przejechać się gokartami, zobaczyć wielbłądy, lamy, kangury i inne zwierzaki.
Park Inwazja Giga Owadów – edukacja, zabawa i sztuka w jednym – zobaczymy ekspozycję żywych owadów, a także gigantyczne figury owadów. Pasjonujące warsztaty z przewodnikiem.
Wioska indiańska – odkryjmy razem świat Indian! Zobaczcie prawdziwe tipi, poznajcie gry i zabawy indiańskie! Kim byli Indianie i jak żyją dzisiaj?
Magiczna plątanina czyli Mega-twister – gigantyczny twister i my, czyli plątanina rąk i nóg – wesołe wrażenia gwarantowane! Kto wygra te szalone rozgrywki?
Bohaterowie na plaży! Plażowanie i kąpiele morskie – pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Kąpiele w morzu są super!
Plaża, plaża! Słodkie lenistwo! Jak najwięcej będziemy korzystać z pięknej plaży, zabaw i gier na piasku.
Pałace z piasku – budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek.
Kolorowa baloniada – ulubiona zabawa obozowiczów! Świetna gra balonami wypełnionymi wodą! Idealna na upalne dni!
Czarodziejskie sprawności – piłeczki na rzepy – oto prawdziwy turniej gry w piłki i tarcze na rzepy – dołączysz do nas? Oto Jantar Rzep-Cup 2018!
Wesoły kącik bajkowych gier – w wolnych chwilach i w razie niepogody – zabawy w ośrodku: księżniczkowe gry towarzyskie, gry planszowe, zabawy grupowe. Dużo śmiechu dla każdego gwarantowane.
Kąpiele w basenie – zabawa i odpoczynek w słońcu na terenie naszego ośrodka. Nie trzeba umieć pływać.
Zabawa przy ognisku z kiełbaskami – spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
Bajkowy Bal – szalona zabawa na dyskotece w naszym ośrodku, malowanie buziek i  przebrania mile widziane. Uroczyste rozdanie dyplomów.

Zakwaterowanie

Wygodny, kolonijny ośrodek pod samym lasem dzielącym centrum Jantaru od morza. Dookoła naszych domków są boiska, basen odkryty, plac zabaw, kryta hala sportowa, duże tereny do zabawy i świetlice. Mieszkamy w drewnianych domkach. Pokoje studio 3+3+3 osobowe z łazienkami. W ośrodku jest basen, nowa hala sportowa, wiata grillowa, boiska do koszykówki, piłki nożnej i siatkówki plażowej, świetlice, sala dyskotekowa i boisko wielofunkcyjne oraz sprzęt sportowy.

Wyżywienie
Jemy 3 razy dziennie plus podwieczorki – śniadania (szwedzki stół), obiady, kolacje, napoje do każdego posiłku, prowiant na drogę powrotną dla dzieci korzystających z dojazdu kolonijnego. Pierwszym posiłkiem w obiekcie jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim – śniadanie w dniu wyjazdu.

Fakultety

Zajęcia dla chętnych, dodatkowo płatne przy zapisie, realizowane po uzbieraniu się grupy minimum 15 osób.

Jazda konna 1 godz. – jednorazowa lekcja jazdy konnej dla początkujących na lonży z instruktorem – cena 50 zł.
Barwienie koszulek – warsztaty malowania i barwienia koszulek specjalną techniką wzorniczą. Wasze arcydzieła zabierzecie ze sobą do domu! Cena 45 zł.
Park linowy – jeśli nie boisz się wysokości i jesteś żądny przygód, to atrakcja dla Ciebie! Mosty linowe, zjazdy, przejścia wśród drzew – wizyta w parku linowym i przejście dwóch tras wg wieku i wzrostu. Cena 75 zł.

Terminy i ceny

TERMINY:
  • 05.07.2018 - 15.07.2018 1749 zł
  • 16.07.2018 - 26.07.2018 1749 zł
  • 27.07.2018 - 06.08.2018 1749 zł
  • 07.08.2018 - 17.08.2018 1749 zł
  • 18.08.2018 - 28.08.2018 1549 zł

CENA: 1749 zł

PROMOCJA  NA DZIEŃ DZIECKA – TERMIN OD 18 SIERPNIA DO 28 SIERPNIA TYLKO 1549 zł. 

Cena zawiera:
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, wstępy do odwiedzanych obiektów, wycieczki, realizację programu, opiekę wychowawców, ratowników, kierownika oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.

Cena nie zawiera:
Dojazdu na obóz i fakultetów.

Rabaty:
Rabat dla rodzeństwa: minus 30 zł za każde dziecko.
Rabat Stałego Klienta: minus 50 zł przy drugim wyjeździe z KOGIS, minus 100 zł przy trzecim wyjeździe i kolejnych.
Rabaty i promocje nie sumują się.

Dojazdy

Dojazd własny lub dojazd kolonijny z opiekunem, dodatkowo płatny, odbywa się w zależności od miasta pociągiem lub autokarem/busem. Dopłaty za dojazdy (w obie strony):

Opole +220 zł, Wrocław +220 zł, Leszno 220 zł, Poznań 200 zł, Piła 180 zł, Szczecinek 150 zł, Koszalin 100 zł, Kraków 220 zł, Katowice 220 zł, Częstochowa 220 zł, Kielce 220 zł, Rzeszów 220 zł, Lublin 220 zł, Łódź 200 zł, Warszawa 200 zł, Kutno 200 zł, Koło 200 zł, Zielona Góra 200 zł, Gorzów Wielkopolski 200 zł, Szczecin 200 zł, Bydgoszcz 180 zł, Toruń 180 zł, Gdańsk 90 zł.

Informacje dla rodziców

Dopilnujemy Waszych Dzieci, by czuły się dobrze i aby niczego im nie brakowało. Zapewniamy całodobową opiekę i maksymalne bezpieczeństwo podczas wszystkich zajęć. Dbamy o dobry humor wszystkich uczestników. Nasi instruktorzy i wychowawcy są przeszkoleni do pracy z dziećmi, doświadczeni, a praca jest dla nich pasją. Na naszych obozach dzieci nie mają czasu na tęsknotę i nudę! Celem obozu jest przyjemny, wesoły wypoczynek, w przyjacielskiej atmosferze. Równie ważnym celem jest zdybywanie przez dzieci nowych przyjaźni i doświadczeń, aby poczuły się pewnie na wyjazdach i pokochały przygody oraz chętnie wróciły na kolonie! Wszystkim rodzicom podamy też specjalny numer telefonu na czas dojazdów/odjazdów.

Co zabrać
Ulubionego pluszaka, strój do kąpieli, 2-3 ręczniki, klapki, sandały, wygodne buty sportowe zakryte (2 pary), ciepły sweter i kurtkę, dres, 3 pary spodni, 4 bluzy, koszulki, bieliznę, skarpetki, przybory toaletowe, piżamę, czapkę od słońca, krem z filtrem, płaszcz od deszczu, poprawnie wypełnioną kartę kolonijną, legitymację szkolną, kieszonkowe na drobne wydatki (sugerujemy ok. 70-100 zł), latarkę z zapasem baterii, bidon lub butelkę na wodę, mały plecak na wycieczki.

Korzystanie z telefonów
Uczestnicy mogą mieć na obozach telefony komórkowe i dzwonić codziennie do rodziców, jednak poza wyznaczoną porą (zazwyczaj odpoczynek po obiedzie) telefonów nie używamy. Rodzice otrzymają kontakt do kierownika obozu, aby mogli w każdej chwili skontaktować się z kadrą i dzieckiem w ważnych sprawach.

Prześlij swoje zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

Fakultety

Opinie naszych klientów

Lidia Skorza

Dzień dobry, córka wróciła zadowolona jak zawsze .Kadra wspaniała i wszystko na duży plus. Prośba ...

Agnieszka Sufranek

Obozy z Kogisem to najlepsze co mnie mogło spotkać. Z ludźmi, których się tam poznaje ...

Joanna Sławuta

Dziękujemy za wspaniałe ferie.

Dorota i Sławomir Matyjaszczyk

Dzień dobry, Chcieliśmy serdecznie podziękować za super organizacje i bardzo czujną opiekę( szczególnie pani Roksanie) ...

Grzegorz Rogowski

Dzień dobry, Dziękujemy za super obóz. Po raz kolejny okazało się, że Wasze wyjazdy to ...

Agnieszka Sufranek

Obozy z Kogisem to najlepsze co mnie mogło spotkać. Z ludźmi, których się tam poznaje ...